Producenci

Filtry RO bez zbiornika

Szukasz systemu odwróconej osmozy, który zapewni Ci stały dostęp do wody pitnej? Nie chcesz, aby zajmował dużo miejsca? Kompaktowe filtry RO bez zbiornika, to kategoria warta Twojej uwagi. Znajdziesz tu nowoczesne modele filtrów wody, które działają przepływowo. To oznacza, że nie potrzebują osobnego zbiornika do magazynowania przefiltrowanej wody. Osmoza bezzbiornikowa wyposażona jest w pompkę, aby podawać oczyszczoną wodę na bieżąco. Drugą cechą, która wyróżnia te urządzenia na rynku filtrów wody, to elegancki design i ustawność.

Kompaktowa zabudowa i niewielkie rozmiary sprawiają, że z powodzeniem schowasz osmozę bezzbiornikową do szafki pod zlewem. Taki filtr zmieści się nawet do kuchennej szuflady! Kuchnia jest pomieszczeniem, gdzie liczy się każda ilość miejsca. Instalując filtr RO bezzbiornikowy nie musisz rezygnować z innych elementów wyposażenia. W wymarzonej kuchni zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz. Nowoczesny wygląd kompaktowej osmozy sprawia, że nie musisz go chować pod meble. Z powodzeniem, będzie się dobrze prezentował na kuchennym blacie. Jeśli szukasz tego rodzaju produktu, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu w tej kategorii.

Zalety nowoczesnych filtrów do osmozy:

 • wysoka wydajność
 • niewielkie wymiary
 • oszczędność zajmowanego miejsca
 • przepływowy system filtracji
 • stała podaż oczyszczonej wody, nawet przy dużej liczbie domowników
 • wysoka jakość użytych materiałów jak i samego wykonania filtrów

Nowoczesne filtry RO

Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad
Producent: Hidrotek
Cena: 1 430,00 zł 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
Filtr wody Kuna Filter Prestige z odwróconą osmozą Filtr wody Kuna Filter Prestige z odwróconą osmozą
Producent: Kuna Filter
Cena: 4 990,00 zł 5 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Philips AUT4030R400 filtr wody z odwróconą osmozą Philips AUT4030R400 filtr wody z odwróconą osmozą
Producent: Philips
Cena: 2 099,00 zł 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja

Odwrócona osmoza bez zbiornika

Nowoczesne, czyli maksymalnie kompaktowe filtry osmotyczne to najlepsze rozwiązanie do uzdatniania wody w kuchni. Filtry odwróconej osmozy do domu, łączą w sobie wiele zalet. Usuwają bakterie, wirusy i pozostałe mikrozanieczyszczenia obecne w wodzie, na poziomie 0,0001 mikrona. Działanie bezzbiornikowych filtrów RO to proces odwróconej osmozy. Woda jest dzięki nim, doskonale uzdatniona do gotowania. Ten rezultat uzyskuje się dzięki systemowi RO5. Chcesz mieć wodę jak ze sklepu, z dodatkiem minerałów? Oprócz jej oczyszczenia, woda w bezzbiornikowym filtrze RO może zostać poddana także mineralizacji. Taką możliwość dają systemy osmotycznych RO6 i RO7 - idealna do picia prosto z kranu. Nowoczesne filtry do osmozy działają wyjątkowo wydajnie, a przy tym  prezentują się naprawdę korzystnie. Wśród kompaktowych filtrów odwróconej osmozy znajdziesz także filtr z niewielkim zbiornikiem wbudowanym. To również filtr zajmujący niewiele miejsca, a przy tym wyglądający estetycznie. Takim modelem w naszej ofercie jest osmoza Morion.

Kompaktowe filtry odwróconej osmozy

Ciekawi Cię, jak uzyskano tak zgrabną formę filtra wody przy zachowaniu skuteczności? To głównie dzięki zrezygnowaniu z dodatkowego zbiornika na wodę, nowoczesne filtry osmozy dają oszczędność miejsca. Odwrócona osmoza - standardowa posiada osobny zbiornik do magazynowania wody. Dlatego tego rodzaju modele, w przeciwieństwie do nowoczesnej osmozy, są montowane pod zlewem. System pełen wkładów i wężyków, raczej nie bywa eksponowany w kuchni. Tym wyróżniają się bezzbiornikowe osmozy, pośród innych modeli - możliwością umieszczenia w absolutnie dowolnym miejscu. Model RO Pad - może być ponadto zainstalowany w poziomie lub w pionie. Orientacja urządzenia nie ma wpływu na jego pracę. 

Nowoczesne filtry przepływowe

Co jeszcze jest na korzyść użytkownika, który posiada filtr osmotyczny bezzbiornikowy? Kompaktowe filtry odwróconej osmozy cechuje prosta wymiana wkładów. Każda osoba, z łatwością obsłuży takie urządzenie. Wymiana zużytego filtra na nowy nie stanowi problemu. Jak to możliwe? Wkłady w kompaktowym systemie odwróconej osmozy wymienisz niezwykle szybko. To dzięki specjalnym zakończeniom wkładów do tego rodzaju urządzeń. Są to tak zwane szybkozłączki. Jak się je obsługuje? Wykręcasz i wkręcasz delikatnie poszczególne filtry przepływowe. Wymiana wkładów w odwróconej osmozie bez zbiornika, nie wymaga użycia klucza ani wzywania hydraulika. To duże udogodnienie w codziennej eksploatacji wodnego filtra do domu. Pamiętaj - posiadają je, jedynie systemy odwróconej osmozy bez zbiornika.

Kompaktowa osmoza do domu

Dlaczego warto zamontować filtr przepływowy w swoim domu? Powodów jest wiele. Zdrowa woda dla Ciebie i Twoich domowników ze stałym dostępem - to główna korzyść. Zwłaszcza gdy w Twoim domu sa dzieci lub osoby z problemami zdrowotnymi. Krystalicznie czysta woda to ważny krok w kierunku zachowania dobrego samopoczucia Twoich bliskich.

Po zainstalowaniu systemu odwróconej osmozy bez zbiornika, nie musisz już przynosić ciężkich zgrzewek wody ze sklepu. Przy tym, otrzymujesz jakość lepszą od wody sklepowej. Dlaczego? Woda z przepływowego filtra bez zbiornika, ma dokładnie takie parametry, jakich potrzebujesz. Odpowiednia ilość minerałów czy odczyn pH wody, zależy od Twoich preferencji. Nie jest Ci obojętny stan środowiska? Filtrując wodę w domu systemem odwróconej osmozy bez zbiornika, nie przyczyniasz się do zanieczyszczania przyrody plastikiem.

Filtry przepływowe dla domu - osmoza do kuchni

Masz nowoczesną kuchnię lub właśnie wprowadzasz się do nowego mieszkania? Design kompaktowych systemów odwróconej osmozy Cię nie zawiedzie. Filtry wody z tej kategorii doskonale uzupełnią wyposażenie Twojej kuchni. Nawet jeśli jest ona stosunkowo mała. Nawet niewielka kuchnia zmieści taki filtr do domu. Filtry odwróconej osmozy w kompaktowym wydaniu dopasujesz nawet po wykończeniu pomieszczenia. Nieduże wymiary kompaktowych systemów odwróconej osmozy z pewnością Cię mile zaskoczą. Montując w kuchni filtr osmotyczny i podwójną wylewkę, uzyskasz możliwość wszechstronnego użytkowania przefiltrowanej wody. Osobno przefiltrujesz wodę do picia, a do gotowania uzyskasz nieco inne paramtery. Ta możliwość powoduje, że filtry odwróconej osmozy są chętnie instalowane jako punktowe oczyszczanie wody  w kuchni.

Który z "plusów" osmozy przepływowej bez zbiornika,  jest najważniejszy dla Ciebie?

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl