Opcje przeglądania
Producent
Aplikacja na iOS / Android
Wbudowany By-pass
Powiadomienia SMS
Cena
 • od
  do
Producenci

Zmiękczacze wody EcoWater eVOLUTION

Seria zmiękczaczy eVOLUTION to najnowocześniejsze urządzenia od amerykańskiej marki EcoWater. Co je wyróżnia? Zmiękczacze eVOLUTION mają rozbudowaną elektronikę: są wyposażone w moduł WiFi. Specjalna aplikacja do zdalnego sterowania (na iOS i Android) wysyła powiadomienia o pracy zmiękczacza eVOLUTION. Dzięki niej lub powiadomieniem SMS, dowiesz się o konieczności dosypania soli do zbiornika. Moduł WiFi w zmiękczaczach eVOLUTION EcoWater pozwala monitorować pracę urządzenia. Oprócz tych udogodnień, zmiękczacze eVOLUTION są przede wszystkim bardzo oszczędne w eksploatacji. Ich miesięczny koszt utrzymania nie przekracza kilkunastu złotych. Te urządzenia pobierają minimalną iloś c wody i soli do regeneracji. Zamów swój zmiękczacz eVOLUTION w naszym sklepie i sprawdź, jak intuicyjne w obsłudze jest to urządzenie. 

Zalety zmiękczaczy EcoWater eVOLUTION:

 • niskie koszty utrzymania: zmiękczacze eVOLUTION pobierają minimalną ilość soli i wody
 • zdalne sterowanie urządzenia, z pomocą modułu WiFi i aplikacji
 • nowoczesna elektronika: sterownik i oryginalna głowica EcoWater - wynalazcy zmiękczaczy wody
 • bezobsługowa praca - urządzenie samo powiadamia o braku soli
 • niska awaryjność - produkty marki EcoWater działają z naszego doświadczenia ponad 20 lat.
 • 10 lat gwarancji tylko w naszym sklepie

Co wyróżnia zmiękczacze eVOLUTION z naszej oferty? Oprócz pakietu gratisów, do zmiękczacza wody eVOLUTION otrzymasz imienną gwarancję na 10 lat. Jak to możliwie, że w sklepie Filtr do domu udzielamy aż tak długiej gwarancji? To dlatego, że tych produktów jesteśmy wyjątkowo pewni. Oczywiście warunkiem podtrzymania tak długiej gwarancji jest przeprowadzanie regularnych serwisów. Cena EcoWater eVOLUTION jest adekwatna do jakości tych urządzeń, które służą wydajnie latami.

Cena EcoWater eVOLUTION na zapytanie - najbardziej korzystna. Gratis dodatki!

Zmiękczacze z serii eVOLUTION są produktami premium. Chcemy jednak zaoferować klientom jak najlepsze ceny w stosunku do rynkowych. Jak uzyskać najlepszą cenę zmiękczaczy EcoWater eVOLUTION? Zachęcamy do kontaktu przez kliknięcie przycisku "Zapytaj o cenę". Przekonaj się, że cena EcoWater eVOLUTION, jaką otrzymasz w kontakcie bezpośrednim będzie bardzo atrakcyjna. Co jeszcze oferujemy naszym klientom, zainteresowanym kupnem zmiękczaczy eVOLUTION EcoWater?

Zamawiając zmiękczacz EcoWater eVOLUTION w naszym sklepie otrzymasz gratis:

 1. Wysokiej jakości filtr wstępny Honeywell FF06 z mosiężną głowicą i stalową siatką wielokrotnego użytku. Filtry wstępne są koniecznym elementem instalacji. Proponujemy model FF06 na tym samym poziomie wykonania co zmiękczacze wody EcoWater. To niezwykle ważne, aby wszystkie elementy instalacji systemu uzdatniania wody, były wytrzymałe.
 2. Tester twardości Supreme, który pozwoli Ci na prosty pomiar poziomu twardości wody, jaką masz w domu. Po zweryfikowaniu stopnia twardości, znacznie łatwiej będzie Ci wprowadzić odpowiednie ustawienia na odkamieniaczu wody EcoWater eVOLUTION.
 3. Aż 50 kg soli CIECH, potrzebnej do procesu regeneracji zmiękczaczy wody eVOLUTION EcoWater. To średnio półroczny zapas soli, jakiego potrzebują urządzenia tej klasy. Dodajemy w prezencie dwa worki soli CIECH, ponieważ znamy jej wysoką jakość. Rekomendujemy także w trakcie późniejszej eksploatacji zmiękczacza, korzystanie z soli tej marki do zmiękczaczy wody EcoWater. Akcesoria najlepszych producentów zagwarantują Ci dłuższe działanie urządzeń EcoWater eVOLUTION.
 4. Bezpłatną dostawę wybranego zmiękczacza wody EcoWater. Nie chcemy, aby klient dodatkowo dopłacał za przesyłkę, kupując produkt premium. Koszt dostawy pokrywamy sami. Twoje urządzenie, przyjedzie do Ciebie solidnie zabezpieczone na czas transportu. Wysyłkę zmiękczaczy EcoWater eVOLUTION realizujemy na paletach. Co to oznacza? Zmiękczacz wody EcoWater eVOLUTION jest przewożony jedynie w pozycji pionowej, zapobiegającej potencjalnym uszkodzeniom w transporcie.

Opinie o zmiękczaczach eVOLUTION EcoWater

Doskonałe opinie o EcoWater eVOLUTION jako serii produktów premium są ich najlepszą rekomendacją. Możesz je znaleźć na popularnym forum, dotyczącym budowy i wyposażania wnętrz. Z jaką opinią o eVOLUTION EcoWater można się tam spotkać? 

EcoWater eVOLUTION opinie z forum

Na pierwszym miejscu, zadowoleni klienci wymieniają sporą oszczędność tych urządzeń. Każdy zmiękczacz wody z serii eVOLUTION EcoWater cechuje duża oszczędność wykorzystania wody i soli. Inteligentne zmiękczacze typu EcoWater eVOLUTION 300 Boost, zużywają minimalną ilość soli i wody do jednej regeneracji. Jest to możliwe dzięki, zaawansowanej elektronice. Te urządzenia samodzielnie obliczają zapotrzebowanie na solankę do regeneracji. Dzięki temu zmiękczacze eVOLUTION zużywają dokładnie tyle soli i wody, ile potrzebują. Według opinii o zmiękczaczach EcoWater eVOLUTION, ich miesięczny koszt utrzymania to około 10 zł miesięcznie. Co konkretnie wyróżnia poszczególne modele? Opinie o EcoWater eVOLUTION i konkretnych produktach z tej serii, to:

 • Zmiękczacz EcoWater eVOLUTION Duo ED - to mały, dwuelementowy odkamieniacz dla 2 osób. Dzięki swojej konstrukcji możesz go ustawić np. w dwóch osobnych szafkach. Ten model rozwiązuje problem osób, z niewielką ilością miejsca na zmiękczacz wody.
 • Zmiękczacz EcoWater eVOLUTION 100 Compact - jest idealnym zmiękczaczem do małych mieszkań. Może zmieścić się nawet w łazience, jeśli nie posiadasz osobnego doprowadzenia zimnej wody do mieszkania.
 • Zmiękczacz EcoWater eVOLUTION 200 Compact - sprawdzi się w domu, gdzie z wody korzystają maksymalnie 3 osoby. Ze względu na swoje wymiary, zmieści się nawet w niedużej przestrzeni przeznaczonej na filtr wody. Podobnie jak model 100 Compact.

Do serii filtrów wody eVOLUTION należą także dwa filtry z węglem aktywnym. To opcja dla tych, którzy chcą jednocześnie zmiękczyć wodę i poprawić jej smak. Z pomocą przychodzą filtry Refiner od marki EcoWater. To zmiękczacze 2 w 1:

Każdy z powyższych filtrów EcoWater eVOLUTION ma opinie wydajnego urządzenia. Wybór któregokolwiek z powyższych modeli będzie dobrą inwestycją, na lata. Wszystkie filtry eVOLUTION przechodzą w regenerację tylko wtedy, gdy to konieczne. Oszczędzają przy tym wodę i sól zużytą do tego procesu. Interesuje Cię konkretny model filtra EcoWater eVOLUTION i cena zakupowa? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Chętnie porównamy dla Ciebie interesujące Cię modele. Nasi doradcy precyzyjnie dobiorą dla Ciebie urządzenie filtrujące. Ocena indywidualnej sytuacji klienta i jego problemu z wodą, to podstawa właściwego doboru filtra wody. W naszym sklepie z filtrami do wody przykładamy do tego szczególną uwagę. Zapytaj o cenę EcoWater eVOLUTION, który Ci się podoba. Wyślij maila na nasz adres: sklep@filtrdodomu.pl.

Nowoczesne zmiękczacze eVOLUTION od EcoWater z WiFi

Co jeszcze cenią klienci w serii urządzeń eVOLUTION? Jest to wygoda obsługi zmiękczacza wody z WiFi. Dzięki aplikacji i systemowi zdalnego sterowania, zarządzanie pracą zmiękczaczy wody z serii eVOLUTION, jest bardzo wygodne. Filtry zmiękczające eVOLUTION z rozbudowaną elektroniką pozwalają Ci na pełen podgląd ich działania. Szczególnie dobre opinie o EcoWater eVOLUTION wydają osoby często podróżujące. Z czego to wynika? Mając stały podgląd pracy filtra wody, od razu dostajesz powiadomienie o ewentualnej awarii. Z tego powodu, monitorowanie pracy filtra, doceniają osoby często przebywające poza domem. Zmiękczacze wody eVOLUTION powiadamiają poprzez aplikację lub SMS o kończącej się soli. Dzięki temu, te urządzenia są całkowicie bezobsługowe. Po zakupie w naszym sklepie zmiękczacza eVOLUTION nie musisz pamiętać nawet o zaglądaniu do urządzenia. Odkamieniacze eVOLUTION to nowoczesne filtry wody, które same informują o brakującej soli, awarii lub serwisie.

Jakie możliwości daje moduł WiFi w zmiękczaczach eVOLUTION od EcoWater?

Moduł WiFi w zmiękczaczach eVOLUTION przydaje się także do podliczania ilości pobieranej wody w domu. Co potrafi moduł WiFI w zmiękczaczach eVOLUTION oprócz pokazywania w czasie rzeczywistym pracy filtra wody? Aplikacja dedykowania do tych markowych urządzeń generuje wykresy kosztów eksploatacyjnych. Dzięki zainstalowaniu zmiękczacza wody eVOLUTION w swoim domu, możesz zyskać podwójną oszczędność. Co jeszcze zyskujesz oprócz niewielkich kosztów pracy samego urządzenia? Filtry z WiFi pozwalają Ci monitorować zużycie wody przez domowników. Realne dane pozwolą racjonalniej użytkować samą wodę. To zaś przyniesie korzyści zarówno dla Twojego portfela jak i dla środowiska. System do filtracji wody oparty o technologię marki EcoWater, wniesie wiele dobrych zmian do Twojego domu. Urządzenia EcoWater eVOLUTION to także realne korzyści w domowym budżecie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl