Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci

Oczyszczacze powietrza Sharp - Najlepsze filtry z funkcją nawilżania i jonizacji

Oczyszczacze powietrza renomowanego japońskiego producenta Sharp pojawiły się na rynku w 2000 roku. Szybko zdobyły uznanie wśród konsumentów na całym świecie. Zgodnie z mottem firmy "Be Original", już pierwsze modele tworzono w oparciu o oryginalne technologie. Skuteczność tej technologii została potwierdzona przez liczne naukowe badania kliniczne. Sharp ściśle nakierował innowacyjne rozwiązania na bieżące potrzeby konsumentów. Dzięki temu urządzenia Sharp stały się niekwestionowanym liderem w segmencie oczyszczaczy powietrza. Zadowoleni użytkownicy chwalą wysoką kulturę pracy i skuteczność oczyszczaczy Sharp. Oczyszczacze Sharp charakteryzują się przede wszystkim wysoką skutecznością w walce z zanieczyszczeniami, smogiem oraz alergenami. Twarzą inteligentnych oczyszczaczy powietrza marki Sharp jest innowacyjna technologia Plasmacluster.

Na wstępie warto wymienić kilka niepodważalnych atutów oczyszczaczy marki Sharp, których nie sposób nie docenić. Urządzenia zbudowano z najwyższej klasy wentylatorów i silników, co sprawia, że oczyszczacze pracują bardzo cicho. Jeśli pragniesz chwili relaksu z książką w ręku, wystarczy włączyć tryb nocny na panelu sterowania. Głośność trybu nocnego jest zaskakująco niska. W trybie nocnym urządzenie emituje dźwięki zbliżone do ludzkiego oddechu lub łagodnego szumu liści. Możesz być pewny, że głośność pracy oczyszczacza nie zakłóci Twojego odpoczynku. Dodatkowo oczyszczone powietrze wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie. Inne atuty oczyszczaczy Sharp to zaawansowany system filtracji, niskie zużycie energii oraz łatwa i intuicyjna obsługa. Zgodnie z duchem czasu oczyszczaczom powietrza Sharp nadano nowoczesny, a zarazem minimalistycznym design. Bez problemu wkomponują się do każdej aranżacji wnętrza Twojego domu.

Japoński producent oferuje niezwykle bogatą gamę oczyszczaczy powietrza z jonizatorem i nawilżaczem Praktycznie każdy model Sharp wyróżnia się dużą wydajnością i doskonałym systemem czujników. 

Oczyszczacze powietrza Sharp

W jaki sposób oczyszczacze Sharp odświeżają powietrze?

Inteligentne oczyszczacze powietrza Sharp cechuje niezwykła skuteczność i wydajność w usuwaniu zanieczyszczeń. Wewnątrz oczyszczaczy Sharp znajduje się zaawansowany system 3 etapowej filtracji.

W skład 3 stopniowej filtracji wchodzą:

 • Filtr wstępny, który stanowi część obudowy urządzenia i zazwyczaj występuje w formie siatki. Zadaniem filtra wstępnego jest wyłapanie dużych zanieczyszczeń w postaci kurzu, sierści zwierząt lub włosów. Filtr wstępny spełnia funkcję ochronną dla bardziej delikatnych filtrów oczyszczacza.
 • Drugim etapem filtracji jest filtr HEPA. Filtr HEPA to najważniejszy ze wszystkich filtrów znajdujących się w domowych oczyszczaczach powietrza. Wysokiej jakości filtr HEPA usuwa niepożądane zanieczyszczenia stałe i wpływa na komfort oddychania czystym powietrzem. Filtr posiada nieoceniony potencjał zatrzymania cząsteczek zanieczyszczeń o średnicy zaledwie 0,3 mikrona. Tego typu filtry usuwają aż 99,97% zanieczyszczeń takich jak alergeny, bakterie i wirusy.
 • Filtr z węglem aktywnym, którego zadaniem jest neutralizacja szkodliwych zapachów i lotnych związków organicznych.

Technologia Plasmacluster: Jonizacja według Sharp'a

Czym jest technologia Plasmacluster?

Plasmacluster to opatentowana przez firmę Sharp technologia jonizacji powietrza.

Jak działa technologia Plasmacluster?

 1. Oczyszczacz generuje jony dodatnie i ujemne, a następnie wyprodukowane jony zostają uwolnione do środowiska poprzez wyładowania plazmowe. Kombinacja naładowanych dodatnio i ujemnie jonów została zainspirowana zjawiskami występującymi w przyrodzie.
 2. Cząsteczki wody otaczają unoszące się w powietrzu jony, tworząc skupiska.
 3. Jony Plasmacluster wiążą się ze sobą na powierzchni wirusów i innych patogenów, przekształcając je w rodniki hydroksylowe.
 4. Rodniki wyciągają wodór z białka na powierzchni wirusów, co prowadzi do ich rozkładu.
 5. Rodniki hydroksylowe łączą się z usuniętym wcześniej atomem wodoru i powracają do powietrza w postaci wody.

Dzięki plazmowej jonizacji, oczyszczone powietrze staje się zrównoważone jonowo i wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Wyniki badań klinicznych japońskiej technologii są jednoznaczne. Jonizator Plasmacluster dezaktywuje nawet 99,9% wirusów, alergenów i pleśni! Technologia Plasmacluster sprawi, że powietrze w Twoim domu stanie się czyste i świeże jak w deszczowym lesie. 

Jednak technologia Plasmacluster to nie tylko zabezpieczenie równowagi jonowej. Jonizacja plazmowa redukuje również elektryczność statyczną w pomieszczeniu. W praktyce oznacza to ograniczenie gromadzącego się na meblach i sprzętach elektronicznych kurzu. Skuteczne usunięcie kurzu to doskonała wiadomość dla osób cierpiących na alergię. Zalegające skupiska kurzu są bowiem cichym i niebezpiecznym wrogiem alergików. Oczyszczacze marki Sharp doskonale radzą sobie zarówno z kurzem w powietrzu, jak i na podłodze. Dodatkowo, jonizacja Plasmacluster wpływa na kondycję skóry, nawilżając ją i nadając elastyczności. Niezmiennie doskonalona funkcja jonizacji plazmowej eliminuje również przykre zapachy zwierząt oraz dymu papierosowego.

Zalety technologii Plasmacluster:

 • Usuwa wirusy i bakterie.
 • Neutralizuje zarodników grzybów i pleśni.
 • Redukuje nieprzyjemne zapachy.    
 • Skutecznie walczy z alergenami i roztoczem.
 • Wpływa na szybszy wzrost włosów.
 • Ujędrnia skórę.
 • Redukuje elektryczność statyczną.
 • Poprawia nawilżenie i kondycję skóry.
 • Eliminuje stres i poprawia koncentrację.

Inteligentne oczyszczacze powietrza marki Sharp chronią osoby cierpiące na alergie

Według wielu ekspertów, regularne stosowanie oczyszczaczy powietrza z jonizatorem może wyjątkowo pomóc alergikom. Dzięki programowi jonizacji Plasmacluster wystarczy kilkanaście minut, aby powietrze oczyściło się z alergenów wziewnych. Spośród alergenów wziewnych, pospolite roztocza są szczególnie groźne dla zdrowia. Nowoczesna funkcja punktowej jonizacji (ION Spot Mode) systemu Plasmacluster usuwa alergeny i roztocza z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Warto pamiętać, że przebywanie w zbalansowanej jonowo przestrzeni ma niebagatelny wpływ na organizm człowieka. Dotyczy to się szczególnie osób borykających się z rozmaitymi alergiami. Technologia jonizacji Plasmacluster jest niezastąpiona dla alergików, zwłaszcza podczas wiosennego okresu pylenia drzew i kwiatów.

Funkcja nawilżania w oczyszczaczach Sharp

Kolejną cenną funkcją inteligentnych oczyszczaczy Sharp jest system nawilżania powietrza. Właściwa wilgoć we wnętrzu Twojego domu ma kolosalne znaczenie w dobie degradacji powietrza. W wyniku degradacji powietrza jego jakość stale się pogarsza. Pojawiające się w okresie jesienno-zimowym zjawisko suchego powietrza stało się powszechnym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Zagrożeniem, z którym bez użycia dedykowanego urządzenia nie sposób sobie poradzić. Przeprowadzone badania potwierdziły, że suche powietrze może doprowadzić do wysuszania się błon śluzowych. Co więcej, wpływa bardzo niekorzystnie na kondycję skóry. Wielu mieszkańców dużych aglomeracji miejskich zna poranne uczucie suchego, drapiącego gardła, zatkanego nosa albo męczącego kaszlu. To najczęstsze i najmniej szkodliwe objawy niskiego poziomu wilgotności w otoczeniu w którym przebywamy. Dlatego, aby zoptymalizować poziom wilgoci w pomieszczeniu, warto wyposażyć się w odpowiedni system nawilżania. Oczyszczacze powietrza Sharp z nawilżaczem to idealne rozwiązanie do pomieszczeń ze zbyt niską wilgotnością powietrza.

Na czym polega nawilżanie ewaporacyjne?

Ewaporacja to naturalna metoda łączenia suchego powietrza z cząsteczkami wody. W oczyszczaczach powietrza Sharp za nawilżanie odpowiada mata ewaporacyjna. Nawilżanie nasiąkniętą matą ewaporacyjną jest bezpieczne zarówno dla dzieci jak i dla zwierząt.

Jak działa mata ewaporacyjna?

Mata ewaporacyjna pobiera wodę ze zbiornika oczyszczacza. Gdy mata nasiąknie wodą, zaczyna się obracać. Oczyszczacz przepuszcza przez matę strumień powietrza, tak aby wypuścić do pomieszczenia odpowiednio nawilżone powietrze. Na tym etapie obecne w wodzie osady i mikroorganizmy także zostają wyeliminowane. Urządzenia Sharp korzystają z pomiarów sensorycznych i na podstawie zebranych danych automatycznie nadają powietrzu optymalną wilgotność. Co istotne, nawilżanie ewaporacyjne nie dopuszcza do przekroczenia zdrowego poziomu wilgotności na poziomie 60%. Możesz mieć pewność, że w oczyszczonym pomieszczeniu zapanują warunki nieprzyjazne dla rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Maty ewaporacyjne cieszą się największą popularnością w trakcie sezonu grzewczego. W sezonie grzewczym powietrze ulega wysuszeniu, a zanieczyszczenia smogowe przekraczają dopuszczalne normy. Wystarczy jedno kliknięcie na panelu sterowania oczyszczacza powietrza, a odetchniesz pełną piersią! Inteligentne oczyszczacz z nawilżaniem i jonizacją zoptymalizują stan powietrza do zdrowego poziomu!

Kto najbardziej skorzysta z oczyszczacza powietrza z nawilżaczem Sharp?

 • osoby z alergiami
 • osoby z problemami i złą kondycją skóry
 • osoby spędzające dużo czasu w suchym środowisku
 • entuzjaści kwiatów i roślin domowych

Oczyszczacze powietrza Sharp - pogromcy smogu

Smog to niebezpieczna dla zdrowia kombinacja zanieczyszczeń, objawiająca się szczególnie w trakcie jesieni i zimy. Smog powstaje w wyniku zanieczyszczenia powietrza, powstałego wskutek działalności człowieka i niesprzyjających warunków atmosferycznych. W składzie smogu znajdziemy wiele szkodliwych dla zdrowia pyłów zawieszonych PM2,5, PM5 czy PM10. Długofalowe skutki smogu obejmują między innymi chroniczny kaszel, zapalenie oskrzeli czy niewydolność płuc. Długotrwałe oddychanie powietrzem zanieczyszczonym pyłami zawieszonymi może prowadzić do nowotworów.

Na szczęście dzięki oczyszczaczom Sharp możemy zadbać o jakość powietrza w naszych domach i przestrzeniach biurowych! Rolą oczyszczaczy powietrza Sharp jest usunięcie z powietrza szkodliwych zanieczyszczeń. Między innymi groźnych pyłów zawieszonych, które znajdują się w smogu. Inteligentne oczyszczacze powietrza Sharp wyposażono w zaawansowany system filtracji. Szereg rozmaitych czujników odpowiedzialnych za kontrolę jakości powietrza oraz specjalne tryby i funkcje pozwolą z wysoką skutecznością wyeliminować pyły zawieszone. W rezultacie stan powietrza, które wdychamy w domu czy w biurze zdecydowanie poprawia się. 

Funkcje i wygoda użytkowania oczyszczaczy powietrza do domu Sharp

 • Tryb AUTO. Inteligentna funkcja umożliwiająca samodzielną pracę oczyszczacza. Po włączeniu trybu automatycznego sensory urządzenia zbiorą dane o jakości powietrza w otoczeniu. Na podstawie odczytów oczyszczacz zoptymalizuje odpowiednią szybkość pracy wentylatora. Jeżeli poziom zanieczyszczenia powietrza jest wysoki, oczyszczacz pracuje szybko. Gdy poziom zanieczyszczeń jest niski, urządzenie zwolni pracę wentylatora.
 • Auto Advanced to opcja, która przyda się szczególnie w pomieszczeniach o nadmiernej wilgotności. Gdy sensory wykryją w przestrzeni ponad 70% wilgoci, urządzenie automatycznie włączy tryb intensywnej jonizacji. Przy pomocy funkcji Auto Advanced zatrzymasz rozwój bakterii i grzybów.
 • Clean ION Shower to 60 minutowy intensywny "deszcz jonów". Funkcja opiera się o zaawansowaną technologię Plasmacluster, która usuwa zanieczyszczenia i zatrzymuje kurz. Urządzenie generuje jony dodatnie i jony ujemne i wyzwala je do atmosfery za pomocą wyładowań plazmowych. Funkcja intensywnej jonizacji doskonale przygotuje sypialnię lub pokój Twojego dziecka przed snem. Przez pierwsze 10 minut wentylator pracuje z dużą siłą uwalniając mnóstwo jonów. Pozostałe 50 minut oczyszczacz przeznacza na usuwanie zalegającego kurzu. Po godzinie pracy funkcji Clean ION Shower odświeżone powietrze stanie się krystalicznie czyste.
 • Program auto restart uruchomi ponownie urządzenie po chwilowym braku dostawy prądu.
 • Plasmacluster Spot to rewolucyjny patent Sharpa, który polega na oczyszczaniu dowolnego miejsca, tkaniny lub przedmiotu. Wylot powietrza oczyszczacza posiada regulowany kąt, wystarczy więc skierować wylot w wybrane miejsce. Regulując wylot powietrza jonizatora usuniesz przykre zapachy i bakterie z szafy, tkanin, zasłon lub ubrań. Urządzenie Sharp wykona dla Ciebie pracę szybko i skutecznie.
 • Clean Assist. Urządzenie pracuje z dużą czułością czujnika kurzu przez 15 minut, tak aby szybko oczyścić powietrze. Ten nowoczesny tryb zbierze unoszący się w powietrzu kurz w trakcie i po użyciu odkurzacza.
 • Czujniki kurzu oraz czujniki pyłów PM2,5.
 • W trybie Pollen urządzenie zwiększa poziom czułości czujników, aby przyspieszyć pracę wentylatora. W rezultacie powietrze zostaje szybko oczyszczone z pyłów PM2.5 i zalegającego kurzu. Funkcję Pollen poleca się szczególnie alergikom, ponieważ czujniki szybko wykrywają i eliminują na przykład pyłki roślinne.
 • Auto Louver to przydatne rozwiązanie wdrożone do nowszych serii oczyszczaczy Sharp. W momencie wyłączenia urządzenia zamyka się również wlot powietrza. Funkcja uniemożliwia przedostanie się zanieczyszczeń do wnętrza oczyszczacza, chroniąc w ten sposób
 • Automatyczne nawilżanie powietrza higrostatem. Higrostat zapewnia utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w otoczeniu.
 • Blokada rodzicielska umożliwia zablokowanie panelu sterowania przed dziećmi i niechcianymi zmianami ustawień.
 • Wskaźnik konserwacji filtrów. Oczyszczacze Sharp kontrolują na bieżąco stan zużycia filtrów. Wskaźnik konserwacji informuje o konieczności oczyszczenia filtrów, a także o ich zużyciu filtrów i konieczności wymiany.
 • Wskaźnik braku wody w zbiorniku. Dla wygody użytkownika producent wyposażył oczyszczacze w specjalny wskaźnik sygnalizujący konieczność uzupełnienia wody w zbiorniku. Funkcja jest sporym udogodnieniem, ponieważ woda w zbiorniku jest niezbędna do prawidłowego działania programu nawilżania.
 • Timer to praktyczna funkcja, która umożliwia ustawienie czasu włączenia i wyłączenia oczyszczacza. Możliwości czasowe różnią się w zależności od modelu.

Żywotność filtrów i łatwa wymiana

Oczyszczacze powietrza Sharp posiadają przydatne wskaźniki, sugerujące potrzebę konserwacji filtrów. Czynności konserwacyjne oczyszczaczy powietrza Sharp są banalnie proste. W zasadzie wszystkie filtry czyścimy w podobny sposób, używając miękkich końcówek odkurzacza. Należy również pamiętać, aby czynności konserwacyjne przeprowadzać regularnie. Nieodkurzony filtr wstępny może wpływać spowalniać pracę całego systemu.

Zestaw filtrów przetestowano w polskich warunkach i ich żywotność oszacowano na mniej więcej 4 lata. Oczywiście jest to wartość wyłącznie szacunkowa, której nie należy brać za pewnik. Trwałość filtrów zależy od panujących w otoczeniu warunków, a także dziennego czasu eksploatacyjnego.

Jaki model oczyszczacza Sharp wybrać dla siebie?

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem marki Sharp to najczęściej kompleksowa kombinacja dwóch urządzeń w jednej obudowie. Joniaztor Plasmacluster oraz nawilżacz. W gamie urządzeń dostępnych na rynku znajdują się jednak oczyszczacze dedykowane wyłącznie do jonizacji powietrza. Abyś mógł dobrać właściwy oczyszczacz powietrza do domu, przyjrzymy się dostępnym w naszym sklepie seriom.

Sharp seria KC-A - oczyszczacze powietrza do domu z dużą wydajnością

Seria KC-A to kompaktowe oczyszczacze powietrza z funkcją 3w1, czyli oczyszczanie, jonizacja Plasmacluster oraz nawilżanie. Serię KC-A wyróżnia wydajne nawilżacze oraz duże zbiorniki na wodę, co sprawia, że seria KC-A należy szczególnie polecić alergikom.

 • Modele serii KC-A przeznaczone są do oczyszczania powierzchni od 26 do 48 m2.
 • Filtracja: wstępny, węglowy, HEPA.
 • Wydajność nawilżania: 450-730 ml/h.
 • Wydajność oczyszczania CADR: od 216 do 396 m3/h. Najlepszą wydajnością może pochwalić się model Sharp KC-A60EUW
 • Jonizacja Plasmacluster High Density 7000.
 • Cicha praca: od 16-49 dB.
 • Pojemność zbiornika od 3 do 4 litrów.
 • Tryb automatycznego oczyszczania.
 • Tryb automatycznego nawilżania.
 • Wskaźniki: jakości powietrza; czyszczenia filtrów; wilgotności; szybkości wentylatorów
 • Tryb Plasmacluster Ion Shower.
 • Tryb Pollen.
 • Energooszczędność.

W naszej ofercie oczyszczaczy powietrza serii KC-A znajdziesz trzy modele. Standardowy KC-A40EUW, z dużą wydajnością KC-A50EUW oraz najlepszy z serii KC-A60EUW. Warto dodać, że pierwsze dwa wymienione modele dostępne są także w czarnym wariancie kolorystycznym.

Sharp seria KC-D - oczyszczacze powietrza do domu w dobrej cenie

Oczyszczacze serii KC-D składają się z trzech modeli w różnych wariantach kolorystycznych. Te zaawansowane technologicznie oczyszczacze powietrza z nawilżaczem przystosowano do pracy na powierzchniach od 26 do 48 m2 (w zależności od modelu). W porównaniu do serii KC-A, oczyszczacze powietrza Sharp KC-D wzbogacono o funkcje Auto Louver i Timer. Zbiornik na wodę został bardziej wyprofilowany. Ilość węgla aktywnego w filtrze została zwiększona względem serii KC-A. Design 3 modeli serii KC-D wyróżnia smukły kształt, minimalizm i czytelny panel sterowania.

 • Modele serii KC-D przeznaczone są do oczyszczania powierzchni od 26 do 48 m2.
 • Filtracja: wstępny, węglowy, HEPA.
 • Wydajność nawilżania: 440-660 ml/h.
 • Wydajność oczyszczania CADR: od 216 do 396 m3/h.
 • Jonizacja Plasmacluster High Density 7000.
 • Cicha praca: od 23 do 55 dB.
 • Pojemność zbiornika od 2,5 do 3 litrów.
 • Tryb automatycznego oczyszczania.
 • Tryb automatycznego nawilżania.
 • Wskaźniki konserwacji i wody w zbiorniku
 • Tryb Plasmacluster Ion Shower.
 • Tryb Pollen.
 • Auto Louver.
 • Advanced Auto.
 • Auto-restart.

W ofercie serii KC-D znajdziesz 3 modele. KC-D40EUW (dostępny także w grafitowej oraz czarnej wersji kolorystycznej), KC-D50EUW oraz najwydajniejszy KC-D60EUW. Ogromną zaletą tej uniwersalnej serii jest stosunek ceny do jakości urządzenia. Oczyszczacze serii KC-D oferują wiele nowoczesnych funkcji za relatywnie niską cenę. Inteligentne oczyszczacze powietrza Sharp KC-D charaktryzuje również duża wydajność.

Sharp seria KC-G - oczyszczacze powietrza do domu z czujnikiem PM2.5

Oczyszczacze powietrza serii KC-G to oferta 3 modeli z możliwością wyboru wariantu kolorystycznego. W porównaniu do poprzednich serii, oczyszczacze powietrza z nawilżaczem Sharp KC-G wyposażono w więcej czujników. Czujniki zapewniają bardziej kompleksowe monitorowanie stanu powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo serię KC-G wyróżnia zwiększony zakres funkcji, cicha i energooszczędna praca oraz udoskonalony filtr węglowy. Filtr węglowy uzupełniono specjalnym żelem krzemionkowym. Dzięki temu urządzenie jest w stanie zneutralizować znacznie więcej przykrych zapachów i zanieczyszczeń gazowych.

 • Modele serii KC-G przeznaczone są do oczyszczania powierzchni od 28 do 50 m2.
 • Filtracja: wstępny, węglowy, HEPA.
 • Wydajność nawilżania: 400-630 ml/h.
 • Wydajność oczyszczania CADR: od 240 do 408 m3/h.
 • Jonizacja Plasmacluster High Density 7000.
 • Cicha praca: od 19 do 53 dB (w zależności od oczyszczacza).
 • Czujnik PM2.5
 • Pojemność zbiornika od 2,5 do 3 litrów.
 • Tryb automatycznego oczyszczania.
 • Tryb automatycznego nawilżania.
 • Wskaźniki konserwacji i wody w zbiorniku
 • Tryb Plasmacluster Ion Shower.
 • Tryb Plasmacluster Ion Spot
 • Tryb Pollen.
 • Auto Louver.
 • Advanced Auto.
 • Auto-restart.

W skład inteligentnych oczyszczaczy powietrza serii KC-G wchodzą: KC-G40EUW (biały)/KC-G40EUH (grafitowy), KC-G50EUW (biały)/KC-G50EUH (grafitowy) oraz KC-G60EUW o najwyższym współczynniku CADR (wydajność oczyszczania). Oczyszczacze serii KC-G powstały z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie skuteczność oczyszczania, dużą wydajność oraz cichą pracę. Sharp KC-G warto polecić ze względu na wielofunkcyjność.

Sharp seria FP-J

Inteligentne oczyszczacze Sharp serii FP-J to modele działające w oparciu o funkcję 2w1, czyli oczyszczanie i technologia Plasmacluster. Brak funkcji nawilżania w serii FP-J zrekompensowano wzmocnioną technologią Plasmacluster. Zakres wydajności oczyszczania, a także gabaryty oczyszczaczy serii FP-J są zróżnicowane. Najmniejszy z dostępnych modeli FP-J30EU waży zaledwie 4 kilogramy i ma wysokość 43 centymetrów! Takie urządzenie świetnie nada się do pokojów dziecięcych albo kawalerki. Natomiast największy model FP-J80EU posiada najwydajniejszą technologię Plasmacluster generujący nawet do 25000 jonów na centymetr sześcienny! Potężna wydajność FP-J80EU pozwala skutecznie oczyścić powierzchnie do aż 62 m2.

 • Modele serii KC-G przeznaczone są do oczyszczania powierzchni od 22 do 62 m2 (w zależności od modelu).
 • Filtracja: wstępny, węglowy, HEPA.
 • Wydajność oczyszczania CADR: od 180 do 480 m3/h.
 • Jonizacja Plasmacluster High Density 7000 i High Density 25000 (w zależności od modelu).
 • Cicha praca: od 15 do 47 dB (w zależności od oczyszczacza).
 • Czujnik PM2.5
 • Tryb automatycznego oczyszczania.
 • Wskaźniki wymaganej konserwacji.
 • Tryb Plasmacluster Ion Shower.
 • Tryb Plasmacluster Ion Spot.
 • Tryb Pollen.
 • Auto-restart.

W serii FP-J Sharp postawił główny nacisk na zaawansowany system jonizacji oraz wydajność. Chociaż wydajność oczyszczaczy powietrza serii FP-J jest imponująca, wartości te nie wpływają w żaden sposób na głośność pracy urządzeń. Oczyszczacze FP-J są naprawdę ciche i nie zużywają wiele energii. Gama oczyszczaczy powietrza serii FP-J jest wyjątkowo bogata i rozmaita gabarytowo. Seria FP-J składa się z 4 oczyszczaczy: FP-J30EU (3 warianty kolorystyczne), FP-J40EU, FP-J60EU (2 warianty kolorystyczne) oraz FP-J80EU (biały lub czarny kolor). Oczyszczacze powietrza do domu Sharp FP-J to świetna opcja dla alergików i osób, które stawiają na wydajność i jonizację. 

Model KI-G75EUW - oczyszczacz i nawilżacz na duże powierzchnie

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem KI-G75EUW to najnowszy model japońskiego producenta, który został udoskonalony względem poprzedników praktycznie na każdej płaszczyźnie. Nowoczesne rozwiązania zastosowano między innymi na poziomie systemu filtracji - ruchome rolki oczyszczające filtr wstępny z zanieczyszczeń. Ponadto oczyszczacz KI-G75EUW może pochwalić się niespotykaną dotąd dużą wydajnością nawilżania. Oczyszczacz powietrza do domu KI-G75EUE zamknięto w nowoczesnej, minimalistycznej i śnieżnobiałej obudowie. Oczyszczacz powietrza z funkcją Plasmacluster ION Spot posiada dość nietuzinkowy kształt (zwęża się ku panelowi sterowania na górze urządzenia). Do wykonania obudowy wykorzystano plastik najwyższej jakości.

 • Przeznaczony do oczyszczania powierzchni do 56 m2.
 • Filtracja: wstępny (z ruchomą rolką), węglowy (z powłoką krzemionkową), HEPA.
 • Wydajność nawilżania: do 750 ml/h.
 • Wydajność oczyszczania CADR: do 450 m3/h.
 • Jonizacja Plasmacluster High Density 25000.
 • Cicha praca: od 18 do 52 dB.
 • Czujnik i wskaźnik pyłów zawieszonych PM2.5
 • Pojemność zbiornika 4 litry.
 • Tryb automatycznego oczyszczania.
 • Tryb automatycznego nawilżania.
 • Wskaźniki konserwacji i wody w zbiorniku
 • Tryb Plasmacluster Ion Shower.
 • Tryb Plasmacluster Ion Spot
 • Tryb Pollen.
 • Auto Louver.
 • Advanced Auto.
 • Auto-restart.
 • Clean Assist.
 • Blokada rodzicielska.

Oczyszczacz KI-G75EUW z funkcją jonizacji i nawilżania to idealne wsparcie dla osób borykających się z alergiami. KI-G75EUW to najdroższy, a zarazem najskuteczniejszy model oczyszczaczy powietrza, o dużej wydajności nawilżania. Idealny do dużych pomieszczeń domowych lub biur typu open space.

Jeszcze dziś postaw na zdrowie swojej rodziny i wybierz najlepszy oczyszczacz powietrza do domu!

Skuteczność oczyszczaczy powietrza marki SHARP potwierdzają atesty higieniczny PZH oraz świadectwo jakości Seal of Approval od British Allergy Foundation.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl