Producenci


Kuchenne filtry do wody 

Chcesz zadbać o jakość wody, której używasz na co dzień do gotowania i picia? Jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy szeroki zakres urządzeń do oczyszczania wody w domu. Filtry kuchenne pozwolą Ci korzystać z krystalicznie czystej wody do gotowania. Przyrządzanie posiłków na bazie przefiltrowanej wody, poprawia ich smak. To nie wszystkie korzyści. Posiadając kuchenny filtr pijesz wodę prosto z kranu, bez obaw o jej jakość. Nie chcesz kupować kolejnych plastikowych butelek w trosce o własne zdrowie i środowisko? Filtry do wody pitnej do kuchni to rozwiązanie, które zapewni Ci wodę spożywczą o doskonałych parametrach. Kuchenny system do filtracji wody, w zależności od stopnia rozbudowania, pomoże Ci pozbyć się z wody:

 • chloru
 • bakterii
 • metali ciężkich
 • pestycydów
 • mikroplastiku
 • związków azotu
 • kamienia

Wybór odpowiedniego filtra do kuchni zależy od szczegółowych parametrów wody jakie chcesz uzyskać. Wśród szerokiej oferty sklepu Filtr do domu, znajdziesz odpowiedni filtr kuchenny. Masz pytania dotyczące filtracji wody w kuchni? Możesz zadać je naszym specjalistom. Nasi konsultanci chętnie wyjaśnią Ci sposoby uzdatniania wody i pomogą wybrać odpowiedni filtr kuchenny. Napisz nam swoje potrzeby na maila naszego sklepu z filtrami wody: sklep@filtrdodomu.pl. Czekamy na Twoje pytania odnośnie kuchennych filtrów wody.

FILTRY WODY DO KUCHNI

Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad
Producent: Hidrotek
Cena: 1 430,00 zł 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Bluewater Cleone Balance filtr do wody z odwróconą osmozą Bluewater Cleone Balance filtr do wody z odwróconą osmozą
Producent: Bluewater
Cena: 6 990,00 zł 9 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • nowość
 • promocja
 • nowość
System do nanofiltracji wody Nano Pad System do nanofiltracji wody Nano Pad
Producent: Hidrotek
Cena: 1 430,00 zł 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Filtry do kuchni do domu - urządzenia

Z jakich rodzajów urządzeń możesz wybierać? Zdecydowanie warte polecenia są systemy przeprowadzające proces odwróconej osmozy. Są to najdokładniejsze filtry kuchenne, jakie tylko istnieją. Swoją wysoką skuteczność zawdzięczają dokładnym membranom, która zatrzyma najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Filtr kuchenny odwróconej osmozy sprawdzi się świetnie w domu z wodą wodociągową jak i studzienną. Jakie jeszcze możliwości posiadają filtry kuchenne? Takie urządzenie może posiadać zdolność jonizacji wody. Co to dokładnie oznacza? Filtry z funkcją jonizacji, potrafią dostarczać wodę alkaliczną typu Jawa. Również nie musisz kupować jej w sklepie, za to wytwarzać odpowiednim filtrem we własnej kuchni. Taka woda ma właściwości odkwaszające organizm, co przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Szereg właściwości prozdrowotnych powoduje, że filtry są idealne do kuchni, gdzie pobiera się wodę do spożycia.

Ekonomiczne filtry do wody pitnej w kuchni

Co zyskujesz, kupując kuchenny filtr wody? Systemy oczyszczania wody kuchennej, to oszczędność czasu i pieniędzy jednocześnie. W takim filtrze wody pitnej, umieszczonym w kuchni woda jest oczyszczana na bieżąco. To oznacza, że nie zabraknie jej nigdy - jak wody butelkowanej. W dodatku, nie musisz kupować już zgrzewek wody butelkowanej i wnosić ich do domu czy mieszkania. W dłuższej perspektywie czasu, woda ze sklepu jest droższa w pozyskaniu, niż użytkowanie filtra kuchennego. W takim kuchennym systemie. np. filtrze osmotycznym wkłady wymienia się raz na kilka miesięcy. To spora wygoda. Nie musisz stale pamiętać o częstej wymianie akcesoriów. Decydując się na filtr do wody pitnej w kuchni, wprowadzisz spore korzyści do domowego budżetu. Sprawdź jak wiele może się zmienić po montażu kuchennego filtra wody. 

Filtry kuchenne wody do picia - ekologiczne rozwiązania

Korzystając z filtra kuchennego do wody, przyczyniasz się do ochrony środowiska. To szczególnie ważne, w obecnym czasie wzmożonej troski o przyrodę. Zmiany klimatyczne, powstały na skutek silnej ingerencji w ekosystem przez człowieka. Nie chcesz się do nich przyczyniać? Dalsza wzmożona produkcja tworzyw sztucznych może doprowadzić do katastrofy klimatycznej. Wybierz ekologiczne rozwiązanie, jakim jest filtr do kranu w kuchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu, filtrujesz wodę, którą i tak masz w kranie. Nie napędzasz zysku wielkich korporacji dostarczających wodę w butelkach. Pamiętaj, że nie produkują one wody, a jedynie plastikowe odpady. Ekologiczne i zdrowe jest korzystanie z wody przefiltrowanej w domu także dla Ciebie. Liczne badania pokazują, że mikrocząsteczki plastiku przenikają do wody, którą przechowują. Taka woda jest transportowana setki kilometrów. W transporcie jak i w magazynach, woda w butelkach jest narażona na wysoką temperaturę czy nasłonecznienie. Wpływa to znacząco na jej jakość. Filtr kuchenny odwróconej osmozy dostarcza Ci czystą wodę na bieżąco. Filtry do kuchni pozwalają chronić środowisko. Czteroosobowa rodzina produkuje rocznie około 70 kg plastikowych odpadów pochodzących właśnie z butelek. Filtry do wody kuchennej zapobiegają takiej sytuacji. 

Filtry do kuchni do domu

Dlaczego warto zacząć oczyszczanie wody w domu od filtra kuchennego? Jego koszt zakupu jest zdecydowanie mniejszy w porównaniu z wydatkiem na dużą stację uzdatniania na wejściu. Jakość wody przeznaczonej do picia jest absolutnym priorytetem. Jeśli o nią zadbasz, możesz również pomyśleć o uzdatnianiu wody użytkowej, np. zmiękczaczami wody. Nie masz pewności co do jakości wody w swoim domu? Filtr do kranu w kuchni zadba o Twoje zdrowie i sprawi, że woda będzie bezpieczna. To szczególnie ważne dla osób na specjalnej diecie czy z chorobami układu trawiennego. Filtr kuchenny odwróconej osmozy niweluje do minimum drobnoustroje obecne w wodzie. Korzystając z filtra do wody w kuchni nie musisz się obawiać nieprzyjemnych dolegliwości będących konsekwencją bakterii.

Filtry kuchenne odwróconej osmozy

Pośród kuchennych filtrów do RO masz zasadniczy wybór pomiędzy filtrem standardowym a nowoczesnym. Ten drugi typ wyróżnia się przede wszystkim gabarytami. Są one zdecydowanie mniejsze, ponieważ nie posiadają zbiornika. Kompaktowe systemy do filtracji wody w kuchni typu RO są z tego względu bardzo ustawne. Z powodzeniem zmieścisz te filtry kuchenne w dowolnym miejscu w swojej kuchni. Nowoczesne filtry kuchenne cechuje atrakcyjny design, dlatego możesz je z powodzeniem ustawić na kuchennym blacie. Doskonale wpiszą się w estetykę nowoczesnej kuchni w nowym domu czy mieszkaniu. 

Wydajne filtry do kranu w kuchni

Zastanawia Cię, jak wygląda wydajność filtrów do kuchni? Proste filtry korpusowe działają bez tzw. odrzutu, czyli nie odprowadzają zanieczyszczonej wody. W związku z tym nie potrzebują odpływu do kanalizacji. Systemy typu filtr kuchenny odwróconej osmozy, działają inaczej. Te filtry odprowadzają zanieczyszczoną wodę do kanalizacji. Membrana, która zatrzymuje zanieczyszczenia potrzebuje być stale z nich opłukiwana. W ten sposób powstaje odrzut.  W nowoczesnych filtrach kuchennych RO ma on wartość 1:1. W tańszych, standardowych osmotycznych filtrach do kuchni ten stosunek wynosi około 1:4. Cztery to wartość w filtrach wody odrzucanej do ścieku. Dokładna ilość wody odrzucanej zależy od ciśnienia i chociażby stopnia zabrudzenia samej membrany. Najważniejszą informacją dot. wydajności takiego filtra kuchennego jest oczyszczenie 1,2 l wody na minutę. 

Kuchenny filtr do filtracji wody

Każdy filtr kuchenny do oczyszczania wody spożywczej będzie dobrym wyborem w porównaniu z wodą nieprzefiltrowaną. Bardziej rozbudowane filtry do wody pitnej do kuchni, oprócz oczyszczania również wzbogacają wodę. Kuchenny filtr wody może być wyposażony w dodatkowy mineralizator. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu możesz korzystać z wody zmineralizowanej. Aby zadbać o zdrowie, warto nawadniać organizm odpowiednią ilością wody o najlepszej jakości. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl