Opcje przeglądania
Producenci

Filtry wody trójstopniowe

Filtry trójstopniowe to zestawy korpusów narurowych, które przeprowadzają potrójną filtrację wody. Służą one do oczyszczania wody z substancji, które znajdują się w podwyższonym stężeniu w wodzie. Najczęściej jest to zbyt duża obecność jonów twardości czy żelaza. Jeśli woda w Twoim domu często ma posmak chloru, filtr trójstopniowy może rozwiązać ten problem. Filtry trójstopniowe składają się z trzech filtrów. Pierwszy stopień to filtracja mechaniczna, która usuwa większe cząsteczki zanieczyszczeń. Na tym etapie z wody zostają odfiltrowane osady, a także piasek czy muł. Drugim wkładem jest filtr karbonowy, uzyskany z węgla aktywnego. Węgiel naturalnie adsorbuje substancje chemiczne i pochłania nieprzyjemne zapachy. Trzeci stopień to filtr zmiękczający lub odżelaziający. Ostatni rodzaj wkładu zależy od tego, jakie zanieczyszczenie jest Twoim głównym problemem. Chcesz usunąć kamień z wody? Zastosuj na końcowym etapie wkład, który usuwa nadmierną twardość. Wkład odkamieniajacy zawiera trójstopniowy filtr zmiękczający wodę. Masz w domu wodę zanieczyszczoną głównie żelazem? Wybierz trójstopniowy filtr odżelaziający. 

Filtry trójstopniowe w zależności od zastosowanych wkładów mogą pomóc:

  • zmiękczyć wodę
  • usunąć z niej żelazo
  • poprawić smak zatrzymując chlor

Filtry trójstopniowe do wody

Potrójna filtracja wody - kiedy jest wydajna? 


Filtry wody trójstopniowe służą do oczyszczania wody użytkowej. Składają się z trzech korpusów. Mogą być także stosowane do punktowego uzdatniania wody w kuchni jako filtry podzlewozmywakowe. Te z nich, które się do tego najlepiej nadają zostały wyposażone w dodatkowy kranik. Dzięki niemu, oczyszczona woda wysokiej jakości ma osobne doprowadzenie.

Filtry trójstopniowe - do kuchni czy na cały dom?

Filtr pod zlew Kryształ H, oraz Kryształ H zmiękczający wodę, to bardzo dobre modele do kuchni. Jako filtry podzlewozmywakowe, skutecznie poprawią smak i zapach wody. Wykorzystanie trzech korpusów jako systemu do poprawy jakości wody w kuchni to bardzo dobry pomysł. Trójstopniowe filtry wody dostarczą czystą wodę wysokiej jakości do kawiarki czy czajnika. Zmiękczoną, czyli taką, która nie będzie pozostawiać osadu.

Filtry trójstopniowe są niedrogim rozwiązaniem, jednak trzeba pamiętać, że ich wydajność jest ograniczona. Trójstopniowy system nie zastąpi dużej stacji uzdatniania, jeśli chcesz usunąć dużą ilość kamienia z wody dla całego domu. Zwłaszcza gdy, woda jest mocno zanieczyszczona żelazem, a zapotrzebowanie na wodę spore. Woda w Twoim domu jest bardzo brudna? Wykonaj najpierw badanie wody, aby mieć pewność, że filtr trójstopniowy będzie w stanie usunąć dane zanieczyszczenia. W przypadku konieczności zastosowania bardziej zaawansowanego produktu do oczyszczania wody, zajrzyj do kategorii zmiękczaczy lub odżelaziaczy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl