Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Klucze do korpusu filtra wody

Klucz do filtra wody to narzędzie, które pomaga w instalacji filtrów wody oraz późniejszej wymianie wkładów w korpusach. Filtry wody są używane do eliminacji zanieczyszczeń, takich jak chlor, osady i inne substancje, które mogą wpływać na jakość wody użytkowej. Klucz do filtra wody jest przydatny, gdy instalując filtr narurowy chcesz by był on dobrze dokręcony. Klucz do filtra wody przyda się także, gdy zajdzie potrzeba wymiany wkładu — może być ona trudna bez odpowiedniego narzędzia.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz odpowiedni:

Przed zakupem właściwego klucza do korpusu upewnij się jaki model filtra posiadasz. W przypadku wątpliwości skonsultuj swój wybór z naszymi specjalistami. Chętnie pomożemy Ci dobrać właściwe części zamienne do filtrów wody.

Klucze do filtrów wody

Klucz do odkręcania filtra wody

Klucz do filtra wody zazwyczaj ma odpowiedni kształt i rozmiar, aby pasował do konkretnego korpusu filtra lub obudowy, umożliwiając łatwe i bezpieczne serwisowanie filtra. Warto zauważyć, że klucz do filtra wody może mieć różne kształty i rozmiary w zależności od modelu filtra, więc zawsze należy używać odpowiedniego narzędzia dostarczonego przez producenta filtra wody. Kupując wybrany system odwróconej osmozy czy filtry Cintropur, zapytaj przy zamówieniu o klucz do serwisowania filtra.

Klucz do filtra do wody

Klucze do filtra do wody są często poszukiwanymi akcesoriami do filtrów wody. Popularne filtry trójstopniowe czy wstępne filtry przepływowe można serwisować właśnie z użyciem tych kluczy. Klucz do korpusu filtra wody pomoże Ci bezpiecznie odkręcić obudowę filtra, a także ułatwić wymianę lub czyszczenie wkładów. W sklepie Filtr do domu kupisz standardowe klucze do obudów membran RO, do potrójnych filtrów wody, czy chętnie kupowanych korpusów typu BB.

Jak odkręcić filtr wody? Zastosuj dedykowany klucz do korpusu

jak odkręcić filtr wody bez klucza? Można próbować swoich sił odkręcając korpus oburącz. Jednak jeśli wewnątrz jest duże ciśnienie wody bądź spora ilość zanieczyszczeń może być to utrudnione. Lepiej przed planowanym serwisowaniem filtra zaopatrzyć się we wkłady na wymianę i właściwy klucz do filtrów wody. Klucze z naszej oferty są wykonane z solidnego tworzywa sztucznego. Jak odkręcić filtr wody? W celu prawidłowego odkręcenia korpusu klucz do filtra należy nałożyć na klosz, a następnie odkręcać w lewo. Wewnątrz każdego klucza do korpusu są specjalnie rozmieszczone wypustki, które pasują do wgłębień danego klosza. Dzięki takiemu dopasowaniu zdecydowanie łatwiej odkręcisz filtr wody.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl