Producenci

Najlepsze baterie do filtrów wody

Wybór odpowiednich baterii kuchennych dopełnia wygląd i funkcjonalność zlewozmywaka. Ale nie tylko. Stojące baterie kuchenne to doskonałe uzupełnienie inwestycji w jakościowy filtr wody pitnej. Baterie kuchenne są obowiązkowym wyposażeniem każdej kuchni. Posiadasz kuchenny filtr wody? A może właśnie chcesz go kupić? Baterie trójdrożne i czterodrożne to idealne wyposażenie, gdy korzystasz z filtra podzlewowego. Dlaczego baterie wielodrożne to świetne rozwiązanie w przypadku korzystania z wody o różnych właściwościach?

Po montażu filtra wody pitnej, dzięki bateriom kuchennym wielodrożnym możesz używać osobno:

 1. Wody ciepłej,
 2. wody zimnej,
 3. wody demineralizowanej,
 4. wody filtrowanej z minerałami.

Bateria kuchenna dopasowana designem do Twojej kuchni to niezwykła funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz baterie z wyciąganą wylewką i baterie kuchenne stojące. Tego typu baterie do filtra wody pozwalają jednocześnie korzystać z filtrowanej wody i wygodnie obsługiwać zlew. Według wielu opinii klientów, baterie z wyciąganą wylewką sprawdzają się najlepiej. Pozwalają na swobodne mycie warzyw i owoców, a także posprzątanie zlewu po pracy. Do Twojej kuchni pasuje mosiądz, a może wylewka w kolorze czarnego matu? Wylewki w naszym sklepie to asortyment wielu modeli baterii kuchennych, w designerskich kolorach. Z pewnością wybierzesz wśród nich swoją baterię do filtra wody.

Baterie kuchenne

 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
ALABAMA Złota Blue Water - Bateria kuchenna trójdrożna ALABAMA Złota Blue Water - Bateria kuchenna trójdrożna
Producent: Blue Water
Cena: 1 159,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja

Baterie do zlewozmywaka — nowoczesne wyposażenie Twojej kuchni

Baterie kuchenne pozwolą Ci uniknąć konieczności wiercenia otworu w blacie na osobną wylewkę do filtra wody. Oczywiście możesz tak zrobić, nie chcąc wymieniać dotychczasowej głównej baterii. Jednak bateria kuchenna wielodrożna według opinii naszych klientów to wyjątkowa wygoda. Jakie modele baterii kuchennych są najbardziej popularne? Stojące baterie kuchenne to najczęściej montowane akcesoria do zlewu. Baterie do zlewozmywaków z naszego sklepu są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tylko wysoki poziom wykonania baterii kuchennych i użytych materiałów pozwala na bezpieczne użytkowanie. Mosiądz i chrom to najczęściej wykorzystywane materiały stosowane w bateriach zlewozmywakowych. W naszej ofercie znajdziesz baterie do zlewozmywaków znanych i sprawdzonych producentów. 

Baterie zlewozmywakowe w kolorze, którego szukasz

Wśród bogatej oferty produktów w kategorii baterii kuchenne, znajdziesz różne modele w najmodniejszych kolorach. Szukasz szczególnego koloru wylewki kuchennej? W odcieniu starego złota, a może czarnego matu? W naszym sklepie Filtr do domu, dopasujesz idealnie kolor stojącej baterii kuchennej do designu swojej kuchni.

Wylewki kuchenne w naszym sklepie dostępne są w kolorach i wykończeniach:

 • baterie czarne matowe
 • baterie czarne połysk
 • baterie kolor mosiądz antyczny
 • baterie złote
 • baterie stalowe 
 • baterie ze stali szczotkowanej
 • baterie grafitowe
 • baterie chromowe

Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością dobierzesz w naszym sklepie produkt, pasujący do Twojej kuchni. Baterie do filtrów wody ze stali i mosiądzu są bardzo wytrzymałe i nierdzewne. Czarne wylewki są jednymi z częściej kupowanych baterii kuchennych, ze względu minimalistyczny design. Wylewki kuchenne ze stali szczotkowanej to uniwersalne baterie kuchenne. Wpasują się dobrze w każdy styl wykończenia kuchni. Wylewki kuchenne z oferty naszego sklepu z filtrami wody wykonano z nierdzewnych materiałów. Tylko baterie kuchenne wysokiej jakości będą Ci służyć przez wiele lat. Warto więc wybrać zaufanego sprzedawcę, oferującego profesjonalne baterie do filtra wody.

Baterie do filtra wody podzlewowego

Nasz sklep oferuje szeroki wybór baterii kuchennych. Znajdziesz tutaj krany do kuchni stojące, dwuuchwytowe czy jednouchwytowe wylewki. Kraniki do filtra to tak naprawdę różne rodzaje baterii. Jak dokonać właściwego wyboru? Potrzebujesz przemyśleć, jakiej baterii kuchennej rzeczywiście potrzebujesz. Czy interesują Cię głównie wylewki kuchenne, o nowoczesnym designie dopasowanym do wystroju Twojej kuchni? Wylewki o różnorodnym i estetycznym wykończeniu będą wówczas priorytetem. Krany do kuchni, które oferujemy w naszym sklepie mają szeroką game kolorów. Jakie wykończenie baterii do filtra Cię interesuje? Szukasz stojącej baterii kuchennej w kolorze mosiądzu, a może czarnej baterii do zlewu? Wylewki kuchenne, w sklepie online Filtr do domu są dostępne także chromowane i matowe. Ostateczny wybór koloru produktu zależy tylko od Twoich preferencji. Kranik do filtra wody, który posiadasz nie musi być banalny.

Obecnie baterie do filtrów wody oferowane na rynku, cechuje ciekawy design i wyjątkowa użyteczność. Baterie do filtra nie muszą niszczyć Twojego blatu poprzez wiercenie dodatkowego otworu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz estetyczne baterie wielodrożne, które wkomponują się doskonale w wystrój Twojej kuchni. Wyjście wody surowej, wodociągowej oraz tej po filtrze, zagwarantuje Ci jedna bateria kuchenna. Wolisz jednak osobny kranik do filtra, bo posiadasz już baterię główną i nie chcesz jej wymieniać? Jaki rodzaj baterii potrzebujesz wówczas zakupić? Dobrym wyborem będą wówczas pojedyncze wylewki kuchenne, które spełniają funkcję wyłącznie baterii do filtra wody.

Jaki kształt baterii kuchennej wybrać?

Jaki rodzaj baterii do kuchni wybrać pod względem kształtu? Stojące baterie kuchenne, to obecnie najpopularniejszy rodzaj baterii. Wylewki kuchenne to podstawowe i uniwersalne elementy wyposażenia. Wylewki kuchenne z naszej oferty pasują zarówno do nowoczesnych kuchni, jak i utrzymanych w klasycznym stylu. Wielodrożne krany do filtra wody mogą mieć opływowy kształt litery "U". Zaokrąglone krany do filtra to rodzaj wylewek kuchennych pasujących do standardowego wystroju. Nowoczesne baterie kuchenne w kształcie litery "L" są zdecydowanie lepszym wyborem dla wnętrz w modernistycznym stylu. Wylewki kuchenne, które znajdziesz w tej kategorii to kraniki do filtra w wielu kształtach i kolorach. Kran do filtra o klasycznym, a może nowoczesnym wykończeniu? Wybór należy do Ciebie. Wylewki kuchenne w naszym sklepie to najnowsze propozycje kranów do kuchni dostępne na rynku.

Baterie kuchenne stojące

W ofercie naszego sklepu znajdziesz stojące baterie do filtrów wody, czyli wylewki montowane na zlewie. Jakie zalety posiada bateria stojąca? Sztorcowe wylewki, czyli stojące baterie kuchenne to alternatywa dla baterii ściennych starszego typu. Z czego to wynika, że baterie kuchenne stojące są obecnie zdecydowanie popularniejszymi rodzajami baterii? Stojący kran do filtra w kuchni nie wymaga montażu już na etapie wykończenia. W przeciwieństwie do baterii ściennych, kórych umiejscowienie trzeba projektować wcześniej. Baterie do filtrów wody montowane do zlewu nie sprawiają większych trudności przy instalacji. Czy krany kuchenne stojące to dobry wybór? Tego typu wylewki są dostępne w największej ilości modeli i kolorów. Jeśli wiec chcesz mieć szerokie możliwości dopasowania kranu do kuchni, zdecyduj się na baterie kuchenne stojące. Szukasz stojącej baterii kuchennej z wyciąganą wylewką? Stojące krany do filtrów wody oferujemy także z wyciąganą wylewką. Sprawdź koniecznie te modele, jeśli elastyczna wylewka to coś, na czym Ci zależy. 

Baterie z wyciąganą wylewką

Co daje bateria kuchenna z wyciąganą wylewką? Wylewki kuchenne, które można swobodnie wyciągnąć z podstawy kranu to bardzo wygodne rozwiązanie. Według opinii naszych Klientów przydaje się to szczególnie do utrzymania zlewu w czystości. Dzięki baterii kuchennej z elastyczną, wyciąganą wylewką możesz bez problemu opłukać całą powierzchnię zlewozmywaka. Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką ułatwia mycie warzyw i owoców. Jak widać, kran do filtra może być naprawdę wielofunkcyjny! Nie zależy Ci na elastycznej wylewce wielodrożnej? Możesz wybrać najprostsze kraniki do filtra, montowane obok baterii głównej.

Baterie zlewowe jednouchwytowe czy wylewki dwuuchwytowe?

Wybierasz baterię do kuchni? Zwróć uwagę na ilość uchwytów wylewki kuchennej. Jeśli przewidujesz zakup filtra wody pod zlew, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie bateria dwuuchwytowa. Zazwyczaj w wyposażeniu zestawu filtra wody pitnej znajdują się kraniki do filtra. Trzeba taki kranik zamontować, jeśli nie masz baterii dwuobwodowej. Dwuuchwytowa bateria podaje wodę dwoma obwodami. Krany do filtrów, które mają dwa uchwyty pozwalają podawać wodę z sieci i z filtra wody. Dwuuchwytowe krany do kuchni to większość produktów w naszej ofercie. Dajemy Ci szeroki wybór obrotowych baterii zlewozmywakowych, które świetnie sprawdzą się także jako krany do filtrów. Baterie dwudrożne to świetne rozwiązanie, także do trójdstopniowych filtrów wody pitnej.

Baterie dwuobwodowe do kuchni

Dlaczego warto wybrać dwuobwodowe baterie kuchenne? To właśnie dwuobwodowe krany są dwuuchwytowe. Wynika to z posianej wyżej zależności. Krany do filtrów potrzebują obsługiwać dwa obwody naraz. Baterie do filtrów wody są więc wyposażone w dwa uchwyty do dwóch rodzajów wody. Wylewki kuchenne dwuobwodowe umożliwiają zarówno korzystanie z wody sieciowej, jak i filtrowanej. Kupując kran do filtra z dwoma obwodami, nie musisz montować osobnego kranika do filtra wody. Krany kuchenne, jakie znajdziesz w naszej ofercie to baterie dwuobwodowe. Według opinii naszych Klientów to właśnie podwójne wylewki kuchenne, najlepiej sprawdzają się do filtrów wody.

Wybierz baterię zlewozmywakową do swojej kuchni

Urządzając kuchnię, chcesz zadbać o jej wygląd w najmniejszym detalu? Doskonała sytuacja to gdy stylowe dodatki są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Sprawdź koniecznie, jakie kraniki do filtra i krany do kuchni przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie. Bateria kuchenna z elastyczną wylewką? A może mały, dodatkowy kranik do filtra wody? Krany do kuchni, które znajdziesz w tej kategorii to elementy wyposażenia wysokiej jakości. Krany do kuchni, jakie możesz kupić w naszym sklepie to krany do filtrów wody. Krany do filtra wody, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie to produkty od najlepszych producentów. Krany do kuchni ze sklepu Filtr do domu to najlepszy wybór, jeśli planujesz zakup filtra wody.

Wylewki kuchenne i krany z nowoczesnym designem

Krany do kuchni to podstawowe wyposażenie kuchennego wnętrza. Dobrze dobrana bateria kuchenna pozwoli swobodnie regulować strumień i temperaturę wody. Dwuuchwytowe wylewki kuchenne świetnie realizują to zadanie. Bateria kuchenna wielodrożna z elastyczną wyciąganą wylewką to kran dedykowany do filtrów wody. Tego typu krany pozwalają z łatwością korzystać z wody sprzed filtracji i oczyszczonej. Dlaczego to takie przydatne? Zwykła bateria zlewozmywakowa podaje wyłącznie wodę prosto z wodociągu. Trójdrożne wylewki do kuchni są powszechnie stosowane, gdy korzysta się z filtra wody. Jakie krany do kuchni wybrać? Baterie do filtrów wody z mosiądzu czy stali? Według opinii naszych klientów, wybierając krany do kuchni istotne jest, czy:

 • Baterie kuchenne są wykonane z materiałów odpornych na korozję i kontakt z wodą. Materiały użyte do produkcji wylewek kuchennych dostępnych w naszej ofercie, są wysokiej jakości. Wylewki kuchenne z naszego sklepu online nie wchodzą w reakcję z wodą. Mosiądz, chrom czy stal to odporne materiały. Dzięki temyu, wykonane z nich baterie kuchenne posłużą Ci długie lata.
 • Baterie kuchenne służą jako kraniki do filtra wody. Szeroki wybór wielodrożnych wylewek zapewnia możliwość korzystania z kilku źródeł wody. Kranik do filtra wody może być także zamontowany osobno. Jest to opłacalne w sytuacji, kiedy masz już główną baterię kuchenną i nie chcesz jej wymieniać. W pozostałych przypadkach świetnie sprawdzą się krany wielodrożne. 
 • Baterie kuchenne można zamontować samodzielnie. Stojąca wylewka montowana bezpośrednio do zlewu jest zdecydowanie łatwiejsza w samodzielnym montażu. Umiejscowienie wylewki ściennej trzeba zaplanować wcześniej, na etapie wykończenia. Inaczej jest z kranikiem do filtra wody, który chcesz zamontować w późniejszym etapie. Stojące baterie kuchenne i małe kraniki do filtra wody zamontujesz w dowolnej chwili.
 • Baterie kuchenne posiadają wyciąganą wylewkę. Kran do filtra wody może posiadać dodatkową funkcjonalność. Udogodnieniem, którego w naszej opinii coraz częściej szukają Klienci jest bateria kuchenna z wyciąganą wylewką. Czym różni się od zwykłego kranika do filtra wody? Wyciągana wylewka to bardzo praktyczne rozwiązanie dla dużych zlewów. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygodnie umyjesz owoce i warzywa, a także uprzątniesz cały zlew. 

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór baterii kuchennych do domu. W naszym asortymencie znajdziesz różne rozmiary i modele wylewek kuchennych. Mały kranik do filtra wody czy duża bateria wielodrożna? Szeroki wybór baterii w naszym sklepie miło Cię zaskoczy. Potrzebujesz wsparcia w wyborze najlepszej baterii do swojej kuchni? Zapytaj o opinie naszych specjalistów.

Kraniki do filtrów wody

Większość filtrów wody pod zlew z naszej oferty posiada w zestawie dodatkową wylewkę. W innych produktach do filtracji wody pitnej jak np. w filtrze RO Pad, wylewka jest opcjonalna. To znaczy, że bezpłatnie możesz dodać ją do koszyka składając zamówienie na ten filtr wody pitnej. Wystarczy, że zaznaczysz dodatkową wylewkę w wariantach. Wylewki kuchenne dołączane w zestawie do filtrów wody, to dodatkowe kraniki do zamontowania na zlewie. Takie wylewki są niewielkich rozmiarów, dlatego dobrze wkomponują się nawet w niedużą przestrzeń zlewu. Osobne wylewki do filtrów, to dobry pomysł do kuchni, która jest już wykończona. Jesteś na etapie aranżacji wnętrza? Warto przemyśleć wielodrożną wylewkę do kuchni, która spełni kilka funkcji jednocześnie. 

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania baterii kuchennej?

Co decyduje o wygodzie użytkowania baterii kuchennej? Z pewnością jest to ilość uchwytów z możliwością regulacji wody. Dwudrożne wylewki posiadają dwa uchwyty. Stosuje się je po to, by osobno używać wody po filtrze i surowej. Co jeszcze brać pod uwagę przy zakupie baterii kuchennej? Najlepiej wybrać krany do kuchni, które umożliwiają pełną regulację temperatury wody. Zwróć więc uwagę na ilość uchwytów regulujących ciśnienie i ich funkcje. Wylewki kuchenne z naszej oferty posiadają perlatory. To rozwiązanie, które pozwala oszczędnie użytkować wodę. Dzięki perlatorom użytkowanie wody jest jednocześnie ekologiczne. Perlatory napowietrzają powietrze przy wylocie z wylewki. Dzięki temu potrzeba nieco mniej wody do umycia rąk czy opłukania warzyw. Zwróć uwagę na ten element wybierając wylewkę do swojej kuchni. Gwarantujemy, że w swojej ofercie mamy baterię kuchenną, której szukasz.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl