Producenci

Filtry do wody

W naszym sklepie stawiamy na najwyższej jakości filtry do uzdatniania wody. W tej kategorii znajdziesz tylko sprawdzone urządzenia, które gwarantują niezawodną i wieloletnią pracę. Nasze filtry wody do domu wyróżnia doskonała jakość wykonania. Dzięki temu masz gwarancję wysokiej skuteczności działania stacji uzdatniania wody. W zależności od tego, w jakim obszarze chcesz uzdatnić wodę — dobierzesz tutaj odpowiedni filtr.

Jakie filtry do wody wybrać? Rodzaje filtrów do wody

Nasz sklep z filtrami do wody oferuje filtry zmiękczające wodę i lampy bakteriobójcze UV. Duże stacje uzdatniające wodę to także odżelaziacze czy filtry wielofunkcyjne, które znajdziesz w tej kategorii. Jeśli potrzebujesz oczyścić dokładnie wodę, aby była najlepsza do picia, sprawdź osmotyczne filtry do wodyW tej kategorii znajdziesz urządzenia i akcesoria, które pozwolą Ci skompletować skuteczne systemy uzdatniania wody. Profesjonalne filtry wody w domu, zapewnią Ci:

 • stały dostęp do czystej wody pitnej, prosto z kranu
 • bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia i Twojej rodziny
 • koniec z osadem z kamienia na armaturze i naczyniach
 • oszczędności grzewcze i ochrona sprzętu AGD

Sprawdzone filtry wody do domu

Producenci filtrów do wody, których systemy znajdziesz w tej kategorii to najlepsze marki w branży. Zmiękczacze EcoWater czy Erie to filtry wody, cieszące się najlepszymi opiniami. Z kolei wśród lamp bakteriobójczych do wody, najchętniej kupowane są te polskiej marki TMA. Sprawdź, czy także dla Ciebie te filtry wody będą najlepszym wyborem. Swoje potrzeby możesz z nami omówić. Oferujemy bezpłatne konsultacje z analizą badań wody. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o filtrze wody, który Cię interesuje. Swoje pytania wyślij na maila: sklep@filtrdodomu.pl. Specjalistyczną poradę w zakresie doboru filtra wody do swojego domu otrzymasz także pod naszym numerem telefonu. Przekonaj się, że wiemy wszystko o naszych systemach uzdatniania wody.

Filtry wody

Lampa UV do wody TMA D6 Lampa UV do wody TMA D6
Producent: TMA
Cena: 1 450,00 zł 1 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300 Zmiękczacz wody EcoWater Comfort 300
Producent: EcoWater
Cena: 4 299,00 zł 4 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad
Producent: Hidrotek
Cena: 1 430,00 zł 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Bluewater Cleone Balance filtr do wody z odwróconą osmozą Bluewater Cleone Balance filtr do wody z odwróconą osmozą
Producent: Bluewater
Cena: 6 990,00 zł 9 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Jonizator wody alkalicznej wkład liniowy Biocera Jonizator wody alkalicznej wkład liniowy Biocera
Producent: Biocera
Cena: 250,00 zł 275,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Lampa UV do wody TMA D6-S Lampa UV do wody TMA D6-S
Producent: TMA
Cena: 1 925,00 zł 2 110,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D6 Promiennik do lamp UV TMA D6
Producent: TMA
Cena: 195,20 zł 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość

 

Filtry do uzdatniania wody

Istnieje wiele różnych sposobów filtrowania wody. Oczyszczacze wody, to między innymi filtry wody pod zlew, potrójne filtry wody czy korpusy na wkłady. Jakie filtry do wody zastosować w konkretnej sytuacji? Korzystasz z wody sieciowej i chcesz głównie poprawić smak i jakość wody pitnej? Wybierz podzlewowy filtr wody do domu. Filtrowanie wody pochodzącej ze studni wymaga już dokładniejszej weryfikacji jej jakości, przed wyborem odpowiednich oczyszczaczy wody. Najlepsze filtry do wody to te, które są właściwie dobrane do danego problemu. Gdy pobierasz wodę z własnego ujęcia koniecznie wykonaj badanie wody ze studni. Wybierz metodę, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i rozwiąże problemy z wodą wskazane w jej analizie. Filtr do wody dla domu wybrany na podstawie wyniku analizy składu wody to najlepsza inwestycja.

 

Oczyszczacze wody — wydajne filtrowanie wody

Urządzenia do filtracji wody domowej dobiera się pod kątem tego, skąd pochodzi woda. W kategorii filtry do wody ze studni znajdziesz urządzenia, które będą wydajne dla wody studziennej. To filtry multifunkcyjne czy mechaniczne, odpowiednie do wymagających nawet sporej poprawy parametrów wody ze studni. Produkty opisane jako filtry do wody z sieci, to wszystkie możliwe rozwiązania dla tego typu ujęcia. Chcesz uzdatnić wodę z sieci? Wystarczy, że sprawdzisz jej twardość. Odpowiedni tester, który znajdziesz w akcesoriach do filtrów wody. Szukasz filtra do wody, który poprawi jakość wody pobieranej z własnej studni? Filtry do wody studziennej dobieramy na podstawie wyniku badania wody. Jedynie indywidualne podejście do danego problemu z wodą, gwarantuje poprawnie dobraną stację uzdatniania wody. 

Filtr do wody dla domu — sprawdzony sklep z filtrami do wody 

Co wyróżnia nasz sklep z filtrami wody? Przede wszystkim, bogata oferta i profesjonalne doradztwo. Dzięki produktom, które oferujemy, możesz cieszyć się czystą wodą w swoim domu. Zapewniamy bezpłatną konsultację w kwestii doboru odpowiedniego filtra wody. Znajdziesz u nas filtry do wody zanieczyszczonej żelazem czy manganem. Są to odżelaziacze i filtry multifunkcyjne. Gdy badanie pokaże bakterie, dobierzemy Ci odpowiednią lampę do dezynfekcji. Urządzenia do dezynfekcji wody znajdziesz w kategorii Sterylizatory UV. Wodę doskonałą do picia uzyskasz korzystając z filtrów RO. Pełną różnorodność filtrów osmotycznych pokazuje kategoria z systemami odwróconej osmozy. Filtry wstępnie oczyszczające wodę w domu w sposób mechaniczny, znajdują się w kategorii z filtrami wstępnymi. Zaletą naszego sklepu z filtrami wody jest dostępność pełnego asortymentu akcesoriów. U nas kupisz nie tylko filtr do wody, ale wszystkie potrzebne części zamienne i eksploatacyjne.  

Urządzenia do filtracji wody

Chcesz się upewnić, że dany model zmiękczacza lub odżelaziacza jest dla Ciebie? Możesz polegać na naszej wiedzy o urządzeniach do filtracji wody. Oferujemy wyłącznie filtry do wody do domu z najlepszymi opiniami. Urządzenia do filtracji wody, które kupisz w naszym sklepie są dopuszczone do kontaktu z żywością. Posiadają w tym kierunku odpowiednie atesty. Użyte materiały wysokiej jakości powodują, że nasze filtry do wody pracują wydajnie przez wiele lat. Najwyższą skuteczność filtracji uzyskasz, dobierając urządzenie dokładnie na podstawie własnych wyników wody. 

Co oferuje nasz sklep z filtrami do wody? Systemy filtracyjne dla domu najlepszych producentów filtrów wody

Dlaczego warto postawić na artykuły uznanych producentów filtrów wody? Wybór dobrego producenta filtrów wody jest ważny z wielu powodów. Oto kilka głównych powodów, dla których warto zainwestować w oczyszczacze uznanych producentów filtrów wody:

 1. Bezpieczeństwo zdrowotne filtrów wody do domu
  Zadaniem filtrów wody jest usuwanie zanieczyszczeń takie jak: bakterie, wirusy czy szkodliwe dla zdrowia metale ciężkie. Nieodpowiednie filtry lub te niskiej jakości mogą nie spełniać podstawowych norm bezpieczeństwa. Co niestety może skutkować pozostawieniem niebezpiecznych substancji w wodzie do spożycia.

 2. Skuteczność oczyszczania najlepszymi filtrami do wody
  Renomowani producenci filtrów wody regularnie przeprowadzają badania i testy swoich produktów. Na tej podstawie dają gwarancję, że ich filtry efektywnie usuwają różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wybierając takiego producenta, masz większą pewność, że filtr będzie działać zgodnie z danymi technicznymi. Filtry do oczyszczania wody najlepszych marek gwarantują skuteczną filtrację wody. Dzięki najlepszym filtrom do wody uzyskasz, właściwy poziom parametrów, które chcesz poprawić.

 3. Trwałość i niezawodność oczyszczaczy wody do domu
  Dobrzy producenci filtrów do wody stosują wysokiej jakości materiały i technologie produkcyjne do wytwarzania swoich produktów. Dzięki temu ich filtry są wytrzymałe i mniej podatne na uszkodzenia. Co zyskasz wybierając urządzenia i akcesoria od najlepszych producentów filtrów do wody? Z całą pewnością, będą Ci służyć przez dłuższy czas bez potrzeby częstych wymian. Takie filtry wody ceny mają nieco wyższe, ale jest to dobra inwestycja na lata.

 4. Wsparcie i gwarancja sklepu z filtrami do wody
  Renomowani producenci zazwyczaj oferują dobre warunki gwarancyjne i zapewniają wsparcie techniczne w razie problemów z produktem. Możesz więc liczyć na pomoc, jeśli coś pójdzie nie tak. Jako sklep z filtrami wody oferujemy możliwość wydłużenia gwarancji producenckiej na Twój filtr wody do domu. Możesz otrzymać nawet do 10 lat gwarancji. W zależności od rodzaju filtrów do wody, które u nas kupisz. Na oczyszczacz wody do domu taki jak np. zmiękczacz, jako sklep z filtrami, udzielamy wieloletniej gwarancji. 

Chcesz mieć w swoim domu profesjonalny filtr do wody? Warto wybrać system oczyszczania wody od marki, która ma już wyrobioną renomę. Nasz sklep z filtrami do wody oferuje wyłącznie produkty wysokiej jakości. Działamy od ponad 20 lat w branży uzdatniania wody. W związku z tym jesteśmy oficjalnym partnerem najlepszych producentów filtrów do wody. Robiąc zakupy w naszym sklepie z filtrami do wody, inwestujesz w oczyszczacze wody światowych producentów.

 

Sklep z filtrami wody — tutaj kupisz swój Filtr do wody dla domu!

Ogólnie rzecz biorąc, wybierając dobrego producenta filtrów wody, zyskujesz pewność co do jakości i skuteczności produktu. Jest to z pewnością kluczowe dla zdrowia i bezpieczeństwa Twoich domowników. Filtry do uzdatniania wody w domu, które znajdziesz w tym sklepie z filtrami spełnią Twoje oczekiwania. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami filtrów do wody. Znajdziesz u nas duże profesjonalne filtry do wody do domu, jak również wkłady i butelki. Posiadamy w swoim asortymencie również akcesoria do filtrów wody i części zamienne.

 

 

Najwyższej jakości filtry do wody — opinie o filtrach wody. Dlaczego warto zamówić je u nas?

Decydując się na nasze systemy oczyszczania wody masz pewność, że części zapasowe do nich są u nas również odstępne. Potrzebny Ci filtr do wody brudnej prosto ze studni? Czy raczej chcesz założyć filtry na wodę w kuchni? Zabezpiecz swój kran i zlew przed osadami i zastosuj profesjonalny filtr do wody. Na jakie filtry do wody warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze urządzenia? Które marki oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie filtrów wody? Według naszej opinii filtry wody do domu, poniższych marek są warte uwagi.

Producenci filtrów do wody, które kupisz w naszym sklepie:

 • Aquaphor
  Firma Aquaphor to rozpoznawalna marka, której filtry są chętnie kupowane. Jakie rodzaje filtrów wody produkuje Aquaphor? Filtry na wodę tej marki to przede wszystkim oczyszczacze wody do picia. Ich filtry do wody ceny mają bardzo przystępne, stąd niewątpliwie stale rosnąca popularność urządzeń marki Aquaphor. Firma jest znana przede wszystkim ze sprzedaży butelek filtrujących i dzbanków do filtrowania wody. Nasz sklep z filtrami do wody oferuje także odkamieniacze tej marki. To stosunkowo nowe zmiękczacze na rynku, jednak poparte jakością uznanego producenta są warte uwagi. Również ze względu na przystępną ceną filtrów do wody, która cechuje produkty Aquaphor.
 • EcoWater
  Marka EcoWater to amerykański brand, który jako pierwszy wprowadził zmiękczacze na rynek filtrów wody. Wysoka jakość uzdatniaczy wody, jaka od lat cechuje ich produkty uczyniła firmę EcoWater niekwestionowanym liderem branży. Nasz sklep jest oficjalnym dystrybutorem marki EcoWater produkującej najlepsze filtry do wody z kamieniem. Filtrowanie wody z wysoką twardością, która powoduje osady wymaga zastosowania okamieniacza. Kupując oczyszczacz do wody tej marki zyskujesz pewność dokładnego filtrowania wody o podwyższonej twardości.

 • Clack
  Filtry do uzdatniania wody na głowicy Clack są bardzo często poszukiwane przez Klientów. Filtry marki Clack są szczególnie polecane do wody studziennej. Dzięki popularnej i wytrzymałej głowicy Clack WS1CK. Urządzenia te lepiej radzą sobie jako filtr do wody brudnej, z dużą ilością zanieczyszczeń. Zarówno wielofunkcyjne filtry na wodę, jak i oczyszczacze wody twardej z głowicą Clack, to chętnie wybierane produkty przez użytkowników wody studziennej. Szukasz wydajnego filtra do wody dla domu, zaopatrywanego w wodę ze studni? Najlepsze filtry do wody z własnego ujęcia to oczyszczacze wody Clack.

 

Oczyszczacze wody — najlepsze filtry do wody

Warto pamiętać, że filtry wody dla domu od dobrych marek to długoterminowe oszczędności. Choć produkty od renomowanych producentów mogą początkowo być droższe, przynoszą oszczędności w dłuższej perspektywie czasowej. W jaki sposób? Skuteczne filtry wody nie tylko eliminują zakupy butelek wody. Obniżają awaryjność sprzętów AGD, które nie niszczą się już wskutek korozji lub osadów mineralnych. Filtry do uzdatniania wody w domu najlepszych marek to rozwiązania sprawdzone przez tysiące zadowolonych użytkowników. Profesjonalne filtry wody, jakie znjadziesz w naszym sklepie z filtrami, to m.in:

 • filtry do kuchni - systemy filtracyjne, kóre swietnie sprawdzą się w kuchni, do poprawy jakości wody pitnej. Montaż filtra wody do kuchni odbywa się pod zlewem, w szafce lub wysuwanej szufladzie. Niektóre filtry do kuchni można zamontować nablatowo, ze względu na ich niewielkie wymiary i elegancki design. Filty kuchenne stanowią szeroki asortyment naszego sklepu. Dobrej jakości filtr kuchenny nie tylko poprawia smak i zapach wody. Powwszechnie znane są zdrowotne aspekty filtrów wody oczyszczających wodę do picia. Najlepsi producenci filtrów wody

 • podzlewowe filtry do wody - kuchenny filtr montowany podzlewowo może być kompaktowy lub standardowy ze zbiornikiem. W zależności od ilości miejsca w kuchni możesz wybrać optymalny filtr wody podzlewowy dopasowany do swoich potrzeb i warunków. Wybor filtrów do wody

 • przepływowe filtry wody - inaczej filtry mechaniczne, które odpowiadają za filtrację wstępną wody Tego typu filtr narurowy usuwa stałe zanieczyszczenia wody, takie jak piasek, muł czy rdza. Filtr narurowy z powodzeniem działa samodzielnie, ale znajduje także zastosowanie np. przed centralnym zmiękczaczem wody, chroniąc głowicę głównego uzdatniacza wody przed uszkodzeniami.

 • odwrócona osmoza - systemy odwróconej osmozy to najdokładniejsze filtry do wody pitnej. Za ich wysoką skuteczność odpowiada membrana osmotyczna, która zatrzymuje nawet niewielkie bakterie i cząsteczki mikroplastiku. Membrana osmotyczna

 • systemy filtracyjne z nanofiltracją - to filtry do wody dla osób, które nie chcą usuwać z niej wszystkich minerałów. Filtry z nanofiltrację oczyszczają wodę pitną ale nie pozostawiją jej jałową.

 • filtrujące wkłady do filtrów wody - pojedyncze wkłady Supreme, jak i zestawy wkładów, a nawet filtry do lodówek i filtry do dzbanków to oryginalne akcesoria do filtrów wody dostępnych w naszym sklepie. Znajdziesz wśród nich wkład polipropylenowy, filtry antybakteryjne, filtry wody lodówkowe.

 • filtry węglowe - mogą to być duże kolumny węglowe zawierające złoże filtrujące z węglem aktywnym lub wkłady węglowe stosowane w

 • obudowy filtrów wody - tego typu filtr wody montowany jest narurowo, bezpśrednio na instalcji. Popularne potrójne filtry wody, np. filtry wody Aquafilter to zintegrowane filtry wody składające się z korpusów, do których kupuje się wkłady o wybranym mikonażu i sposobie filtracji.

 • zmiękczające filtry wody - zmiękczacze wody to profesjonalne filtry wody dedykowane do wody z kamieniem.

 • multifunkcyjne stacje uzdatniania wody - wyposażone w specjalne złoże filtrujące posiadające zdolności usuwania zanieczyszczeń często obecnych w wodzie studziennej, takich jak mangan i żelazo. Filtry multifunkcyjne są wskazane, jeśli oprócz tych zanieczyszczeń wody współwystępuje także twardość wody.

 • odżelaziacze wody - to filtry ze złożem odżelaziającym, które skutecznie zatrzymuje żelazo obecne w wodzie studziennej. Niestety, żelazo bardzo często występuje w formie przekroczonej właśnie w wodzie z własnego ujęcia.

 • lampy uv - sterylizatory wody to filtry antybakteryjne stosowane na całą instalację, zwłaszcza w przypadku wody studziennej. W takiej lampie uv za dezynfekcję wody jest odpowiedzialny promiennik UV. To właśnie

 • filtry do instalacji CO - duży filtr uzdatniający wodę zamontowany na głównej instalacji uzdatnia ją pod kątem użytkowym. Filtr do instalacji centralnego ogrzewania chroni piec i całą intalację przed tak zwanym kamieniem kotłowym. Jest to korzystne pod względem oszczędności energii grzewczej. Złogi osadów z kamienia utrudniają transport energii cieplnej, co zwięsza wydatki na nią ponoszone.


Najlepszej jakości Filtry do wody ceny oczyszczaczy wody

Ceny oczyszczaczy wody mogą znacząco różnić się w zależności od wielu czynników. Jest kilka kluczowych czynników, które wpływają na ceny oczyszczaczy wody. Pierwszym z nich jest sama metoda oczyszczania. Ceny filtrów do wody będą zależały od rodzaju i metody oczyszczania, które oferują. Na rynku dostępne są różne rodzaje oczyszczaczy. W ofercie sklepów z filtrami do wody spotkasz filtry węglowe, systemy odwróconej osmozy, lampy UV i wiele innych. Każda z tych metod ma swoje zalety i koszty, które wpływają na cenę. Jakie filtry do wody są najtańsze? Butelka filtrująca czy korpus na wkłady będą tańsze niż zaawansowane technologicznie sterylizatory wody.

Profesjonalne filtry uzdatniające - co wpływa na ceny filtrów do wody?

 1. Wydajność i pojemność
  Wydajność i pojemność oczyszczacza wody określa ilość wody, którą może on oczyścić w określonym czasie. To zdecydowanie wpływa na cenę samego filtra do oczyszczania wody. Oczyszczacze wody o większej wydajności lub pojemności będą zazwyczaj droższe niż te o mniejszych parametrach. Domowe filtry wody są efektywne tylko wtdy, gdy ich wydaność jest dopowiednio dobrana do potrzeb. optymalny filtr wody

 2. Stopień oczyszczenia
  Cena oczyszczacza wody może być również uzależniona od stopnia filtracji, jaki oferuje. Niektóre oczyszczacze mogą usuwać tylko podstawowe zanieczyszczenia, takie jak chlor i osady. Podczas gdy inne filtry do wody do domu mogą usuwać nawet metale ciężkie, pestycydy i mikroorganizmy. Oczyszczacze o wyższym stopniu oczyszczenia zazwyczaj kosztują więcej. Ceny filtrów do wody z wielostopniową filtracją są wyższe. Dobry przykład to osmoza Supreme RO8, która kosztuje więcej niż podstawowe osmotyczne filtry wody do domu z pięcioma wkładami.

 3. Marka i jakość oczyszczaczy wody do domu
  Produkty wysokiej jakości znanych marek, mogą być droższe niż mniej znane lub tańsze opcje. Dobrej jakości oczyszczacze wody oferują lepszą wydajność i dłuższą żywotność, co jest warte wyższej ceny. Oczyszczacz wody w domu uznanego producenta podziała zdecydowanie dłużej niż chiński filtr wody wątpliwej jakości. Szukasz odkamieniacza, który będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat? Zmiękczacz EcoWater Comfort 300 to jeden z chętniej wybieranych odkamieniaczy do domu. Ten model świetnie się sprawdza dla czteroosobowej rodziny. To filtr do wody o opinii niezwykle ekonomicznego urządzenia. Comfort 300 wyróżnia jedno z najniższych zużyć wody i soli do regeneracji.

 4. Dodatkowe funkcje filtra do wody dla domu i wyposażenie oczyszczaczy wody
  Nowoczesne oczyszczacze wody mogą mieć dodatkowe funkcje, takie jak wskaźniki jakości wody czy monitorowania pracy. Możesz także spotkać filtry samopłuczące. Oczekujesz maksimum możliwości dostosowania parametrów oczyszczania na filtrze wody? Weź pod uwagę to, że te dodatkowe funkcje mogą wpłynąć na cenę.

Filtry do uzdatniania wody w domu - gdzie kupić?

Jakiemu sprzedawcy zaufać w kwestii wyboru filtrów do oczyszczania wody? Wybierz renomowanego sprzedawcę, który oferuje produkty wysokiej jakości. Sprawdź recenzje i opinie o filtrze do wody, który Cię interesuje. Recenzje innych klientów na temat danego sklepu lub marki filtra do wody mogą być przydatne przed zakupem oczyszczacza. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę planując filtrowanie wody? Upewnij się, że filtr do wody dla domu, który wybierasz, spełnia Twoje konkretne potrzeby dotyczące uzdatniania. Dokonując zakupu zwróć uwagę na cenę i ewentualne koszty dostawy. W naszym sklepie z filtrami do wody dostawa jest zupełnie darmowa przy zamówieniu powyżej 299 zł.

Filtry na wodę do Twojego domu

Nie wiesz jakie filtry do wody wybrać do swojego domu? Sprawdź, czy dany filtr jest zgodny z Twoim rodzajem kranu lub systemu wodociągowego. Nie masz pewności, czy wybrany przez Ciebie oczyszczacz wody do domu będzie odpowiedni? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Obsługa naszego sklepu z filtrami wody doradzi Ci najlepiej jakie filtry wody wybrać. Jesteśmy tu po to, by w pełni rozwiązać Twój problem z wodą. Nie zwlekaj i już dziś napisz swoje zapytanie donośnie wybranego filtra do wody dla domu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl