Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci
Bestsellery
Wkład sznurkowy 10" Slim
Wkład sznurkowy 10" Slim

4,00 zł

szt.
Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad
Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad

1 430,00 zł

Cena regularna: 1 650,00 zł

Najniższa cena: 1 430,00 zł
szt.

Filtry powietrza Vestfrost do Twojego domu

Oferta oczyszczaczy powietrza duńskiej firmy Vestfrost stanowi atrakcyjną alternatywę dla światowych potęg na rynku oczyszczaczy. Warto pochylić się nad parametrami technicznymi, wydajnością oraz funkcjami w dostępnych modelach tej marki. Odświeżacze powietrza Vestfrost to unikalna kompilacja nowoczesnych technologii. Oczyszczacze Vestfrost cechuje:

 • cicha praca,
 • minimalistyczny design,
 • znakomita energooszczędność
 • przystępna cena.

Połączenie tych praktycznych cech w modelach Vestfrst zaspokoi potrzeby nawet wymagającego użytkownika. Odświeżacze powietrza Vestfrost są wyposażone w popularne filtry HEPA. To dokładne wkłady, używane w profesjonalnych oczyszczaczach. Filtry Vestfrost dzięki swojemu wyposażeniu, wyjątkowo skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza. Z powodzeniem możesz je zastosować w domu lub biurze. Co ważne, oczyszczacze Vestfrost można dostosować do potrzeb wszystkich typów pomieszczeń. Wystarczy, że zmierzysz ich powierzchnię. Co jeszcze jest dodatkowym udogodnieniem według opinii o oczyszczaczach powietrza Vestfrost?

Odświeżacze powietrza Vestfrost mogą automatycznie monitorować poziomy wilgotności i temperatury. Te domowe filtry powietrza samodzielnie reagują na nagłe zmiany tych parametrów.  W ten sposób, filtry dostosowują tryb pracy do aktualnych warunków w mieszkaniu. To jednak nie wszystkie zalety filtrów Vestfrost. Jakie są inne bonusy? Oczyszczacze powietrza Vestfrost posiadają aplikację do sterowania zdalnego. Wszystkie modele tej marki mają połączenie WiFi. i technologia ultrafioletowa.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost

5 stopniowe oczyszczanie filtrami powietrza Vestfrost

Potrzebujesz skutecznego oczyszczania powietrza w Twoim domu? Umożliwi Ci to genialny system oczyszczania powietrza 3 w 1. Oczyszczacze powietrza Vestfrost wyposażono w filtr wstępny, węglowy i filtr HEPA. To jednak nie wszystkie metody filtracji. Na kolejnych etapach oczyszczania znajdują się:

 • lampa UV-C usuwająca niebezpieczne patogeny
 • rewolucyjny jonizator Plasma ION - pomocny w usuwaniu zanieczyszczeń

Jak działa jonizator wykorzystywany w technologii Plasma ION? To skuteczność zaczerpnięta prosto z  natury. W lesie czy nad morzem można poczuć w powietrzu wyjątkową świeżość. To wynika z wyjątkowej równowagi jonowej w naturze. Filtry powietrza z jonizatorem, przynoszą zbliżony efekt do naturalnego. Jak się to dzieje w praktyce? Oczyszczacze powietrza Vestfrost wyzwalają potężną dawkę naładowanych dodatnio i ujemnie jonów. Po wyjściu z urządzenia jony wypełnią pomieszczenie. Następnie jony sprawnie inaktywują wszystkie napotkane niezdrowe wirusy, bakterie i alergeny. Zgodnie z opiniami o oczyszczaczach Vestfrost, funkcja jonizacji w odczuwalny sposób poprawia jakość powietrza.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost to modele 3 w 1

W swoich oczyszczaczach powietrza marka Vestfrost wykorzystała filtry działające w oparciu o zasadę 3 w 1.  Co oznacza filtracja 3 w 1? Urządzenia Vestfrost wyposażono w 3 różne filtry, które pracują w zintegrowany sposób, zarazem spełniając różne funkcje. Wstępna powłoka, czyli filtr wstępny, stanowi zaporę dla większych zanieczyszczeń wsysanych przez oczyszczacz. Zaliczamy do nich kurz, sierść zwierząt czy włosy. Ośrodkiem systemu filtracji 3 w 1 jest filtr HEPA. Znany z 99,95% dokładności w walce zanieczyszczeniami. Filtr HEPA doskonale sobie radzi z mikroskopijnymi cząsteczkami pyłków, alergenami, bakteriami, pyłami zawieszonymi czy roztoczami. Trzecie ogniwo to filtr węglowy, zwany dezodoryzującym. On z kolei eliminuje szkodliwe związki gazowe (LZO), przykre zapachy, a nawet dym papierosowy. W zależności od modelu filtry 3 w 1 występują w formie kasety lub cylindra. Co ciekawe, Vestfrost opracował własną konstrukcję a zarazem system wymiany filtrów 3 w 1.

Filtry powietrza Vestfrost z technologią UV-C

Według opinii o oczyszczaczach powietrza Vestfrost, bezpieczny sterylizator UV-C LED jest świetnym uzupełnieniem działania urządzeń. Jak w praktyce funkcjonuje sterylizator UV-C? Działa on bezpośrednio na przepływające wewnątrz urządzenia powietrze. W tym samym czasie unieszkodliwia bakterie, jakie znajdują się w powietrzu. Są one unieszkodliwiane na poziomie biologicznym. Jakie dokładnie zanieczyszczenia usuwa oczyszczacz z lampą UV-C?

Oczyszczacze powietrza Vestfrost z lampą UV-C - sposób pracy

Lampy światła ultrafioletowego to całkowicie bezpieczna i wysoce skuteczna metoda wykluczenia z powietrza szkodliwych patogenów. Jakie mikroorganizmy jest w stanie usunąć oczyszczacz powietrza z lampą UV-C? Zalicza się do nich szkodliwe chorobotwórcze wirusy, bakterie, a także zarodniki pleśni. Jest jeszcze druga funkcja umieszczenia lampy ultrafioletowej w oczyszczaczach marki Vestfrost.

Promieniowanie UV-C w filtrach powietrza Vestfrost zapobiega także rozwojowi mikroorganizmów przechwyconych przez filtr HEPA. W mgnieniu oka wszelka obecność patogenów o wielkości 0,3 mikrona zostaje zlikwidowana. Na szczególną uwagę zasługuje udoskonalona lampa UV-C LED zastosowana w oczyszczaczu VP-A1S70WH. Dzięki temu posunięciu lampa działa 300-krotnie szybciej i pracuje 4-krotnie dłużej. Sterylizacja powietrza UV-C charakteryzuje się także niskim poborem energii. Co za tym idzie, modele filtrów Vestfrost cechują niskie koszty eksploatacyjne.

Technologia PLASMA ION według opinii o oczyszczaczach Vestfrost

Inteligentne oczyszczacze powietrza marki Vestfrost zaopatrzono w jeszcze jedną nowoczesną funkcję. Podobnie jak w oczyszczaczach powietrza Sharp, filtry powietrza Vestfrost posiadają jonizację. W filtrach Vestfrost, system jonizacji powietrza nosi nazwę Plasma ION. Ta technologia oparta na siłach natury polega na uwalnianiu do pomieszczenia jonów naładowanych dodatnio i ujemnie. Ich zadaniem jest wyszukanie unoszących się w powietrzu szkodliwych bakterii. Zwłaszcza wirusów, pleśni i alergenów. Po jonizacji patogeny skutecznie zostają wyeliminowane z otoczenia.

Ale to nie wszystkie zalety technologii Plasma ION. Dodatkowym atutem jonizacji jest redukcja elektryczności statycznej w pomieszczeniu. Czym ona jest? To nie tylko powszechne elektryzowanie się przedmiotów. Wysoka elektryczność statyczna powoduje osiadanie kurzu na sprzętach domowych i meblach. Jonizacja powietrza ogranicza to zjawisko, a także redukuje przykre zapachy. W modelach oczyszczaczy powietrza Vestfrost, efektywność jonizatora Plasma ION jest szczególnie wysoka w walce z alergenami. Według opinii o oczyszczaczach powietrza Vestfrost, jakie można spotkać na forach. Z tego powodu filtry powietrza Vestfrost powinny wzbudzić zainteresowanie szczególnie wśród alergików. Dla osób z wrażliwym układem oddechowym, oczyszczacze powietrza Vestfrost powinny przynieść realną pomoc i poprawę samopoczucia.

WiFi i aplikacja mobilna w oczyszczaczach Vestfrost - opinie

Podążając za współczesnymi trendami duński Vestfrost wyposażył oczyszczacze powietrza w istotne udogodnienie, czyli moduł WiFi. Przy pomocy WiFi urządzenia mogą połączyć się z dedykowaną uniwersalną aplikacją mobilną Tuya Smart. Aplikacja daje możliwość zdalnej obsługi oczyszczacza. Jakie funkcje są dostępne w aplikacji mobilnej? Jest ich całkiem sporo:

 • Wybór trybu pracy urządzenia oraz intensywność nawiewu,
 • Włączenie/wyłączenie technologii Plasma IOM oraz UV-C LED,
 • Włączenie/wyłączenie blokady rodzicielskiej,
 • Ustawienie wybranych wskaźników zanieczyszczeń na wyświetlaczu,
 • Ustawienie harmonogramu pracy urządzenia.

Dodatkowo wskaźnik procentowy informuje o poziomie zużycia filtrów. Aplikacja do oczyszczaczy jest dostępna za darmo. Jest również wersja aplikacji na oczyszczacze Vestfrost w języku polskim. Obsługuje systemy operacyjne IOS (App Store) oraz Android (Google Play). Warto podkreślić, że aplikacja nie ogranicza się wyłącznie do sterowania pojedynczym urządzeniem. Posiadasz w swoim domu wiele oczyszczaczy Vestfrost? Aplikacja Tuya Smart pozwoli Ci zmienić ustawienia i zarządzać każdym urządzeniem z osobna.

Filtry powietrza Vestfrost z systemem inteligentnych czujników

Olbrzymim problemem XXI wieku jest stan wdychanego przez nas powietrza. Zwłaszcza w ostatnich dziesięcioleciach, uległo ono znacznej degradacji przez szkodliwe dla zdrowia zjawisko smogu. Żyjemy w czasach, gdy skala zanieczyszczeń przez wiele miesięcy w roku przekracza dopuszczalne normy. To zjawisko objawia się pyłem zawieszonym PM, zwłaszcza w aglomeracjach miejskich. Z powodu smogu i zanieczyszczonego powietrza wielu polskich konsumentów szuka rozwiązania tej sytuacji w oczyszczaczach powietrza.  Oczyszczacze powietrza duńskiej marki Vestfrost świetnie poradzą sobie z tym problemem. Dlaczego warto im zaufać? Według konsumenckich opinii, oczyszczacze powietrza Vestfrost z czujnikami pyłu PM10, PM2,5, PM1 są wysoce wrażliwe na zanieczyszczenia. Odpowiednia precyzja wskaźników zanieczyszczeń to kluczowa kwestia dla skutecznego oczyszczania powietrza. Zaufaj filtrom powietrza Vestfrost. Potrzebujesz eksperckiej opinii o oczyszczaczach Vestfrost? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zadając swoje pytanie na maila sklep@filtrdodomu.pl uzyskasz rzetelną poradę naszego eksperta filtrów powietrza. Oczyszczacze Vestfrost to produkty godne polecenia. Przekonaj się o ich jakości i samodzielnie wystaw opinie oczyszczaczom Vestfrost.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl