Producenci
Bestsellery
Wkład sznurkowy 10" Slim
Wkład sznurkowy 10" Slim

4,00 zł

szt.
Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad
Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad

1 430,00 zł

Cena regularna: 1 650,00 zł

Najniższa cena: 1 430,00 zł
szt.

Dystrybutory wody pitnej

Dystrybutory wody w naszym sklepie to nowoczesne urządzenia, dzięki którym zyskasz stały dostęp do czystej wody. W swojej ofercie posiadamy dystrybutory wody wolnostojące oraz nablatowe, do ustawienia na szafce czy stoliku. Jaki dystrybutor wody do firmy wybrać, aby zaopatrzył w wodę dużą liczbę pracowników? Dla większego zapotrzebowania warto postawić na duże, wolnostojące dystrybutory wody. Nablatowe dystrybutory wody sprawdzą się świetnie do użytku domowego, jak i w mniejszych biurach. Ciekawi Cię, jakie rodzaje wody podają dystrybutory?

Nowoczesne bezbutlowe dystrybutory wody dają Ci dostęp do wody:

 • zimnej
 • letniej
 • gorącej
 • gazowanej
 • filtrowanej

W zależności od modelu dystrybutora możesz korzystać z wody o różnych temperaturach. Dzięki temu łatwiej przygotować ulubiony napój. Dystrybutory wody nablatowe mają często opcję filtracji wody. Również do niektórych modeli dystrybutorów wolnostojących możesz dobrać wkład filtrujący wodę. Produkty dostępne w tej kategorii to wysokiej jakości bezbutlowe dystrybutory wody. Są to ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu urządzenia. Dystrybutor wody do firmy to jednorazowa inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie Twoich pracowników.

Bezbutlowe dystrybutory wody: nablatowe i wolnostojące

Z naszymi dystrybutorami zapomnisz o wymianach butli, które nie są w nich używane. Tradycyjne urządzenia do dystrybucji wody mają o wiele mniejszy zakres temperatur. Ich główną wadą jest konieczność ciągłej wymiany butli z wodą na nową. Dystrybutor wody wolnostojący wymaga jedynie podłączenia do prądu i sieci wodociągowej. Tego typu dystrybutory wody gazowanej zapewniają do niej stały dostęp. Dzięki naszym produktom w dowolnej chwili uzyskasz wodę zimną do picia. Ten sam produkt poda Ci wodę gorącą do przygotowania pysznej kawy.

Dystrybutory wody do domu i biura

Bluewater Cleone Balance filtr do wody z odwróconą osmozą Bluewater Cleone Balance filtr do wody z odwróconą osmozą
Producent: Bluewater
Cena: 6 990,00 zł 9 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • promocja
 • nowość
 • nowość
Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad
Producent: Hidrotek
Cena: 1 430,00 zł 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
System do nanofiltracji wody Nano Pad System do nanofiltracji wody Nano Pad
Producent: Hidrotek
Cena: 1 430,00 zł 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Dystrybutory wody gazowanej

Chcesz mieć w swojej firmie wodę gazowaną, bez konieczności kupowania jej w sklepie? Świetnym rozwiązaniem są dystrybutory wody gazowanej do firmy. To bardzo praktyczne urządzenia, które zapewniają stały dostęp do wody pitnej. Dystrybutory wody wolnostojące bardzo często są wyposażone w możliwość gazowania wody. Dzięki tej funkcji Ty i Twoi pracownicy możecie cieszyć się smaczną gazowaną wodą w kilka chwil. Automat z wodą gazowaną sprawia, że chętniej pijemy wodę. Co za tym idzie, organizm jest lepiej nawodniony. Jeśli chcesz poprawić komfort pracy i zdrowie swoich pracowników, wybierz nowoczesny dystrybutor wody gazowanej do biura.

Najlepsze dystrybutory wody do biura, z możliwością gazowania wody:

 • Dystrybutor wody gazowanej Borg T2
 • Dystrybutor wody gazowanej Borg T3
 • Wolnostojący dystrybutor wody gazowanej Borg B3
 • Wolnostojący dystrybutor wody gazowanej Borg E4
 • Wolnostojący dystrybutor wody gazowanej Borg E6
 • Wolnostojący dystrybutor wody gazowanej Brita TOP PRO 50

Jaki dystrybutor wody do biura?

Powyższe automaty z wodą są nowoczesne i oszczędne. Tego typu dystrybutor wody wolnostojący ma odpowiednią wydajność, aby zapewnić wodę dla wszystkich pracowników. Nowoczesne dystrybutory wody gazowanej mają doskonały design. Zależy Ci jednocześnie na funkcjonalności i estetyce dystrybutora wody do biura? Wybierz jeden z wolnostojących dystrybutorów wody gazowanej, zamiast przestarzałego automatu z wodą na butle. Co zyskujesz wybierając nowoczesny automat z wodą gazowaną? Dokonujesz wyboru proekologicznego. Kupując bezbutlowy automat z wodą nie przyczyniasz się do produkcji plastikowych butelek. Dystrybutory filtrujące, pozwolą Ci cieszyć się jeszcze smaczniejszą wodą. Chcesz by Twoja firma i jej działania były neutralne dla środowiska? Dystrybutory wody do picia to odpowiedzialny wybór, na długie lata. Ponadto, dystrybutory z naszego sklepu nie wymagają dużych dodatkowych nakładów finansowych w późniejszej eksploatacji. Dystrybutor wody do biura z naszej oferty nie generuje kosztów — jak ma to miejsce przy użytkowaniu automatów na butle. Do biura sprawdzi się świetnie zarówno dystrybutor wody nablatowy, jak i większy dystrybutor wody wolnostojący. Woda zimna czy gorąca? Możesz korzystać z obu, dzięki jednemu dystrybutorowi.

Dystrybutor wody nablatowy czy dystrybutor wody wolnostojący?

Kupując automat z wodą inwestujesz w wielofunkcyjne urządzenie na lata. Jedno urządzenie pełni bowiem funkcję dystrybutora wody zimnej i dystrybutora wody gorącej. Zarówno Twoi pracownicy, jak i kontrahenci będą mieć dostęp do czystej i smacznej wody. Dystrybutor wody do picia pomoże Ci wywiązać się z obowiązku zapewnienia wody pitnej swoim pracownikom. Który dystrybutor wody do firmy będzie najlepszym wyborem?

Najlepsze dystrybutory nablatowe o eleganckim designie:

 1. Dystrybutor wody BORG Overstrom E4 nablatowy
  Dystrybutor wody E4 marki Borg to nowoczesne urządzenie do dystrybucji wody. Ten model dystrybutora wody do picia umożliwia korzystanie z trzech rodzajów wody. Dystrybutor wody nablatowy Borg Overstrom E4 podaje wodę do picia zimną, gorącą oraz o temperaturze pokojowej. Jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się na blacie w firmowej kuchni. Jego czarna obudowa bardzo dobrze wpisze się w nowoczesne biurowe wnętrze. Antybakteryjny panel dotykowy i system szybkiego chłodzenia to tylko niektóre z jego udogodnień. Tym nablatowym dystrybutorem wody do biura możesz sterować za pomocą aplikacji. Jeśli chodzi o nablatowe automaty do wody, to model E4 marki Borg&Overstrom jest numerem jeden.
 2. Nablatowy dystrybutor wody gazowanej BORG Overstrom E6
  Chcesz mieć w swoim biurze dystrybutor wody gazowanej? Produkt marki Borg Overstrom E6 spełni Twoje oczekiwania. Ten model to doskonały wybór, jeśli chodzi o dystrybutory wody gazowanej o niedużych rozmiarach. Ten produkt z powodzeniem postawisz na blacie. To jeszcze lepsze rozwiązanie niż saturatory wody. Oprócz tego, że otrzymujesz wodę gazowaną, to może mieć ona różne temperatury. Do tego typu dystrybutorów wody do picia należy doprowadzać jedynie wodę zimną wodociągową. Powinna mieć maksymalnie dziesięć stopni twardości wody. Twoja woda nie jest najlepszej jakości? Przed dystrybutorem do wody zastosuj odpowiednie filtry wody.
 3. Nablatowy dystrybutor filtrujący wodę Miraqua Alfa
  Ten typ dystrybutora wody do biura to wyjątkowe urządzenie 2 w 1. Jest to bardzo zgrabny, zajmujący niewiele miejsca nablatowy dystrybutor wody. To urządzenie podaje aż sześć rodzajów wody! Możesz przygotować ulubiony napój wybierając na panelu wodę zimną lub gorącą, o konkretnej temperaturze. Dystrybutor wody pitnej Miraqua Alfa nie potrzebuje podłączenia do wody sieciowej. Posiada natomiast dwulitrowy zbiornik. Ten produkt to nie tylko dystrybutor z wodą, ale także filtr, który ją oczyszcza. Miraqua Alfa to dystrybutor wody do picia, który przeprowadza proces odwróconej osmozy. Tego typu dystrybutory filtrujące podają wodę oczyszczoną na wielu poziomach. Woda z takiego produktu ma nie tylko odpowiednią temperaturę, ale i jakość.

Dystrybutor wody do firmy o wymiarach umożliwiających postawienie go na blacie to bardzo wygodne rozwiązanie. Na tego typu urządzenie nie potrzebujesz dużo miejsca w biurze. Dystrybutor wody nablatowy to produkt, który z powodzeniem zmieścisz nawet w małej firmowej kuchni. Gorąca woda i zimna w jednym urządzeniu? To możliwe, dzięki dystrybutorom wody nablatowym. Tego typu dystrybutor wody do picia z powodzeniem możesz zastosować w swoim domu. Świetnie, jeśli nablatowy dystrybutor wody jest wyposażony dodatkowo w filtry wody. Wówczas pełni on rolę nie tylko automatu z wodą, ale także filtra wody do kuchni.

Dystrybutor wody do domu

Pośród bezbutlowych dystrybutorów wody w naszym sklepie posiadamy szeroki wybór. Kupisz u nas zarówno duże automaty z wodą, jak i niewielkie dystrybutory wody do domu. Tego typu produkty znajdują zastosowanie nie tylko jako dystrybutory wody do biura. Nasi Klienci coraz częściej wyposażają swoje nowoczesne kuchnie właśnie w nablatowe dystrybutory wody. Dystrybutor wody do domu, w zależności od modelu, może podawać wodę, ale także ją filtrować. Tego typu automaty z wodą znajdziesz wśród kompaktowych filtrów odwróconej osmozy. To designerskie dystrybutory wody zimnej, które będą elegancko prezentować się na kuchennym blacie. Chcesz korzystać z dystrybutora wody gorącej i gazowanej? Wybierz dystrybutor wody nablatowy marki Borg. Dlaczego tego typu dystrybutor wody do picia warto mieć także w swoim domu?

Korzyści z zakupu dystrybutora wody do domu:

 • masz dostęp do czystej wody bez ograniczeń
 • korzystasz z kilku rodzajów wody w jednym urządzeniu
 • woda zimna, gorąca i gazowana jest gotowa w kilka sekund
 • łatwo i efektownie przygotujesz ulubione napoje dla siebie i swoich gości

Nasze dystrybutory wody pitnej mogą być wyposażone w różne rodzaje wkładów filtrujących. Wkład Brita (wariant w dystrybutorach Borg) przeprowadza filtrację mechaniczno-węglową. Wkłady zmiękczające, w dystrybutorach wody do domu sprawiają, że kawa i herbata ma wyjątkowy smak. Napoje po dystrybutorze gorącej wody i nie mają osadów. Nie potrzebujesz filtrów w automacie z wodą? Głównymi zaletami dystrybutora wody do domu będą dla Ciebie różne temperatury wody oraz możliwość jej gazowania. Dystrybutor wody zimnej pozwoli zaoszczędzić Ci czas na przygotowanie napojów. Jakie są inne realne oszczędności wynikające z używania dystrybutora wody do domu? To również brak konieczności kupowania plastikowych butelek z wodą. Lubisz orzeźwiający smak wody gazowanej? Automat z wodą gazowaną pozwoli Ci się cieszyć smakiem wody z CO2 w kilka chwil.

Dystrybutory wody gorącej

Drugą z istotnych cech dystrybutorów wody, jest możliwość uzyskania wrzątku. Dzięki dystrybutorowi gorącej wody z łatwością przygotujesz ciepłe napoje. Dystrybutor wody zimnej doskonale sprawdza się latem. Jednak lepiej zainwestować w dystrybutor gorącej wody, który ma opcję wody zimnej. Takie urządzenie pozwoli Ci cieszyć się jego wszechstronną funkcjonalnością przez cały rok. Automaty z wodą, które mają kilka opcji wody do wyboru to najbardziej uniwersalne produkty.

Dystrybutory wody gorącej, na które warto zwrócić uwagę, to:

 1. Dystrybutor wody gorącej RO Fresh Greenfilter - umożliwia uzyskanie wody w trzech temperaturach. Z tym nablatowym dystrybutorem wody otrzymasz wodę zimną, gorącą i o temp. pokojowej. Ten typ produktu sprawdzi się świetnie w przestrzeni biurowej, jak i domowej. Dystrybutor wody nablatowy w kuchni zastąpi dzbanek filtrujący wodę i czajnik elektryczny. Ten nowoczesny model dystrybutora wody do domu i biura wodę zimną może podawać gazowaną.
 2. Dystrybutor wody gorącej Borg&Overstrom B3 wolnostojący - również daje kilka rodzajów wody. W tym wodę gazowaną i gorącą. Model produktu B3 występuje w wersji wolnostojącego dystrybutora wody oraz nablatowej. Ten dystrybutor wody do biura najlepiej sprawdzi się w firmowym środowisku. Dystrybutory wolnostojące firmy Borg to nowoczesne urządzenia o przemyślanej ergonomii. Sprawdź koniecznie, jak zmienia się oświetlenie dystrybutora wody gorącej w zależności od wybranej opcji na panelu.
 3. Dystrybutor wody gorącej T3 Borg&Overstrom z kranem - to kompletne urządzenie do wyposażenia Twojej kuchni. Dystrybutor wody T3 ma unikalną konstrukcję, która czyni go niezwykle przydatnym do firm i hoteli. Urządzenie składa się z designerskiego elektronicznego kranu, który posiada dotykowy panel. Sercem tego dystrybutora wody do picia jest procesor umieszczany pod blatem. Dystrybutor wody pitnej T3 posiada także lampę UV, która odpowiada za dezynfekcję wody. Ten dystrybutor wody gorącej podaje również wodę w innych temperaturach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl