Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Akcesoria do zmiękczaczy wody

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój zmiękczacz do sprawnej pracy. Węże przyłączeniowe EcoWater ułatwią montaż filtra zmiękczającego z serii eVOLUTION i Comfort. Są dostępne w kilku długościach i z różnymi zakończeniami (clip/gwint). Tester twardości pomoże Ci ustalić poziom twardości wody w Twoim domu.  To z kolei pozwoli wprowadzić właściwe ustawienia na urządzeniu. Kompletny zestaw ze zmiękczaczem stanowi także sól CIECH, służąca do regeneracji złoża zmiękczającego. Dlaczego CIECH? Tylko sól tej marki nie zbryla się i nie powoduje tzw. mostków solnych w komorze zmiękczacza. Oferujemy również preparat do dezynfekcji złoża jonowymiennego. Warto nim przeprowadzić raz w roku czyszczenie złoża. Wszystkie akcesoria, dostępne w tej kategorii są najwyższej jakości. Aby jak najdłużej zapewnić stabilność pracy Twojego uzdatniacza wody.

Części do filtrów multifunkcyjnych

Akcesoria do filtra zmiękczającego pasują również do filtra multifunkcyjnego. Zakres pracy filtra do wody o działaniu wielofunkcyjnym zawiera oczywiście zmiękczanie wody. Ten rodzaj filtra jest także regenerowany solanką, wytwarzaną z soli. Filtry multifunkcyjne EcoWater montuje się na tych samych wężach przyłączeniowych, co filtry zmiękczające tej samej marki. Zasadniczo, od zmiękczaczy różnią się złożem - do ich pracy potrzebna jest żywica wielofunkcyjna. 

 

 

Akcesoria do zmiękczaczy i filtrów multifunkcyjnych

Części zamienne do stacji uzdatniana wody 

Dobór części do zmiękczaczy czy filtrów multifunkcyjnych jest ściśle powiązany z doborem samego urządzenia. Centralny zmiękczacz wody czy filtr wielofunkcyjny, w zależności od rodzaju wpięcia, będzie potrzebował różnego rodzaju węży. Ilość worków soli, które warto zakupić, zależy od ilości domowników i średniego zapotrzebowania na uzdatnioną wodę. Decydując się na zakup zmiękczacza wody będziesz wracać do tej kategorii właśnie po sól. Jak często? To również zależy od zużycia wody i stopnia twardości, ale maksymalnie kilka razy w roku. Zmiękczacz wody jest bowiem urządzeniem, które charakteryzuje bardzo wydajna praca. Wysoka wydajność cechuje również części do zmiękczaczy. Nie są to akcesoria, które podlegają częstej wymianie. Zwłaszcza wybierając zmiękczacz EcoWater, warto postawić na tę markę także wybierając części do zmiękczacza wody.

Akcesoria do filtra zmiękczającego - które będą pasować?

Rozważając konkretny model zmiękczacza, w zakładce "Produkty powiązane" można zobaczyć podpowiedź. Lista zawiera pasujące węże przyłączeniowe. Tak zwane przyłącza instalacyjne, podpięte do danego produktu, gwarantują 100% dopasowania. Najlepiej skontaktować się z nami, aby upewnić się, czy odpowiednio dobrało się akcesoria. Na pytania czekamy pod numerem telefonu: 505124123 oraz adresem mailowym: sklep@filtrdodomu.pl. Szukasz części do zmiękczaczy, których nie ma na liście produktów? Również daj nam o tym znać.

Chcesz zapoznać się ze specyfiką pracy zmiękczacza wody? W takim razie, powinny zaciekawić Cię artykuły na naszym blogu, w kategorii "zmiękczacze wody". Wyjaśniamy tam między innymi, jak działa zmiękczacz wody i podpowiadamy jak wybrać zmiękczacz do domu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl