Zmiękczacze Aquaphor od strony technicznej mają użytkownikowi wiele do zaoferowania. Odkamieniacze Aquaphor an tle konkurencji wyróżnia sporo zalet. Są to przede wszystkim innowacyjne oraz nowoczesne rozwiązań, które idealnie sprawdzą się w niemalże każdym środowisku. Odkamieniacze Aquaphor bardzo dobrze sprawdzą się w domu prywatnym, jak również w firmie. Za co nasi klienci cenią te zmiękczacze do wody?

Odkamnieniacze Aquaphor wyróżnia:

 • Nowoczesna głowica sterująca
  Głowica zarządza pracą zmiękczacza do wody i optymalizuje proces regeneracji złoża. Głowica w tych produktach jest wykonana tylko z niezbędnych elementów, tak by zminimalizowć ryzyko awarii. Dzięki nowoczesnemu sterownikowi zmiękczacze do wody pracują oszczędnie i wydajnie przez wiele lat. 

 • Oszczędność miejsca
  Wszystkie zmiękczacze Aquaphor wyposażone zostały w zbiornik dwusekcyjny. Takie rozwiązanie to połączenie zalet filtra samoczyszczącego i zmiękczającego. Zbiornik na solankę jest zamknięty w obudowie kompaktowych odkamieniaczy Aquaphor. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca, jak to jest w przypadku zmiękczaczy dwuelementowych.

 • Skondensowana żywica jonowymienna najwyższej jakości.
  Zmiękczacze Aquaphor mają specjalną żywicę SuperFine. To monosferyczne złoże o wyjątkowo drobnych kuleczkach. Wykazuje wyjątkowo dużą skuteczność w wyłapywaniu jonów twardości z wody. Dlaczego lepiej wybrać zmiękczacz niż korpusy na wkłady zmiękczające? Wkłady jednak trzeba często wymieniać. Złoże w odkamnieniaczach Aquaphor ma żywotność nawet do 20 lat!

 • Nowoczesna technologia
  Specjalna konstrukcja odkamieniaczy zapewnia równomierny przepływ wody przez całe złoże. Precyzując, odpowiada za to system dwóch dysków siatkowych. To dzięki nim możliwe jest maksymalne wykorzystanie całej powierzchni złoża w procesie oczyszczania wody. To z kolei zapewnia zwiększoną skuteczność zmiękczania. 

 • Czytelny wyświetlacz
  Duży wyświetlacz LCD ułatwia sterowanie pracą i programowanie zmiękczacza. Jest on umieszczony na górnej pokrywie urządzenia, tak aby był łatwo dostępny do bieżących ustawień.
 • Możliwość zastosowania zmiękczaczy Aquaphor do wody z żelazem
  Czy zmiękczacze to produkty, które nadają się dla każdej ilości żelaza? Oczywiście, że nie. Według producenta maksymalne stężenie żelaza (Fe2+) może wynieść do 10 ppm. Do większych ilości żelaza w wodzie zalecamy dedykowane odżleaziacze wody

 • Stosunkowo niskie zużycie soli i wody do regeneracji
  Wybierając tańszy chiński zmiękczacz czeka Cię przykra niespodzianka przy eksploatacji. Zmiękczacze słabej jakości pobierają anjwiesze ilości wody i soli, co znacznie zwiększa ich koszty eksploatacji. Zmiękczacze do wody firmy Aquaphor należą do kategorii uzdatniaczy o niedużych kosztach eksploatacyjnych. Warto o tym pamiętać, zastanawiając się jaki filtr wody wybrać i szukając dla siebie najlepszego produktu.
 • Odporność na zmiany ciśnienia wody
  Szeroki zakres wytrzymałości względem ciśnienia: od 1,5 do 7 bar. Pozwala to na bezpieczne użytkowanie odkamieniacza bez względu na siłę ciśnienia wejściowego. Posiadając zmiękczacz Aquaphor nie musisz się martwić, że urządzenie ulegnie awarii. Na przykład własnie w razie zmiany ciśnienia w sieci. 

 • Zestaw elementów montażowych w komplecie
  Z każdym z odkamieniaczy Aquaphor w paczce przychodzą dodatkowe elementy. Co otrzymasz razem z zamówionym w naszym sklepie zmiękczaczem wody? Stalowe węże instalacyjne oraz wąż odpływowy. Węże pozwolą wpiąć wygodnie urządzenie do instalacji. Odpływ do kanalizacji to wymóg konieczny do poprawnej instalacji zmiękczacza wody. W zestawie ze swoim odkamieniaczem Aquaphor znajdziesz już wąż do odpływu.