O firmie

 

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy rodzinną firmą z 25 letnim doświadczeniem w branży uzdatniania wody, dlatego posiadamy profesjonalną wiedzę w zakresie oczyszczania wody. Umożliwia nam to rzetelną pomoc i doradztwo dla klienta, który chce dokonać właściwego wyboru filtra do wody. W ofercie mamy szeroką gamę urządzeń do oczyszczania wody, zarówno dla gospodarstw domowych jak i przemysłu.

Nasze stacje uzdatniania wody  znajdują się w szkołach, szpitalach, budynkach użyteczności publicznej, myjniach samochodowych czy basenach. Znajdujemy najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania produkujące wodę o określonych parametrach dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi filtry wody dla przetwórstwa warzywno-owocowego, tartaków czy szklarni.

Trzonem naszej firmy są najwyższej jakości, sprawdzone urządzenia uzdatniające wodę, gwarantujące niezawodną i wieloletnią pracę. W naszej ofercie posiadamy zmiękczacze EcoWater i Erie, filtry odkamieniające dobierane indywidualnie dla danych parametrów wody, odżelaziacze EcoWater oraz Maxima Erie do wody, filtry wody multifunkcyjne, systemy odwróconej osmozy, sterylizatory UV do dezynfekcji wody TMA i Sterilight, filtry narurowe mechaniczne Cintropur, Honeywell, BWT oraz wszystkie akcesoria niezbędne do instalacji i eksploatacji systemu uzdatniania wody.

Obecnie rynek oferuje głównie niskiej jakości filtry wody, które mogą narazić nas na niepotrzebną utratę zdrowia, czasu i pieniędzy. Wysokie koszty eksploatacyjne i serwisowe zmiękczaczy wody czy odżelaziaczy do wody, a nawet problemy z brakiem części zamiennych to sytuacje, z którymi mierzą się użytkownicy domowych i przemysłowych systemów oczyszczających wodę pitną i wodę dla całej instalacji.

Na bieżąco zapoznajemy się z nowymi technologiami uzdatniania wody, analizujemy ich przydatność na polskim rynku. Stosujemy sprawdzone urządzenia do filtracji wody o najwyższej jakości. Oferujemy również montaż zmiękczaczy, odżelaziaczy, systemów RO i innych systemów prezentowanych w ofercie oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich urządzeń filtrujących wodę.

Mamy świadomość, jak ważny to wybór inwestycyjny dla Klienta, dlatego pozostajemy w pełni do Państwa dyspozycji chętnie odpowiadając na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl