Producenci

Zmiękczacze do wody

Czym są stacje zmiękczające i za co odpowiadają? Skuteczne odkamieniacze wody, to jedyne pewne rozwiązanie problemu z twardą wodą w domu. Nie wiesz co określa się twardością wody? To wskaźnik zawartości jonów magnezu i wapnia wskazuje badanie wody. W łatwy sposób można je przeprowadzić testerem twardości. Jakie są objawy twardej wody w domu? Filtr zmiękczający jest konieczny, gdy obserwujesz uciążliwy osad na armaturze łazienkowej: baterii i kabinie prysznicowej. Kamień z twardej wody, osadza się też w urządzeniach AGD i instalacji grzewczej. Chcesz poprawić swój komfort i uniknąć kosztów nadmiernej eksploatacji domowych urządzeń? Warto przemyśleć zakup odkamieniacza wody.

Główne zalety zmiękczaczy do wody:

 • odkamieniacze skutecznie usuwają kamień z wody 
 • stacje zmiękczające eliminują osad na armaturze łazienkowej: bateriach i płytkach
 • filtry zmiękczające chronią urządzenia AGD przed nadmierną eksploatacją
 • zmiękczacze wody do domu zapewniają dobrą przepustowości instalacji grzewczej

Zmiękczacze wody, to dobry wybór pod wieloma względami. Zmiękczacze wody do domu chronią Twoją instalację CO i przyczyniają się do realnych oszczędności. Dzięki odkamieniaczom do uzdatniania twardej wody, wydasz mniej pieniędzy, bo zdecydowanie spadnie awaryjność sprzętów domowych. Ilość awarii pralki czy czajnika zdecydowanie się ograniczy. Filtry zmiękczające, które podają zmiękczoną wodę są świetnym rozwiązaniem dla każdego domu. Ciekawi Cię, jakie są najlepsze zmiękczacze wody z opiniami wielu zadowolonych klientów? W naszym sklepie oferujemy: 

☑️ zmiękczacze wody EcoWater

☑️ stacje zmiękczające Clack

☑️ odkamieniacze Aquaphor

☑️ zmiękczacze Erie

Zmiękczacze wody

Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300 Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300
Producent: EcoWater
Cena: 4 299,00 zł 4 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Filtr multifunkcyjny EcoWater Comfort 500 EcoMulti Filtr multifunkcyjny EcoWater Comfort 500 EcoMulti
Producent: EcoWater
Cena: 6 999,00 zł 7 320,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 500 Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 500
Producent: EcoWater
Cena: 5 199,00 zł 5 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 400 Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 400
Producent: EcoWater
Cena: 4 899,00 zł 5 237,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zmiękczacz wody Aquaphor S800 (A800) Zmiękczacz wody Aquaphor S800 (A800)
Producent: Aquaphor
Cena: 3 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr multifunkcyjny Clack Pallas WS1CK 70 l Filtr multifunkcyjny Clack Pallas WS1CK 70 l
Producent: Clack
Cena: 5 850,00 zł 5 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zmiękczacz wody Aquaphor S1000 KDF Zmiękczacz wody Aquaphor S1000 KDF
Producent: Aquaphor
Cena: 3 690,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Zmiękczacz wody Aquaphor S550 Zmiękczacz wody Aquaphor S550
Producent: Aquaphor
Cena: 2 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Zmiękczacz wody Aquaphor S800 KDF Zmiękczacz wody Aquaphor S800 KDF
Producent: Aquaphor
Cena: 3 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Zmiękczacz wody Clack Pallas WS1CK 25 l Zmiękczacz wody Clack Pallas WS1CK 25 l
Producent: Clack
Cena: 3 550,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jak dokonać zakupu zmiękczacza do wody?

Jak przygotować się do zakupu stacji zmiękczającej? Co wziąć pod uwagę szukając urządzenia dla siebie, pośród różnych odkamieniaczy? Pewnie ciekawi Cię, jakie są kryteria wyboru zmiękczacza. To zapotrzebowanie na wodę, czyli ilość osób korzystających z niej na co dzień oraz twardość wody. Jak wybrać stacje odkamieniające dla konkretnej ilości domowników? Użyj na naszej stronie dodatkowych opcji wyszukiwania stacji zmiękczających. Umożliwia to filtrowanie produktów po lewej stronie kategorii "Zmiękczacze wody". Weź pod uwagę, ilu domowników będzie korzystać z wody w domu przez najbliższe kilkanaście lat. Czemu aż tak długi czas pracy należy oceniać szukając filtrów zmiękczających? Jakościowe odkamieniacze działają nawet 20 lat. Weź pod uwagę dłuższą perspektywę czasu. Dlaczego jest to istotne? Do uzdatniania wody dobiera się odkamieniacze, ściśle pasujące do danego zapotrzebowania. W naszym sklepie oceniamy sytuację klienta indywidualnie.

Odkamieniacze dopasowane do Twoich potrzeb

Zdecydowanie, nie ma sensu kupować stacji zmiękczającej na wyrost. Równie nieudaną decyzją może okazać się zakup zmiękczaczy wody do domu, o zbyt małych możliwościach. W stosunku do zapotrzebowania.  Filtry zmiękczające dobrane nieodpowiednio, pracują mało wydajnie. Co to oznacza w praktyce? Takie urządzenia regenerują się zbyt często lub za rzadko. Obie sytuacje są niepożądane. Tylko filtry zmiękczające na sól, o odpowiednich parametrach względem zapotrzebowania zapewnią właściwe efekty. Jak zakupić zmiękczacze wody wysokiej jakości, dobrane do potrzeb? Zwróć się z tym do naszych specjalistów. Pomożemy Ci dobrać właściwe filtry zmiękczające odpowiednie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Użytkowanie filtrów do twardej wody

Zastanawiasz się przed zakupem filtra zmiękczającego, czy jego obsługa będzie wymagać wiele uwagi? Spieszymy z odpowiedzią. Raz na kilka miesięcy urządzenie potrzebuje dosypania jedynie soli do regeneracji. Po wprowadzeniu ustawień na głowicy odkamieniacza wody, urządzenie samo zarządza swoją pracą. Datę, którą warto uwzględnić w kalendarzu, to przegląd urządzenia, podtrzymujący gwarancję. W zależności od modelu, zmiękczacze wody mogą mieć funkcję powiadomień SMS i WIFi. O obu kwestiach: braku soli i konieczności serwisu, przypomną Ci wysokiej klasy odkamieniacze. Funkcje powiadomień zmiękczacze wody eVOLUTION oraz filtry zmiękczające IQsoft. Do tych dwóch serii są dedykowane aplikacje na telefon, wysyłające powiadomienia. W przypadku pozostałych zmiękczaczy, trzeba po prostu raz na jakiś czas zajrzeć do urządzenia.

Złoże jonowymienne, jest w stanie pracować w stacji odkamieniającej, nawet kilkanaście lat bez konieczności wymiany. To kolejny czynnik, który sprawia, że zmiękczacz nie wymaga wiele uwagi od użytkownika. Każda ze stacji zmiękczających ma odpowiednią ilość złoża do uzdatniania wody, do jakiej została dopasowana. Złoże w zmiękczaczach wody do domu oczyszcza się automatycznie. Dlaczego eksploatacja stacji zmiękczającej wodę jest taka wygodna? Jedyne, o czym musisz pamiętać to sól. Sól jest potrzebna właśnie do regeneracji filtra zmiękczającego.

Odkamieniacze wody w instalacji domowej - korzyści na lata

Dlaczego inwestycja w zmiękczacz wody zwróci się bardzo szybko? Zalety filtra zmiękczającego powodują długofalowe oszczędności. Instalacja odkamieniacza wody w domu, ma pozytywny wpływ na nasz codzienny komfort. Skala korzyści jest naprawdę szeroka. Wymierne oszczędności, które można zauważyć, to maksymalnie zniwelowana konieczność wymiany części zamiennych w urządzeniach AGD. Grzałka w pralce czy czajnik w kuchni, nie są już oblepione kamieniem. Po montażu zmiękczaczy wody do domu, zdecydowanie mniejsze są również starty ciepła w domu.

To dlatego, że kamień kotłowy nie zalega już w instalacji centralnego ogrzewania. Zmiękczacze wody o opiniach bardzo korzystnych chronią Twoją instalację CO. Wspomniana przepustowość rur, jest znacznie lepsza po montażu stacji zmiękczających. W sytuacji, kiedy rury transportują twardą wodę, niestety w ich wnętrzu odkłada się coraz więcej osadu. Filtry do twardej wody na cały dom pozwalają oszczędzać na opale. Uzdatnianie wody przez stacje zmiękczające przyczynia się realnie, do obniżenia kosztów ogrzewania w domu.

Zmiękczacze wody - korzyści

Jakie inne korzyści płyną z użytkowania filtrów zmiękczających? Do zmiękczonej wody, chętnie przyzwyczają się również Twoja skóra i włosy. Głównym powodem tego, że potrzebujemy balsamów do ciała i odżywek nawilżających, są jony twardości. Zawarte w wodzie używanej do kąpieli, powodują swędzenie skóry i szorstkość włosów. Domowe filtry do twardej wody skutecznie rozwiązują ten problem. Po zmiękczaczach wody znika efekt szorstkiej skóry. Nie musisz już stosować dużej ilości środków nawilżających do ciała czy włosów. Filtry zmiękczające na cały dom, są więc korzystne także dla zdrowia i urody.

Stacje zmiękczające - skuteczna ochrona AGD

Po instalacji zmiękczacza wody, oszczędzasz na produktach kosmetycznych i środkach piorących. Ale to nie wszystkie korzyści. Filtr zmiękczający na cały dom powoduje, że nie trzeba montować osobnego filtra do pralki. A co ze środkami chemicznymi, używanymi do czyszczenia łazienki czy zlewu w kuchni? Nie będą już potrzebne w dużych ilościach. Zmiękczacz wody zadba o to, żeby osad z kamienia odszedł w zapomnienie. 

Filtr zmiękczający na cały dom - opinie z forum

Inwestycja w zmiękczacz wody - to jak piszemy powyżej, zakup na lata. Opinie o zmiękczaczach wody, jakie zbieramy od naszych zadowolonych klientów, są na wskroś budujące. Urządzenia zmiękczające wodę, działają od kilkunastu do nawet ponad 20 lat. To argument, którym wskazujemy różnicę pomiędzy tzw. "chińczykami", a odkamieniaczami dobrych marek. Zmiękczacze wody z opiniami możliwie najwyższymi to stacje zmiękczające EcoWater. To najchętniej wybierane zmiękczacze wody do domu przez klientów naszego sklepu.

Najtańsze urządzenia, czyli niepewnej produkcji, chińskiego pochodzenia psują się bardzo szybko. Już po kilku latach od zakupu, trzeba wymienić nie tylko złoże, ale i samo urządzenie. Inaczej jest z produktami, które mamy w ofercie: to zmiękczacze najlepszych firm w branży uzdatniania wody. Kupując filtry odkamieniające w naszym sklepie masz pewność, że wydajesz pieniądze rozsądnie na wartościowy produkt.

Systemy zmiękczające wodę z najdłuższą gwarancją

O każdym z producentów, możesz przeczytać na osobnej podstronie, klikając w logo marki na stronie produktu. My szczególnie polecamy zmiękczacze wody amerykańskiego producenta - marki EcoWater. Urządzenia tej firmy zbierają najlepsze opinie i cechują się naprawdę wieloletnią żywotnością. Z tego powodu, sami dajemy na nie maksymalnie długą gwarancję - aż na 10 lat. Ta sama skuteczność, jakość i gwarancja dotyczy zmiękczaczy Clack. To również amerykańska marka produkująca filtry do twardej wody, które cieszą się świetnymi opiniami. 

Zmiękczacze wody - najlepsza cena na zapytanie

Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy atrakcyjne ceny zmiękczaczy wody. Są dostępne na zapytanie - wystarczy skorzystać z formularza "Zapytaj o cenę" dostępnego na stronie danego filtra. Uważasz, że ceny odkamieniaczy, które są podane na naszej stronie, mogą być jeszcze lepsze? Daj nam o tym znać i zadzwoń - u nas możesz negocjować cenę. Jak jeszcze czynimy zakup bardziej atrakcyjnym? Naszą ofertę zmiękczaczy wody wyróżnia zestaw gratisów, który otrzymasz zakupując u nas filtr do twardej wody. 

Z zakupionym w naszym sklepie zmiękczaczem otrzymasz od nas gratis:

 1. Filtr wstępny - konieczny element instalacji zmiękczaczy wody do domu. Taki rodzaj filtra uzupełnia stacje zmiękczające wodę, o konieczną ochronę głowicy zmiękczaczy i filtrację wstępną. Profesjonalne filtry zmiękczające mają zaawansowane i delikatne głowice sterujące. Systemy filtracji wstępnej zatrzymują piasek, muł czy większe cząsteczki innych zanieczyszczeń.
 2. Tester twardości wody - ułatwi Ci weryfikację stopnia twardości wody. Dzięki temu, będziesz wiedzieć jaką wartość ustawić na swoim nowym zmiękczaczu wody do domu.
 3. Kilka worków 50 kg soli CIECH - to półroczny zapas soli do regeneracji filtrów zmiękczających. Odkamieniacze wody są regenerowane solanką. Taki roztwór wytwarza się właśnie z soli tabletkowanej. Filtry odkamieniające potrzebują soli wysokiej jakości aby działać prawidłowo. Nasz sklep rekomenduje do zmiękczaczy wody do domu sól marki Ciech. To najlepszej jakości sól do zmiękczaczy wody do domu, do ich regeneracji.
 4. Darmową dostawę - kurierem na palecie. Gdy zamówisz w naszym sklepie zmiękczacze wody, to my pokrywamy koszty transportu. Przesyłka z Twoim filtrem zmiękczającym jest oczywiście odpowiednio zabezpieczona.  

Najlepsze stacje zmiękczające do domu

Powyższy zestaw dodatków zawartych w cenie zmiękczacza idealnie sprawdzi się na start przygody z tym urządzeniem. Filtr wysyłamy do Ciebie za darmo. Tuż po odebraniu paczki, sprawdzisz dokładnie twardość wody gratisowym testerem. Wynik, jaki uzyskasz pomoże Ci precyzyjnie wprowadzić ustawienia na zmiękczaczu. Sól CIECH wysokiej jakości, będzie wspierać pracę zmiękczacza wody przez dobrych kilka miesięcy. Co podkreślamy zawsze, w wątku instalowania zmiękczacza? Konieczność montażu filtra wstępnego przed zmiękczaczem. Ułatwiamy Ci to sami, dołączając filtr narurowy, do Twojej przesyłki z zamówionym zmiękczaczem. Oczywiście również w cenie - czyli zupełnie za darmo. Masz pytania dotyczące zmiękczania wody i wyboru urządzenia? Napisz do nas: sklep@filtrdodomu.pl. Czekamy, aby rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc Ci dobrać filtr najlepiej pasujący do Twoich potrzeb. Udzielamy wyczerpujących odpowiedzi - możesz to sprawdzić również kierując do nas zapytanie telefonicznie: 505124123.

Zmiękczacze wody do domu wysokiej jakości

Najpierw chcesz poznać więcej informacji o tym, jak działa zmiękczacz? Na naszym blogu podpowiadamy, jaki filtr do twardej wody wybrać. Osobną kwestią jest dobór zmiękczacza wody dla mieszkania w bloku. To również omawiamy szczegółowo w artykule "Jaki zmiękczacz wody do mieszkania w bloku?". Jednak główne pytanie brzmi: czy warto? Odkamieniacz wody do domu jednorodzinnego, to dobra inwestycja. Zwróci się szybko w postaci wymiernych oszczędności, o czym przeczytasz pisaliśmy powyżej. Nadal zastanawiasz się nad opłacalnością zakupu filtra odkamieniajacego na cały dom? Stacje zmiękczające na oryginalnych głowicach Clack lub EcoWater to filtry, które będą działać przez wiele lat.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl