Opcje przeglądania
Producenci

Woda gazowana w domu — saturatory wody gazowanej

Saturatory do wody to przydatne domowe urządzenie pozwalające uzyskać wodę gazowaną ze zwykłej wody z kranu. Chcesz w łatwy sposób uzyskać wodę gazowaną w domu? Saturator nasyca wodę dwutlenkiem węgla (CO2) tworząc w niej charakterystyczne bąbelki. Domowe saturatory do wody pozwalają łatwo uzyskać gazowany napój w ciągu jednej chwili. W ten sposób przygotowaną wodę gazowaną możesz zabrać ze sobą wszędzie w przenośnej butelce. Domowe saturatory do wody są prostej konstrukcji oraz nie zajmują dużo miejsca na kuchenny blacie. Z tego powodu, ekspresy do wody gazowanej są świetnym uzupełnieniem filtrów wody do kuchni. Dzięki użyciu przefiltrowanej wody w saturatorze możesz otrzymać gazowaną wodę mineralną w domowych warunkach.

Co to jest saturator? Zalety urządzeń do produkcji wody gazowanej EKO

Saturatory wody to podręczne maszyny do gazowania wody. Wysokiej jakości saturatory wody gazowanej Sodastream i Phillips zasługują na szczególną uwagę. Domowe saturatory wody tych marek, są najchętniej wybieranymi produktami. Tego typu ekspresy do wody gazowanej mają zbliżoną do siebie budowę. Składają się z podstawy z nabojem gazującym oraz butelki. To właśnie do butelki z wodą pompuje się z pomocą specjalnego przycisku CO2 - dwutlenek węgla. Saturatory wody pozwalają szybko uzyskać pyszną wodę gazowaną bez wychodzenia do sklepu. 

 

Saturatory wody gazowanej

Saturator do gazowania wody Philips GoZero (czarny) Saturator do gazowania wody Philips GoZero (czarny)
Producent: Philips
Cena: 269,00 zł 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Saturator wody Philips GoZero czarny/srebrny Saturator wody Philips GoZero czarny/srebrny
Producent: Philips
Cena: 329,00 zł 410,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Co zyskasz z domowym saturatorem wody w kuchni? Zalety Sodastream i saturatorów Philips:

 • Pijesz gazowaną wodę zawsze, gdy masz na to ochotę — powstanie wody gazowanej zajmuje kilka sekund dzięki tym automatycznym systemom do wody gazowanej. Saturator nasyca wodę, która wypełnia dedykowaną butelkę — dzięki temu porcję wody gazowanej możesz mieć zawsze ze sobą.

 • Nie musisz już nosić ciężkich butelek z wodą ze sklepu — napój z bąbelkami przygotujesz we własnej kuchni, co umożliwia korzystanie z wody gazowanej bez ograniczeń. Pobieranie wody gazowanej nigdy nie było tak proste!

 • Tworzysz własne napoje smakowe na bazie wody gazowanej — smaczne i proste napoje gazowane otrzymasz dodając syropy do wody gazowanej Sodastream do porcji wody nasyconej dwutlenkiem węgla. W ten sposób otrzymasz napój nie tylko o cechach wody gazowanej, ale także ulubionym smaku: PepsiMirinda czy 7up! Oczywiście możesz także przygotować smaczny napój na bazie wody gazowanej z dodatkiem naturalnych owoców czy soku.

 • Samodzielnie ustawiasz stopień gazowania wody — woda gazowana idealna? Teraz to możliwe dzięki temu, że działanie saturatora wody gazowanej polega na stopniowym nasycaniu jej bąbelkami, których ilość samodzielne dozujesz. Woda gazowana krok po kroku, tak jak lubisz.

 • Jesteś eko — rezygnujesz z plastiku filtrując wodę kranową do samodzielnego gazowania, zamiast kupować nawet wysokonasycone wody gazowane, ale pakowane w plastikowe butelki. Woda gazowana eko uzyskana dzięki saturatorowi nie przyczynia się do zaśmiecania środowiska. Jedyne wymienne akcesoria do wody gazowanej, czyli naboje z gazem są wielokrotnego użytku. Woda gazowana jak ze sklepu, ale bez dodatkowych kosztów i generowania plastiku? To możliwe dzięki saturatorom.

Saturatory wody gazowanej — domowy sposób na wytwarzanie wody gazowanej

Marka Sodastream dostarcza użytkownikom ich systemów potrzebne akcesoria, takie jak syropy poprawiające smak wody czy oryginalne butelki do napełniania i przenoszenia wody. Nowoczesny saturator wody Sodastream sprawi, że zalety wody gazowanej będą na wyciągnięcie ręki. Smak wody gazowanej dzięki ekspresom do gazowania wody sprawia, że chętniej po nią sięgamy. Kolejne zalety Sodastream — ekspresów do gazowania wody — to poprawa nawodnienia Twojego organizmu i samopoczucia. Dobry smak wody gazowanej to krok do dobrego zdrowia.

Jakie urządzenia do wody gazowanej? Saturatory do domu i biura

Saturatory do wody gazowanej Sodastream są bardzo funkcjonalne i eleganckie. Maszyny do wody gazowanej sprawdzają się świetnie również w biurze. Dlaczego warto zamówić saturator wody do swojej firmy? Twoi pracownicy docenią możliwość picia wody gazowanej, którą mogą sami przygotować w jednej chwili. Syropy smakowe nadadzą kolor i atrakcyjny smak przyrządzanym napojom. Według Klientów, którzy zakupili saturatory wody do firmy, spożycie wody dzięki nim zdecydowanie wzrosło. Wpływa to oczywiście pozytywnie na kondycję pracowników i ich samopoczucie. Pracownicy firm, w których są urządzenia do gazowania wody, chętnie korzystają z saturatorów wody. Ciekawym urozmaiceniem są syropy o smakach popularnych napojów.

Saturatory do wody — który ekspres do gazowania wody wybrać?

Jakie kolory dominują w designie saturatorów wody? To najczęściej elegancja czerń i stal. Maszyny do gazowania wody z oferty naszego sklepu cechuje minimalistyczny design i funkcjonalność. Woda gazowana uzyskana za pomocą saturatora może być przechowywana w lodówce i spożywana w dowolnym momencie. Duża wygoda korzystania z saturatorów sprawia, że są one jak filtry wody coraz częściej kupowane do kuchni. Dzięki saturatorowi w kilka chwil przygotujesz ulubiony napój dla całej rodziny, na bazie wody z dwutlenkiem węgla podkreślającym jej smak. Którą maszynę do gazowania wody wybrać?

 1. Saturator wody Philips GoZeo czarny — to maszyna do gazowania wody popularnej marki AGD Philips. Obsługuje się go bardzo łatwo, poprzez przycisk na górze obudowy.

 2. Saturator do wody Philips GoZero srebrno-czarny — odpowiednik modelu powyżej, ale ze stalowymi elementami. Jeden nabój tego saturatora wystarczy na przygotowanie aż 60 litrów gazowanej wody.

 3. Czarny saturator wody Sodastream ART — to wspomniany model z rączką zamiast przycisku. Swoim designem nawiązuje do stylistyki pubów i z pewnością będzie się dobrze prezentował w Twojej kuchni.

 4. Saturator wody Sodastream Terra — praktyczny model maszyny do gazowania wody z dwoma butelkami w zestawie. Ekspres od wody Terra wyposażony w 2 butelki to jeszcze więcej gazowanej wody na wynos!

Jak działa saturator do wody? Woda z dwutlenkiem węgla na wyciągnięcie ręki

Domowe saturatory wody to kompaktowe urządzenia, bardzo proste w obsłudze. Jak zrobić wodę gazowaną krok po kroku? Aby saturatory do wody działały, nie potrzebują podłączenia do źródła zasilania. Poprzez naciśniecie przycisku lub specjalnej dźwigni, uruchamia się podanie gazu do płynu w butelce. Aby przygotować wodę z bąbelkami, wystarczy napełnić butelkę określoną ilością bąbelków. W jaki sposób dozować CO2 do napoju? Maszyny do gazowania wody są naprawdę intuicyjne w użytkowaniu. To jak bardzo gazowany napój otrzymasz, zależy po prostu od ilości wciśnięć przycisku dozującego gaz. Saturatory wody dzięki prostej konstrukcji nie przysparzają kłopotów w obsłudze.

Łatwe w obsłudze ekspresy do wody gazowanej

Jedyne co trzeba zrobić, aby otrzymać wodę gazową, to wcisnąć jeden przycisk. Saturatory typu Sodastream wyposażone są jest w specjalny nabój wypełniony gazem CO2. Po uruchomieniu saturatora sodowego, nabój z gazem nasyca zwykłą wodę dwutlenkiem węgla zamieniając ją w wodę gazowaną. Saturatory wody zbierają wiele pozytywnych opinii. Głównie dzięki temu, że można z ich pomocą przygotować napój o różnym stopniu nagazowania. Lubisz mocno gazowany napój? Poziom nagazowania wody zależy od Ciebie. W zależności od swoich preferencji możesz uzyskać wodę średnio gazowaną lub mocno gazowany napój z użyciem właśnie CO2 saturatora sodowego.

Domowe gazowanie wody -Akcesoria do wody gazowanej z saturatora

Ekspresy do gazowana wody pomogą Ci przygotować domowe napoje gazowane z dodatkiem ulubionego soku lub syropu. Jak zrobić wodę gazowaną w domu? Ekspres do gazowania umożliwia wytwarzanie wody gazowanej w domu, w bardzo łatwy sposób. Domowe gazowanie wody ułatwiają dedykowane akcesoria woda gazowana dzięki przenośnym butelkom i smakowym syropom jest częściej i chętniej pita, co pozwala wyrobić dobre nawyki żywieniowe.

Saturatory do wody - domowa woda gazowana bez ograniczeń

Jak działają saturatory do wody gazowanej Sodastream? Domowe saturatory do wody działają dzięki wymiennym nabojom z gazem. Taki nabój z gazem z czasem oczywiście ulega zużyciu. Wtedy konieczna jest jego wymiana na nowy. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdy skończy się gaz w naboju, wymontuj go z saturatora. Na szczęście naboje na gaz w saturatorach wody są wielorazowego użytku. Wystarczy, że po zużyciu gazu przyniesiesz lub odeślesz go do dystrybutora. 425 g CO2 to pojemność butli z gazem do saturatorów. Po ponownym napełnieniu butli przez sprzedawcę, włóż butlę do swojego saturatora wody. Znów możesz cieszyć się możliwością przygotowania gazowanego napoju w domu.

Saturatory to prosty sposób na wodę gazowaną w domu

Saturatory do wody gazowanej Sodastream to bardzo ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie sprzyjające ochronie środowiska. Domowy saturator wody sprzyja ograniczeniu zużycia plastikowych butelek, w których sprzedawane są gotowe napoje gazowane. Wolisz kolorowe, smakowe wody? Dla posiadaczy saturatorów dostępne są specjalne koncentraty. Syropy do Sodastream pozwalają otrzymać ze zwykłej wody z kranu napój gazowany o ulubionym smaku. Wolisz Pepsi czy Mirindę? Z saturatorem wody Sodastream z łatwością przygotujesz ulubiony napój, zamiast kupować go w plastikowej butelce.

Woda gazowana Eko. Jaki saturator do wody gazowanej wybrać?

Wybierając saturator do wody, dobrze jest zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których został wykonany. Warto wybrać urządzenie z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Szukasz wyposażenia kuchni z materiałów wysokiej jakości? Postaw na produkty, które nie wchodzą w reakcję z żywnością. Gdzie kupić saturatory wody bezpieczne dla zdrowia? W tej kategorii znajdziesz saturatory wody Sodastream, dopuszczone do kontaktu z artykułami spożywczymi. Saturatory wody Sodastream są nie tylko bezpieczne, ale i wygodne w użytkowaniu. Domowy saturator do wody Sodastream jest stosunkowo lekki oraz łatwy w czyszczeniu, a przy tym solidny. 

Saturatory do wody gazowanej - urządzenia do produkcji napojów

Najbardziej wytrzymałe saturatory do wody gazowanej Sodastream są wykonane ze stali nierdzewnej. Metalowe elementy sprawiają, że maszyny do gazowania wody są jeszcze trwalsze. Takie saturatory wody posłużą wydajnie przez lata. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając wśród różnych produktów saturator do wody? Dobry saturator wody powinien mieć regulację stopnia nasycenia CO2. Dzięki temu będziesz mieć możliwość uzyskania napoju o zróżnicowanym stopniu gazowania: od lekko gazowanej wody, po porcję wody gazowanej z dużą ilością dwutlenku węgla. Lubisz wodę gazowaną? Saturator Sodastream umożliwi Ci samodzielne gazowanie wody, która będzie idealnie gazowana. Dokładnie w takim stopniu jaki preferujesz. Cechy wody gazowanej czynią z niej doskonałą bazę, do produkcji domowych napojów gazowanych.

Woda gazowana prosto z ekspresu do gazowania - systemy do wody gazowanej w domu

Maszyny do gazowania wody to sposób na orzeźwiający gazowany napój w kilka sekund na bazie zdrowej wody z dwutlenkiem węgla. Działanie saturatora wody jest niezwykle proste, dlatego pobieranie wody gazowanej z saturatora do wody nie sprawi nikomu większej trudności. Dostosuj stopień gazowania wody do swojgo gustu, za pomocą dźwigni lub przycisków dozujących CO2 saturatora i ciesz się zaletami wody gazowanej, która gwarantuje zdrowe nawodnienie organizmu. Dzięki ekspresom Sodastream miłośnicy wody gazowanej w kilka sekund przygotują ulubiony napój z bąbelkami. Aby woda gazowana względem wody z butelki była zdrowsza i smaczniejsza warto także zainwestować w filtry wody do kuchni, które poprawią jakość wody z kranu. Dzięki saturatorowi lekko gazowana woda

Saturatory do wody gazowanej - woda gazowana domowym sposobem

Wszystkie saturatory wody z tej kategorii mają dołączona butelkę o pojemności 1 litra. Taka pojemność butelki wystarczy do przygotownia napoju dla całej rodziny. Jednoczenie nie jest zbyt duża, aby można ją było zabrać ze sposóbą na wynos. To kolejna zaleta saturatorów do wody gazowanej Sodastream. Według opinii naszych zadowolonych Klientów jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Butelka dołączona do Sodastream posłuży Ci nie tylko do przygotowania napoju. Praktyczne akcesoria do wody gazowanej, znak rozpoznawczy marki Sodastream. Lubisz wodą gazowaną ugasić pragnienie po treningu na siłowni? Walory smakowe wody gazowanej możesz poczuć także w terenie czy na wycieczce. Butelkę o pojemności 1 l zabierzesz wygodnie do pracy, przyda się także w podróży. Jednym z wariantów jest Sodastream Terra z dwoma butelkami. Wybierając model Sodastream Terra masz zawsze dodatkową butelkę w zapasie. Jedną butelkę możesz na stałe używać do przygotowywania gazowanych napojów. Drugą zaś butelkę, uzupełniać i zabierać ze sobą poza dom. Litrowa butelka w zestawie z saturatorem Sodastream to wygodny gadżet o bardzo praktycznej pojemności.

Maszyna do Gazowania Wody

Co sprawia, że saturatory wody Sodastream są tak chętnie wybierane do nowoczesnych kuchni? Ich design jest bardzo przemyślany. Saturatory do wody gazowanej Sodastream nie zajmują dużo miejsca. Co ważne, nie wymagają podłączenia do prądu. Ich działanie jest całkowicie mechaniczne. Jak dokładnie działają saturatory Sodastream? Jest to niezwykle proste. Wystarczy zamontować nabój z gazem CO2, wpiąć butelkę napełnioną wodą do maszyny i nacisnąć przycisk. Powtarzanie kolejnych kliknięć powinno proporcjonalnie dawkować gaz CO2 do butelki. W ten sposób maszyna do gazowania wody w kilka chwil stworzy świeży napój, nasycony bąbelkami. Model saturatora wody Sodastream ART ma specjalną rączkę zamiast przycisku. Dzięki niej możesz w wygodny sposób dozować podawanie gazu do butelki. Jest to jeden z bardziej stylowych modeli saturatora do wody gazowanej Sodastream.

Jakie korzyści daje Ci ekspres do wody gazowanej SodaStream?

 • Masz gazowaną wodę w kilka sekund bez wychodzenia do sklepu

 • Dbasz o środowisko rezygnując z plastikowych butelek

 • Dzięki dodatkowym syropom tworzysz własne napoje gazowane

 • Dbasz o zdrowie używając maszyn do gazowania wody bez BPA

Urządzenia do wody gazowanej Sodastream są bezpieczne pod względem zdrowotnym. Butelki o pojemności jednego litra dołączone do urządzeń są wykonane z Tritanu. Jest to specjalne tworzywo, które bez obaw może być stosowane do kontaktu z wodą pitną. Z tego materiału są wykonane również dzbanki filtrujące wodę z naszej oferty. Co zyskujesz używając nowoczesnych saturatorów wody z Tritanu? Przygotowując gazowaną wodę masz pewność, że żadne związki nie przenikają do wody, którą pijesz. Ciesz się zdrowym napojem wprost z ekspresu do wody Sodastream.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl