Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wkłady jonizujące do filtrów wody

Wysokiej jakości wkłady jonizujące są przeznaczone do poprawy jakości wody pitnej. Tego typu wkłady o właściwościach jonizujących możesz zastosować po filtrze osmotycznym, jako dodatkowy etap filtracji. Wkłady jonizujące poprawiają parametry wody, wstępnie już oczyszczonej. Jakie zalety je cechują? Jak działa pojedynczy jonizator wody zamontowany za filtrem? 

Instalując wymienne wkłady jonizujące uzyskasz:

  • dodatkową mineralizację
  • obniżenie potencjału ORP
  • ujemny potencjał REDOX
  • podniesienie odczynu pH wody do 9,5

Dzięki wkładom jonizującym, otrzymuje się wodę alkaliczną o prozdrowotnych właściwościach. Warto wyposażyć swój domowy filtr wody pitnej, o dodatkowy wkład jonizujący. Posiadasz odwróconą osmozę RO6 lub RO7? Dodając do filtra osmotycznego wkład o funkcji jonizującej, uzyskasz w domowych warunkach, wysokiej jakości wodę pitną. Tego typu wkład jonizujący możesz zastosować również do kompaktowych filtrów wody RO Pad i Nano Pad. W przypadku zastosowania jonizatora wody do systemu zabudowanego, należy zrobić odpowiednie doprowadzenie. Jonizator wody do kompaktowego filtra wody należy podpiąć na wężyku poza obudową. Jonizatory wody należy w takim wypadku umieszczać pomiędzy obudową, a kranikiem do wody pitnej.

 

Wkłady jonizujące

Wkłady do filtra jonizujące wodę

Na czym polegają zdrowotne właściwości wody po wkładach jonizujących? Filtry jonizujące wzbogacają wodę w cenne minerały: magnez, potas i wapń. Woda ma dodatkowo podniesione pH, co zdecydowanie poprawia metabolizm i ogólne zdolności regeneracyjne organizmu. Wkłady filtracyjne z jonizacją sprawiają, że woda jest podzielona na mniejsze klastry. Co to oznacza w praktyce? Woda przefiltrowana jonizatorem, szybciej i skuteczniej nawadnia organizm. Dzięki temu, łatwiej usuwa z ciała toksyny i wolne rodniki, hamując również procesy starzenia.

Wkłady jonizujące do filtrów do wody z atestem

Wszystkie wkłady jonizujące z naszego sklepu internetowego posiadają potrzebne atesty. Wśród certyfikatów jakości, jakie mają nasze wkłady z jonizacją, najważniejszy jest atest PZH. To tak zwany atest higieniczny, który potwierdza, że produkt jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Jaki jonizator kupić do domu? Kupując wkład jonizujący z naszej oferty masz pewność, że woda po nim jest bezpieczna do spożycia. To ważne, zwłaszcza dla osób o wrażliwym układzie pokarmowym. Korzystając z jonizatorów z naszej oferty poprawisz swoje zdrowie i witalność, bez ponoszenia ryzyka. 

Filtry jonizujące - wkłady filtracyjne z jonizacją w dobrej cenie

Wkłady z funkcją jonizującą z naszego sklepu, są odpowiednie dla wszystkich filtrów odwróconej osmozy z naszej oferty. Zastanawiasz się nad zakupem filtra do wody pitnej? Warto wziąć pod uwagę wyposażenie go w dodatkowy jonizator wody. Nie wiesz, który wkład jonizujący dobrać do domowego filtra wody? Jak później używać jonizatora? Wyślij swoje zapytanie na maila: sklep@filtrdodomu.pl. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci zasadę działania i sposób montażu jonizatora wody. Zadzwoń, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni wkład wśród certyfikowanych jonizatorów. W naszym sklepie staramy się oferować naszym klientom zawsze najkorzystniejsze warunki zakupu. Cena wkładów jonizujących jest również możliwie najlepsza. Znalazłeś czy znalazłaś w innym miejscu w lepszej cenie wkłady jonizujące? Daj nam znać, a przygotujemy dla Ciebie. odpowiednio atrakcyjną ofertę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl