Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci

Promienniki do sterylizatorów wody

Żarniki UV to części wymienne do lamp bakteriobójczych, które dezynfekują wodę. Posiadasz taką lampę bakteriobójczą? Promiennik jest elementem wymiennym. W tej kategorii z łatwością znajdziesz odpowiedni promiennik - żarówkę do swojego modelu lampy. Jaki promiennik wybrać? Wystarczy, że zwrócisz uwagę na nazwę modelu lampy, która jest zawarta także w nazwie promiennika. Promienniki bakteriobójcze, które znajdziesz w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każdy żarnik do lampy z naszej oferty, da Ci gwarancję wydajnej pracy w sterylizatorze wody.

Promienniki UV do dezynfekcji wody - skuteczne działanie

Promienniki swoje działanie bakteriobójcze wykazują dzięki promieniom UV. Światło ultrafioletowe jest bardzo skuteczne w usuwaniu bakterii i wirusów z wody. Skuteczność żarnika do lampy UV to zdolność eliminowania drobnoustrojów rzędu 99.9%. Jest to maksymalnie wysoka skuteczność jaką można osiągnąć świetlówką UV. Na czym dokładnie polega działanie promiennika? Bakterie, które znajdują się w wodzie ulegają zniszczeniu, a dokładnie ich DNA. Dzieje się tak właśnie pod wpływem światła UV z promiennika. Żarówka emituje promienie, które powodują, że bakterie nie przedostają się dalej, do wody w instalacji.

 

Promienniki do lamp UV do wody

Promiennik do lamp UV TMA D6 Promiennik do lamp UV TMA D6
Producent: TMA
Cena: 195,20 zł 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D10 Promiennik do lamp UV TMA D10
Producent: TMA
Cena: 231,90 zł 245,40 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D12 Promiennik do lamp UV TMA D12
Producent: TMA
Cena: 231,90 zł 245,40 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D14 Promiennik do lamp UV TMA D14
Producent: TMA
Cena: 299,00 zł 308,70 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D2 Promiennik do lamp UV TMA D2
Producent: TMA
Cena: 139,50 zł 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D4 Promiennik do lamp UV TMA D4
Producent: TMA
Cena: 195,20 zł 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D6-S Promiennik do lamp UV TMA D6-S
Producent: TMA
Cena: 195,20 zł 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D8 Promiennik do lamp UV TMA D8
Producent: TMA
Cena: 231,90 zł 245,40 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lamp UV TMA D8-S Promiennik do lamp UV TMA D8-S
Producent: TMA
Cena: 231,90 zł 245,40 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lampy TMA V35 Promiennik do lampy TMA V35
Producent: TMA
Cena: 169,00 zł 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lampy UV TMA V12 Promiennik do lampy UV TMA V12
Producent: TMA
Cena: 119,00 zł 132,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Promiennik do lampy UV TMA V120 Promiennik do lampy UV TMA V120
Producent: TMA
Cena: 543,00 zł
szt.
zobacz więcej

Świetlówka UV - jaki promiennik wybrać? 

Promienniki swoje działanie efektywne zawdzięczają skuteczności światła ultrafioletowego. Oczyszczona wstępnie woda, która nie posiada mętności i zanieczyszczeń stałych gwarantuje najwyższy stopień dezynfekcji promiennikiem bakteriobójczym. Weryfikacja stopnia skażenia wody dokładnym badaniem, wskaże realne zapotrzebowanie na moc lampy. Co jeszcze jest ważne, aby promienniki działanie miały jak najlepsze? Oprócz ilości bakterii, trzeba brać pod uwagę przepływ wody. Jest to jednak informacja istotna przy doborze samego sterylizatora wody. Jeśli został odpowiednio dobrany do powyższych zmiennych, aby zachować jego skuteczność wystarczy regularnie wymieniać promiennik - żarówkę. Gdzie kupić żarówki do lampy UV? Polecamy produkty z naszej oferty, w której znajdziesz promienniki do sterylizatorów najlepszych marek.

Promienniki bakteriobójcze - najlepsze opinie 

Świetlówki UV do sterylizatorów wody w naszym sklepie są najwyższej jakości. Wybierając lampę UV danej firmy, należy dobierać promiennik tego samego producenta. Dlaczego to takie ważne? Tylko oryginalne części wymienne gwarantują dobre działanie lampy UV. Jaki promiennik wybrać? Jeśli posiadasz lampę marki TMA, sprawdź podkategorię Promienniki do lamp TMA. Znajdziesz tam promienniki do sterylizatorów tej samej marki. Dedykowany promiennik - żarówkę do lamp Sterilight także znajdziesz w odpowiedniej podkategorii. 

Promienniki bakteriobójcze - czy są bezpieczne?

Zastanawiasz się, czy stosowanie żarnika UV ma jakieś skutki uboczne? Lampy i promienniki działanie dezynfekujące przeprowadzają bez negatywnego wpływu na skład wody. Jej smak i zapach pozostają niezmienione. Promieniowanie ultrafioletowe z żarnika, działa tylko na drobnoustroje. Od strony technicznej promiennik nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą. Jest osadzony w rurze kwarcowej. To oznacza, że promienniki do sterylizatorów są zupełnie bezpieczne dla zdrowia. Zdecydowanie jest to dobre rozwiązanie dla uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia. Chcesz aby Twój filtr do domu spełniał najwyższe standardy? Produkty w naszym sklepie to dobry wybór. Zarówno lampy jak i promienniki UV do dezynfekcji wody posiadają odpowiednie certyfikaty. Najważniejszym z nich jest atest PZH, tzw. higieniczny. Wodę po promienniku lampowym można pić i używać do kąpieli bez obaw. 

Mocne promienniki UV do lamp bakteriobójczych 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić żarówki do lampy UV, jesteś w dobrym miejscu.  W ofercie naszego sklepu z pewnością posiadamy promiennik do lampy UV, którego szukasz. Jeśli po zakupie chcesz się upewnić, jak podłączyć promiennik, z chęcią udzielimy Ci instrukcji telefonicznie. Samodzielna wymiana żarnika nie jest skomplikowana. Należy jednak pamiętać o kilku szczegółach. Promiennika nie należy dotykać gołymi rękami. Podczas wymiany trzeba uważać na rurę osłonową - nie zabrudzić jej ani nie stłuc. O tym, jak właściwie wymienić promiennik i jak go podłączyć przeczytasz także na instrukcji. Znajdziesz ją przy danym produkcie w zakładce "Do pobrania". 

Promienniki bakteriobójcze w lampach UV zaleca się wymieniać raz do roku. To uśredniony czas wydajnej pracy promiennika - żarówki. Jest to około 9000 godzin. Wymianę po tym czasie zalecają sami producenci. Promienniki działanie o maksymalnej skuteczności osiągają na oczyszczonej wstępnie wodzie. Z tego powodu sterylizatory zawierające promienniki do dezynfekcji wody, montuje się na końcu instalacji. Przykładowo sterylizator zawierający promiennik - żarówkę, musi być umieszczony za zmiękczaczem. Potrzebujesz szczegółowej informacji, jak taki promiennik podłączyć? Wszystko wyjaśnimy Ci chętnie przez telefon. Czekamy na Twoje pytania również na mailu: sklep@filtrdodomu.pl. Możesz nam zaufać.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl