Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci

Filtry powietrza Vestfrost do Twojego domu

Oferta oczyszczaczy powietrza duńskiej firmy Vestfrost stanowi atrakcyjną alternatywę dla światowych potęg na rynku oczyszczaczy. Warto pochylić się nad parametrami technicznymi, wydajnością oraz funkcjami w dostępnych modelach tej marki. Odświeżacze powietrza Vestfrost to unikalna kompilacja nowoczesnych technologii. Oczyszczacze Vestfrost cechuje:

 • cicha praca,
 • minimalistyczny design,
 • znakomita energooszczędność
 • przystępna cena.

Połączenie tych praktycznych cech w modelach Vestfrst zaspokoi potrzeby nawet wymagającego użytkownika. Odświeżacze powietrza Vestfrost są wyposażone w popularne filtry HEPA. To dokładne wkłady, używane w profesjonalnych oczyszczaczach. Filtry Vestfrost dzięki swojemu wyposażeniu, wyjątkowo skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza. Z powodzeniem możesz je zastosować w domu lub biurze. Co ważne, oczyszczacze Vestfrost można dostosować do potrzeb wszystkich typów pomieszczeń. Wystarczy, że zmierzysz ich powierzchnię. Co jeszcze jest dodatkowym udogodnieniem według opinii o oczyszczaczach powietrza Vestfrost?

Odświeżacze powietrza Vestfrost mogą automatycznie monitorować poziomy wilgotności i temperatury. Te domowe filtry powietrza samodzielnie reagują na nagłe zmiany tych parametrów.  W ten sposób, filtry dostosowują tryb pracy do aktualnych warunków w mieszkaniu. To jednak nie wszystkie zalety filtrów Vestfrost. Jakie są inne bonusy? Oczyszczacze powietrza Vestfrost posiadają aplikację do sterowania zdalnego. Wszystkie modele tej marki mają połączenie WiFi. i technologia ultrafioletowa.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost

5 stopniowe oczyszczanie filtrami powietrza Vestfrost

Potrzebujesz skutecznego oczyszczania powietrza w Twoim domu? Umożliwi Ci to genialny system oczyszczania powietrza 3 w 1. Oczyszczacze powietrza Vestfrost wyposażono w filtr wstępny, węglowy i filtr HEPA. To jednak nie wszystkie metody filtracji. Na kolejnych etapach oczyszczania znajdują się:

 • lampa UV-C usuwająca niebezpieczne patogeny
 • rewolucyjny jonizator Plasma ION - pomocny w usuwaniu zanieczyszczeń

Jak działa jonizator wykorzystywany w technologii Plasma ION? To skuteczność zaczerpnięta prosto z  natury. W lesie czy nad morzem można poczuć w powietrzu wyjątkową świeżość. To wynika z wyjątkowej równowagi jonowej w naturze. Filtry powietrza z jonizatorem, przynoszą zbliżony efekt do naturalnego. Jak się to dzieje w praktyce? Oczyszczacze powietrza Vestfrost wyzwalają potężną dawkę naładowanych dodatnio i ujemnie jonów. Po wyjściu z urządzenia jony wypełnią pomieszczenie. Następnie jony sprawnie inaktywują wszystkie napotkane niezdrowe wirusy, bakterie i alergeny. Zgodnie z opiniami o oczyszczaczach Vestfrost, funkcja jonizacji w odczuwalny sposób poprawia jakość powietrza.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost to modele 3 w 1

W swoich oczyszczaczach powietrza marka Vestfrost wykorzystała filtry działające w oparciu o zasadę 3 w 1.  Co oznacza filtracja 3 w 1? Urządzenia Vestfrost wyposażono w 3 różne filtry, które pracują w zintegrowany sposób, zarazem spełniając różne funkcje. Wstępna powłoka, czyli filtr wstępny, stanowi zaporę dla większych zanieczyszczeń wsysanych przez oczyszczacz. Zaliczamy do nich kurz, sierść zwierząt czy włosy. Ośrodkiem systemu filtracji 3 w 1 jest filtr HEPA. Znany z 99,95% dokładności w walce zanieczyszczeniami. Filtr HEPA doskonale sobie radzi z mikroskopijnymi cząsteczkami pyłków, alergenami, bakteriami, pyłami zawieszonymi czy roztoczami. Trzecie ogniwo to filtr węglowy, zwany dezodoryzującym. On z kolei eliminuje szkodliwe związki gazowe (LZO), przykre zapachy, a nawet dym papierosowy. W zależności od modelu filtry 3 w 1 występują w formie kasety lub cylindra. Co ciekawe, Vestfrost opracował własną konstrukcję a zarazem system wymiany filtrów 3 w 1.

Filtry powietrza Vestfrost z technologią UV-C

Według opinii o oczyszczaczach powietrza Vestfrost, bezpieczny sterylizator UV-C LED jest świetnym uzupełnieniem działania urządzeń. Jak w praktyce funkcjonuje sterylizator UV-C? Działa on bezpośrednio na przepływające wewnątrz urządzenia powietrze. W tym samym czasie unieszkodliwia bakterie, jakie znajdują się w powietrzu. Są one unieszkodliwiane na poziomie biologicznym. Jakie dokładnie zanieczyszczenia usuwa oczyszczacz z lampą UV-C?

Oczyszczacze powietrza Vestfrost z lampą UV-C - sposób pracy

Lampy światła ultrafioletowego to całkowicie bezpieczna i wysoce skuteczna metoda wykluczenia z powietrza szkodliwych patogenów. Jakie mikroorganizmy jest w stanie usunąć oczyszczacz powietrza z lampą UV-C? Zalicza się do nich szkodliwe chorobotwórcze wirusy, bakterie, a także zarodniki pleśni. Jest jeszcze druga funkcja umieszczenia lampy ultrafioletowej w oczyszczaczach marki Vestfrost.

Promieniowanie UV-C w filtrach powietrza Vestfrost zapobiega także rozwojowi mikroorganizmów przechwyconych przez filtr HEPA. W mgnieniu oka wszelka obecność patogenów o wielkości 0,3 mikrona zostaje zlikwidowana. Na szczególną uwagę zasługuje udoskonalona lampa UV-C LED zastosowana w oczyszczaczu VP-A1S70WH. Dzięki temu posunięciu lampa działa 300-krotnie szybciej i pracuje 4-krotnie dłużej. Sterylizacja powietrza UV-C charakteryzuje się także niskim poborem energii. Co za tym idzie, modele filtrów Vestfrost cechują niskie koszty eksploatacyjne.

Technologia PLASMA ION według opinii o oczyszczaczach Vestfrost

Inteligentne oczyszczacze powietrza marki Vestfrost zaopatrzono w jeszcze jedną nowoczesną funkcję. Podobnie jak w oczyszczaczach powietrza Sharp, filtry powietrza Vestfrost posiadają jonizację. W filtrach Vestfrost, system jonizacji powietrza nosi nazwę Plasma ION. Ta technologia oparta na siłach natury polega na uwalnianiu do pomieszczenia jonów naładowanych dodatnio i ujemnie. Ich zadaniem jest wyszukanie unoszących się w powietrzu szkodliwych bakterii. Zwłaszcza wirusów, pleśni i alergenów. Po jonizacji patogeny skutecznie zostają wyeliminowane z otoczenia.

Ale to nie wszystkie zalety technologii Plasma ION. Dodatkowym atutem jonizacji jest redukcja elektryczności statycznej w pomieszczeniu. Czym ona jest? To nie tylko powszechne elektryzowanie się przedmiotów. Wysoka elektryczność statyczna powoduje osiadanie kurzu na sprzętach domowych i meblach. Jonizacja powietrza ogranicza to zjawisko, a także redukuje przykre zapachy. W modelach oczyszczaczy powietrza Vestfrost, efektywność jonizatora Plasma ION jest szczególnie wysoka w walce z alergenami. Według opinii o oczyszczaczach powietrza Vestfrost, jakie można spotkać na forach. Z tego powodu filtry powietrza Vestfrost powinny wzbudzić zainteresowanie szczególnie wśród alergików. Dla osób z wrażliwym układem oddechowym, oczyszczacze powietrza Vestfrost powinny przynieść realną pomoc i poprawę samopoczucia.

WiFi i aplikacja mobilna w oczyszczaczach Vestfrost - opinie

Podążając za współczesnymi trendami duński Vestfrost wyposażył oczyszczacze powietrza w istotne udogodnienie, czyli moduł WiFi. Przy pomocy WiFi urządzenia mogą połączyć się z dedykowaną uniwersalną aplikacją mobilną Tuya Smart. Aplikacja daje możliwość zdalnej obsługi oczyszczacza. Jakie funkcje są dostępne w aplikacji mobilnej? Jest ich całkiem sporo:

 • Wybór trybu pracy urządzenia oraz intensywność nawiewu,
 • Włączenie/wyłączenie technologii Plasma IOM oraz UV-C LED,
 • Włączenie/wyłączenie blokady rodzicielskiej,
 • Ustawienie wybranych wskaźników zanieczyszczeń na wyświetlaczu,
 • Ustawienie harmonogramu pracy urządzenia.

Dodatkowo wskaźnik procentowy informuje o poziomie zużycia filtrów. Aplikacja do oczyszczaczy jest dostępna za darmo. Jest również wersja aplikacji na oczyszczacze Vestfrost w języku polskim. Obsługuje systemy operacyjne IOS (App Store) oraz Android (Google Play). Warto podkreślić, że aplikacja nie ogranicza się wyłącznie do sterowania pojedynczym urządzeniem. Posiadasz w swoim domu wiele oczyszczaczy Vestfrost? Aplikacja Tuya Smart pozwoli Ci zmienić ustawienia i zarządzać każdym urządzeniem z osobna.

Filtry powietrza Vestfrost z systemem inteligentnych czujników

Olbrzymim problemem XXI wieku jest stan wdychanego przez nas powietrza. Zwłaszcza w ostatnich dziesięcioleciach, uległo ono znacznej degradacji przez szkodliwe dla zdrowia zjawisko smogu. Żyjemy w czasach, gdy skala zanieczyszczeń przez wiele miesięcy w roku przekracza dopuszczalne normy. To zjawisko objawia się pyłem zawieszonym PM, zwłaszcza w aglomeracjach miejskich. Z powodu smogu i zanieczyszczonego powietrza wielu polskich konsumentów szuka rozwiązania tej sytuacji w oczyszczaczach powietrza.  Oczyszczacze powietrza duńskiej marki Vestfrost świetnie poradzą sobie z tym problemem. Dlaczego warto im zaufać? Według konsumenckich opinii, oczyszczacze powietrza Vestfrost z czujnikami pyłu PM10, PM2,5, PM1 są wysoce wrażliwe na zanieczyszczenia. Odpowiednia precyzja wskaźników zanieczyszczeń to kluczowa kwestia dla skutecznego oczyszczania powietrza. Zaufaj filtrom powietrza Vestfrost. Potrzebujesz eksperckiej opinii o oczyszczaczach Vestfrost? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zadając swoje pytanie na maila sklep@filtrdodomu.pl uzyskasz rzetelną poradę naszego eksperta filtrów powietrza. Oczyszczacze Vestfrost to produkty godne polecenia. Przekonaj się o ich jakości i samodzielnie wystaw opinie oczyszczaczom Vestfrost.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl