Blog kategorie
Chętnie wybierane przez naszych Klientów
Blok węglowy WWB 10" Slim
Blok węglowy WWB 10" Slim

10,00 zł

szt.
Kolumna węglowa Clack WS1 TC 30 l
Kolumna węglowa Clack WS1 TC 30 l

3 090,00 zł

szt.
Odżelaziacz wody Supreme OXYLINE 42 PLUS
Odżelaziacz wody Supreme OXYLINE 42 PLUS

4 060,00 zł

szt.
Odżelaziacz wody Supreme OXYLINE 56 PLUS
Odżelaziacz wody Supreme OXYLINE 56 PLUS

4 490,00 zł

szt.
Lampa UV do wody TMA D8
Lampa UV do wody TMA D8

1 100,00 zł

Cena regularna:

1 205,00 zł

Najniższa cena: 1 100,00 zł
szt.
Wkład sznurkowy 10" Slim
Wkład sznurkowy 10" Slim

4,00 zł

szt.
Blog chmura tagów
Jaki filtr odwróconej osmozy wybrać? Ranking systemów RO 0
Jaki filtr odwróconej osmozy wybrać? Ranking systemów RO

Jaki filtr odwróconej osmozy wybrać? Ranking systemów RO

Chcesz poprawić jakoś wody pitnej w swoim domu, ale nie wiesz który filtr wody wybrać? Ten artykuł jest dla Ciebie. Zanim przystąpisz do zakupu filtra, przeczytaj koniecznie ranking systemów odwróconej osmozy, jaki przedstawiamy poniżej. Pomoże Ci on zdobyć rozeznanie w najlepszych filtrach odwróconej osmozy, jakie są obecnie dostępne na rynku. Dzięki temu, że poznasz różnice pomiędzy głównymi typami tych urządzeń, łatwiej wybierzesz swój filtr wody do kuchni. Sprawdź, który filtr odwróconej osmozy sprawdzi się najlepiej w Twoim domu, do uzdatniania wody do picia.

Ranking systemów osmotycznych — przeczytaj, zanim wybierzesz swój filtr RO

Obecnie rynek oferuje naprawdę spory wybór, jeśli chodzi o systemy odwróconej osmozy. Stopień rozbudowania tego typu filtrów oraz dodatkowe ich funkcje sprawiają, że sklepy mają coraz bogatszy asortyment. Różnorodność dostępnych urządzeń z pewnością nie ułatwia wyboru. Czym kierować się chcąc kupić dobry filtr odwróconej osmozy? Zyskaj wiedzę i pewność, zapoznając się zponiższym rankingiem filtów wody pod zlew.

Czy tylko cena jest tu najważniejszym kryterium przy kupnie systemu odwróconej osmozy? Jaka jest wydajność membrany RO i kiedy warto zrezygnować z zewnętrznego zbiornika? W poniższym rankingu filtrów osmotycznych znajdziesz odpowiedzi na te pytania. W naszym sklepie są dostępne filtry osmotyczne na każdą kieszeń. W zależności od swoich potrzeb możesz więc wybrać filtr wody dopasowany do Twoich preferencji i budżetu.

Jaki filtr odwróconej osmozy wybrać?

Wybór filtra odwróconej osmozy zależy od wielu czynników. Co warto wziąć pod uwagę? Decydując się na system odwróconej osmozy należy określić jakość wody wejściowej. Czy wiesz, ile wody do picia i gotowania zużywa Twoja rodzina? Ilość wody potrzebnej do oczyszczenia to również ważna informacja na start. Szukając odpowiedniego filtra do domu, określ sprzedawcy swój budżet i dodatkowe preferencje, jak np. mineralizacja wody.

Czym się kierować wybierając filtr osmotyczny? Sprawdź koniecznie:

 • Wydajność systemu odwróconej osmozy
  Sprawdź, ile litrów wody na dobę (lub w ujęciu godzinowym) jest w stanie oczyścić dane urządzenie. Skala jest naprawdę szeroka. Filtry osmotyczne mogą filtrować od kilku litrów wody na godzinę, do kilku litrów wody na minutę. Najbardziej wydajne systemy odwróconej osmozy zazwyczaj wykorzystuje się do półprzemysłowych i przemysłowych zastosowań, np. w gastronomi. Jaką wydajność powinien mieć system odwróconej osmozy do kuchni w domu? Wybierz filtr o wydajności wystarczającej dla twoich potrzeb. Kilka litrów przefiltrowanej wody na godzinę to optimum do użytku domowego.

 • Skuteczność filtracji osmotycznej
  Filtry odwróconej osmozy mogą usuwać różne zanieczyszczenia, takie jak związki chemiczne, metale ciężkie, mikroorganizmy czy pestycydy. Membrana osmotyczna zatrzymuje nawet bakterie i wirusy. Systemy odwróconej osmozy to najdokładniejsze filtry wody pitnej. Chcąc kupić taki filtr dla siebie upewnij się, że urządzenie posiada oryginalną membranę RO. Przejrzyj specyfikację interesujących Cię filtrów. Upewnij się, że filtr, który wybierasz jest w stanie usuwać zanieczyszczenia obecne w Twojej wodzie.

 • System wymiany wkładów 
  Najlepsze filtry osmotyczne z rankingu poniżej mają nowoczesny system wymiany wkładów. Oznacza to, że do ich wymiany nie potrzebujesz specjalnych narzędzi czy kluczy. Wkłady wymienne z łączeniami typu "twist" są wyjątkowo łatwe w wymianie. Zdecydowanie warto rozważyć te filtry RO, które można samodzielnie i łatwo serwisować. Wkłady typu "wciśnij i przekręć" są bezproblemowe, gdy nadejdzie czas ich wymiany na nowe. Bardzo ułatwia eksploatację filtra osmozy zautomatyzowany kontroler poziomu zużycia wkładów. Ten ranking systemów RO prezentuje kilka takich filtrów ze zintegrowanym systemem powiadomień.
 • Żywotność membrany i wkładów
  Sprawdź, jak długo dany filtr będzie działał efektywnie przed koniecznością wymiany wkładów. Dlaczego warto to wiedzieć przed zakupem filtra odwróconej osmozy? Należy uwzględnić koszty i częstotliwość wymiany wkładów, aby mieć świadomość, ile wyniesie eksploatacja filtra do wody. Dobra membrana osmotyczna może działać wydajnie nawet dwa lata. Co do pozostałych wkładów w systemie odwróconej osmozy, wymienia się je w zależności od stopnia zużycia. Nie rzadziej jednak niż raz na 3 do 6 miesięcy

 • Cenę systemu RO
  Ciekawi Cię, czego wynika to, że systemy odwróconej osmozy różnią się tak bardzo cenami? Na cenę filtra odwróconej osmozy wpływa kilka czynników. Przede wszystkim stopnień rozbudowania filtra. Im więcej jest etapów filtracji, czyli wkładów uzdatniających, tym bardziej cena filtra osmotycznego rośnie. Filtry RO 5 do uzdatniania wody o podstawowe, tj. pięciostopniowej filtracji są tańsze, niż RO 8. Na cenę filtra odwróconej osmozy wpływa również, jakość samych komponentów. Droższe filtry osmotyczne z rankingu poniżej, mają lepszą jakość części, jak i samej filtracji. Komponenty najlepszych filtrów osmotycznych nie wchodzą w reakcję z wodą. Użycie Filtry odwróconej osmozy z rankingu, który publikujemy, to urządzenia bardzo dobrej jakości. Są dopuszczone do kontaktu z pożywieniem i posiadają certyfikaty PZH. Z pewnością znajdziesz wśród nich filtr, który mieści się w Twoim budżecie.

 • Markę i opinie użytkowników
  Warto sprawdzić opinie innych użytkowników na temat filtrów osmotycznych różnych marek. Wybierz producenta, który ma dobre opinie dotyczące jakości i wydajności swoich filtrów. Ranking filtrów osmotycznych, który tu przedstawiamy został przygotowany w oparciu, o opinie naszych zadowolonych klientów. W poniższym zestawieniu urządzeń do uzdatniania wody pitnej znajdziesz produkty wyłącznie najlepszych marek.

Ostateczny wybór filtru odwróconej osmozy zależy od twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zawsze warto dokładnie przeanalizować specyfikacje filtrów i porównać różne opcje przed podjęciem decyzji. Poniższy ranking filtrów odwróconej osmozy powinien Ci w tym pomóc. 

Najnowszy ranking systemów osmotycznych 2023

Ranking systemów RO rozpoczynamy od trzech najlepszych filtrów do uzdatniania wody pitnej. Są to urządzenia, które budzą największe zainteresowanie. Membrany RO w filtrach osmotycznych z rankingu, pracują wydajnie do kilku lat. Co równie ważne, gwarantem czystej wody podawanej przez każdy z tych filtrów do wody.

Który filtr odwróconej osmozy jest najlepszy? Ranking filtrów do wody pod zlew

1. System odwróconej osmozy Bluewater Cleone

Pierwsze miejsce na podium zajmuje system odwróconej osmozy Bluewater Cleone. Jest to najbardziej nowoczesny filtr do wody pitnej. Jako jedyny na rynku ma stały monitoring jakości wody wejściowej i wyjściowej. Kontrola jakości podawanej wody gwarantuje jej wysoką jakość. Gdy wkłady będą nadawać się do wymiany, Cleone poinformuje Cię za pomocą diody, o konieczności serwisu. Urządzenie samo uruchamia automatyczne płukanie membrany, w celu zapewnienia stałej higieny. Czujnik przeciwzalaniowy to kolejne udogodnienie zastosowane w filtrze Cleone.

Komponenty, takie jak złączki są wysokiej jakości, od brytyjskiego producenta John Guest.  Sam filtr Bluewater Cleone jest szwedzkiej produkcji. Jakość wykonania tego filtra do wody jest na najwyższym poziomie. Materiały konstrukcyjne filtra Cleone nie wchodzą w reakcje z wodą. To być może najważniejsza informacja dla osób dbających o zdrowie. Woda oczyszczona filtrem Cleone jest zdrowa, zdatna  do picia i wolna od toksyn. Po wszystkich etapach filtracji w systemie Cleone woda przechodzi przez wysokiej jakości wkład mineralizujący

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:3


2. System odwróconej osmozy IQ500

Osmoza IQ500 to zabudowany filtr wody pitnej, który znacząco poprawia smak i zapach wody pitnej. Usuwa nawet bakterie i substancje rozpuszczone w wodzie. Posiada wygodne wkłady typu TWIST, tzw. "kliknij i przekręć". Dzięki takiemu systemowi wkładów samodzielna wymiana nie sprawi Ci trudności. Kolejną zaletą tego filtra RO jest fakt, że nie posiada on zewnętrznego zbiornika. Z powodzeniem możesz go postawić na kuchennym blacie, zamiast chować w szafce pod zlewem. Ze względu na kompaktową obudowę prezentuje się estetycznie. Podwójna membrana osmotyczna filtruje wodę z najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Filtr RO IQ500 jest jednocześnie ekonomiczny i ekologiczny w użytkowaniu. Stosunek wody czystej, do wydalanej do ścieku to jedynie 1:1. Ostatnim etapem filtracji tego systemu jest szlifujący wkład węglowy. Węgiel aktywny nadaje wodzie wyjątkowo dobry smak i usuwa z niej chlor. Z tego powodu jest często jest stosowany za membraną RO, aby podkreślić walory smakowe czystej wody. Dlaczego warto wybrać system odwróconej osmozy IQ500 bez zbiornika? Ten model filtra odwróconej osmozy z rankingu wyróżnia niezwykle komfortowa samoobsługa.

Zbiornik na wodę: nie
Odrzut wody: 1:1


3. Kompaktowy filtr odwróconej osmozy RO Pad

Kompaktowym filtrem osmotycznym, chętnie wybieranym przez swoje niewielkie wymiary jest RO Pad. Ten nieduży filtr do wody zmieści się z powodzeniem w szafce pod zlewem, czy za cokołem. Filtr osmotyczny RO Pad może pracować w pionie i w poziomie. Jego szerokość to jedyne 10,5 cm. Dzięki tym zaletom ten system RO sprawdzi się świetnie w małych kuchniach. Którzy klienci szczególnie docenią gabaryty filtra wody RO Pad? Osoby, które o uwzględnieniu filtra wody zapomniały na etapie projektowania kuchni. Oprócz zalet konstrukcyjnych filtr RO Pad ma oczywiście bardzo dobre właściwości w zakresie filtracji wody. Dwie membrany osmotyczne zatrzymują 99,9% zanieczyszczeń obecnych w wodzie, w tym wirusy i bakterie.

Chcesz dodatkowo poprawić smak filtrowanej wody? Ciekawą opcją jest montaż filtra RO Pad z jonizatorem wody Biocera®. Ten wkład jonizujący wodę koreańskiej marki wzbogaca ją o minerały i poprawia odczyn pH. Dzięki temu możesz śmiało zrezygnować z kupowania wody w butelkach. Według opinii naszych Klientów takie połączenie bardzo się sprawdza i jest przez nich często wybierane. System kontrolek w postaci diod LED to dodatkowy komfort użytkowania. Ten system powiadomień informuje o pracy urządzenia i ewentualnej awarii lub serwisie. Filtr osmotyczny RO Pad to przepływowy filtr nie wymagający zbiornika w atrakcyjnej cenie.

Zbiornik na wodę: nie
Odrzut wody: 1:1

 

4. Filtr wody Kuna Prestige z odwrócona osmozą

Kolejnym kompaktowym fltrem odwróconej osmozy jest filtr RO Kuna Prestige, włoskiej produkcji. Posiada dwie bardzo wydajne membrany osmotyczne (200 GPD każda), które skutecznie oczyszczają wodę z bakterii, mikroplastiku czy pestycdów. Ten filtr ma jeszcze mniejszą szerokość, niż filtr RO Pad, bo jedyne 9,5 cm! To oznacza, że z cała pewnością zmieści się on pod każdym cokołem w kuchni, a nawet w szufladzie. Wkład szlifujący zawiera minerały i uzupełnia ich skład w wodzie po osmozie. Filtr RO Kuna Filter Prestige to jeden z bardziej kompaktowych filtrów kuchennych w naszej ofercie. Instalując go pod swoim zlewem zyskujesz dostęp do czystej wody o każdej porze dnia.

Inną zaletą filtra wody Kuna Prestige jest wyswietlacz LCD, który pokazuje ważne informacje o pracy filtra. Ten system osmotyczny posiada licznik czasu pracy oraz ilości przefiltrowanej wody. Ze względu na wbudowany czujnik antyzalaniowy, nie musisz się obawiać tego rodzaju awarii w swojej kuchni. Czujnik jakości wody stale monitoruje poziom filtracji i zużycia membran. W razie potrzeby wymiany wkładów system powiadama o tym na wyświetlaczu. Zintegrowany system powiadomień i niewielkie rozmiary są głównymi zaletami tego filtradocenianymi przez naszych Klientów. Brak dodatkowego zbiornika na wodę, który zajmowałby miejsce oraz oszczędny tryb odrzutu wody do kanalizacji to dodatkowe cechy przemiawiające za wyborem właśnie filtra Kuna Prestige.

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:1

 

Który filtr odwróconej osmozy wybrać?

Tak przedstawia się pierwsza czwórka filtrów odwróconej osmozy w rankingu. Co zdecydowało o tym, że akurat te trzy filtry odwróconej osmozy w rankingu się znalazły? Cechuje je wysoka skuteczność membran w usuwaniu zanieczyszczeń oraz intuicyjna i łatwa obsługa. Jeśli zależy Ci na niedużych wymiarach, postaw na filtry osmotyczne kompaktowe, jak RO Pad lub IQ500. Nieco więcej miejsca zajmie w Twojej kuchni filtr Cleone. Ale za to dostarczy Ci czystą wodę najwyższej jakości. To oczywiście nie jedyne filtry osmotyczne, jakie warto wziąć pod uwagę. Jaki filtr odwróconej osmozy wybrać? Kolejne filtry wody do kuchni, które będą działać wydajnie przez wiele lat, przedstawiamy w dalszej części rankingu filtrów osmotycznych.

Ranking systemów RO - czysta woda pitna w Twoim domu

5. Wydajny system odwróconej osmozy Aquaphor RO-202S z mineralizatorem

Kolejnym filtrem wartym uwagi jest produkt popularnego producenta filtrów wody, Aquaphor RO-202S. To bardzo wydajny system osmotyczny z mineralizacją. Podobnie jak RO Pad ma elektroniczny system sterowania i kontrolki zużycia wkładów. W kompaktowej obudowie zawarty jest zbiornik wewnętrzny do magazynowania wody o praktycznej pojemności 5 litrów. Ten filtr do wody osmotyczny posiada wbudowaną pompkę, co pozwala transportować wodę pod odpowiednim ciśnieniem.

Ten nowoczesny filtr wody RO-202S jest kompatybilny z innymi urządzeniami w kuchni. Możesz go podłączyć do lodówki, kostkarki do lodu czy ekspresu do kawy. Dzięki dokładnej filtracji kostki lodu będą idealnie przezroczyste, a ekspres kawowy nie będzie zakamieniały. Ten filtr odwróconej osmozy z rankingu wyposaża wodę w podstawową ilość minerałów. Dzięki czemu woda jest dobra do picia i smaczna. Filtr do wody Aquaphor RO-202S usuwa bakterie, wirusy i chlor z wody.  Pijąc ją masz pewność, że woda jest bezpieczna do spożycia przez Twoją rodzinę. 

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:2 - 1:4 

6. Phillips AUT7006 filtr odwróconej osmozy pod zlewozmywak

Filtr do wody Philpis AUT7006 to system osmotyczny bez zbiornika. Wyróżnia go wysoka skuteczność w usuwaniu z wody chloru, pestycydów i chemikaliów. Ten wydajny filtr odwróconej osmozy marki Philips usuwa wszystkie ciała stałe, które są obecne w wodzie. Finalnie woda po membranie przechodzi przez końcowy filtr węglowy, co zdecydowanie poprawia jej smak. Czemu warto wybrać ten filtr do wody? Masz gwarancję, że woda, jaką pijesz jest pozbawiona bakterii, wirusów i metali ciężkich.

Dokładność tego filtra odwróconej osmozy z rankingu pozwala na redukcję mętności, twardości i osadów. Wszystkie etapy filtracji są zamknięte w kompaktowej obudowie. Osmotyczny filtr do wody Philips AUT7006 nie wymaga dodatkowego zbiornika. Jest to przepływowy system RO, którego wydajność to 2,1 l czystej wody na minutę. Membrana w tym filtrze osmotycznym pracuje wydajnie aż 3 lata. Z filtrem Philips AUT7006 na wkłady możesz cieszyć się czystą wodą już w kilka sekund. Do tego filtra Philips dołączona jest inteligentna bateria, kóra powiadomi Cię o konieczności wymiany wkładów. To spora wygoda, gdy nie musisz samodzielnie pamiętać o terminie serwisowania urządzenia.

Zbiornik na wodę: nie

Zbiornik na wodę: nie
Odrzut wody: 1:4

7. System odwróconej osmozy Supreme RO8 premium Line 8-stopniowy

Filtr do wody RO8 Supreme to rozbudowany filtr osmotyczny ze zbiornikiem. Ze względu na swoją konstrukcję jest to typ standardowej osmozy na wkłady, wymagający zewnętrznego zbiornika. Zajmuje również więcej miejsca pod zlewem niż kompaktowe filtry osmotyczne. Dlaczego więc znalazł się ten filtr odwróconej osmozy w rankingu najlepszych systemów RO? Jeśli masz sporo miejsca w szafce pod zlewem, rozmiar tego filtra nie będzie problemem. Ma on natomiast zdecydowaną korzyść w formie aż ośmiostopniowej filtracji wody. Jest ona przez system RO 8 Supreme bardzo dokładnie oczyszczana, a następnie mineralizowana. Jeśli więc nie zależy Ci na oszczędności miejsca w szafce, ten filtr do wody będzie bardzo dobrym wyborem.

Oprócz membrany i zbiornika, system RO8 Supreme ma jeszcze siedem wkładów. Każdy z nich odpowiada za oczyszczenie wody w innym obszarze.  Ósmy wkład to alkalizujący wodę jonizator wody Biocera®. Na tym etapie woda dostaje odpowiednią ilość minerałów i poprawia się jej odczyn pH. Aby nie marnować potencjału tego wkładu, warto rozdzielić dopływ wody po osmozie i po jonizatorze. W tym celu świetnie sprawdzi się podwójna wylewka. Kupując system RO8 Supreme w naszym sklepie, podwójną wylewkę masz już w zestawie z filtrem.

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:4 - 1:5

8. Filtr do wody pod zlew Coway Cave Spring z odwróconą osmozą

System osmotyczny marki Coway Cave Spring to kompaktowy filtr z wbudowanym zbiornikiem. Jego pojemność to 5,7 l. Ten filtr wody nie zajmie dużo miejsca w szafce pod zlewem. Jego estetyczny design sprawia, że z powodzeniem możesz go również postawić na blacie. Wieloetapowa filtracja w filtrze Coway skutecznie oczyszcza wodę ze związków organicznych i mikroorganizmów. Specjalny wkład Inno-sense poprawia smak i zapach wody. Dzięki niemu potrawy i woda pitna mają lepszy smak.

Ostatnim etapem oczyszczania wody w filtrze Coway Cave Spring jest wkład mineralizujący. Polepsza on odczyn pH wody i uzupełnia wartościowe pierwiastki usunięte w procesie odwróconej osmozy. Samodzielna wymiana wkładów jest prosta i intuicyjna. W rankingu systemów RO plasuje się na szóstym miejscu. Coway Cave Spring to nowoczesny filtr RO, z nieco większym odrzutem wody do kanalizacji, niż pierwsze 3 systemy z rankingu systemów osmotycznych.

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:4

9. Filtr odwróconej osmozy Philips AUT403R400

Kolejny model filtra wody od marki Philips w tym rankingu filtrów osmotycznych to naprawdę designerski model. Ten filtr wody składa się z wkładu 3 w 1 oraz membrany RO. Potrójny wkład odpowiada za trzy procesy filtracyjne. Najpierw filtruje wodę mechanicznie z największych cząsteczek zanieczyszczeń. Filtracja węglowa pochłania substancje pogarszające smak i zapach wody, takie jak chlor.

Dzięki tak dokładnje filtracji woda jest nie tylko smaczna, ale i zdrowa. Membrana i wkład są automatycznie płukane pomiędzy użyciami, aby zachować właściwą higienę. Podlegają ponadto łatwej wymianie, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Do filtra AUT403R400 dołączony jest osobny kranik, również marki Philips. W zależności od położenia dźwigni kranika, możesz korzystać z 2 rodzajów wody. Pierwsza to filtrowana wstępnie woda, po potrójnym wkładzie. W niej zostają zachowane minerały. Drugi rodzaj wody to woda po procesie osmozy, świetna do kawiarki czy ekspresu.


Odrzut wody: 1:4


10. Nablatowy filtr odwróconej osmozy Coway Eden Spring

Kolejny model filtra RO od firmy Coway to bardzo estetyczny system RO Eden Spring. Minimalistyczny design i funkcjonalne pokrętło sprawa, że świetnie sprawdzi się jako nablatowy filtr. Wieloetapowa filtracja systemem RO Eden Spring pozwala uzyskać krystalicznie czystą wodę do picia w kilka chwil. Wbudowany zbiornik magazynujący wodę o pojemności 3,5 litra jest wystarczający do użytku domowego.

Specjalny wkład Inno-sense poprawia smak i zapach wody. Filtr Coway Eden Spring zawiera ponadto wkład antybakteryjny, który zatrzymuje mikroorganizmy. Ostatnim etapem filtracji Systemem Eden Spring jest mineralizacja wody. Wszystkie te etapy oczyszczania wody sprawiają, że woda po tym filtrze jest wyjątkowo smaczna i zdrowa.

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:5

 System odwróconej osmozy Aquaphor Morion RO101-S 

Filtr Morion od marki Aquphor to budżetowe rozwiązanie, w stosunku do wyżej wymienionych w rankingu filtrów odwróconej osmozy. Cena tego filtra osmotycznego to koszt około tysiąca złotych. Składa się z membrany kapilarnej i trzech wkładów. Wkład K5 to wkład polipropylenowy, który wstępnie oczyszcza wodę. Wkład węglowy K2 usuwa chlor i cząsteczki metali ciężkich. Membrana RO50S przeprowadza właściwą filtrację usuwając najdrobniejsze cząsteczki zanieczyszczeń.

Dokładność membrany pozwala zatrzymanie najdrobniejszych cząsteczek, nawet komórek bakterii i wirusów. Ostatni wkład K7M podnosi poziom pH na prozdrowotny i zapewnia mineralizację wody. Filtr osmotyczny Morion jest chętnie wybierany przez naszych Klientów. Nie chcesz przeznaczać na filtr RO dużego budżetu? Filtr Morion RO101-S spełnia w zupełności główne zadanie oczyszczania wody w procesie osmozy. Wbudowany zbiornik o pojemności 5 litrów wystarcza na komfortowe korzystanie z filtra w warunkach domowych.

Zbiornik na wodę: tak
Odrzut wody: 1:5

 Filtr osmotyczny z dzbankiem Aquaphor RO312S PRO

System osmotyczny Aquaphor RO312S PRO to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do korzystania z dzbanka do wody. Lubisz taką wygodę nalewania wody, ale chcesz lepszej jakości filtracji? Zwykłe dzbanki filtrujące na wkłady dają bardzo podstawową jakość oczyszczania. Proces odwróconej osmozy to najdokładniejszy sposób filtracji wody d picia. Woda w filtrze Aquaphor RO312S PRO trafia po filtracji prosto do dzbanka. Został w tym filtrze RO zastosowany zamiast zbiornika magazynującego wodę.

Dzbanek z przefiltrowaną wodą możesz po napełnieniu zabrać se sobą na taras czy postawić na biurku. Czemu ranking systemów RO zamyka właśnie ten filtr Aquaphor? Ma większy odrzut wody do kanalizacji niż najlepsze filtry osmotyczne z rankingu. Jednak to wciąż skuteczny filtr osmotyczny do usuwania bakterii, chloru i metali ciężkich z wody. Wygodny dzbanek zamiast zbiornika sprawia, że to filtr warty uwagi.

Zbiornik na wodę: tak (dzbanek)
Odrzut wody: 1:4 - 1:6

Filtr osmozy do domu - który warto kupić?

Nasz ranking filtrów odwróconej osmozy prezentuje produkty, które warto rozważyć szukając najlepszego filtra do domu. Wymienione systemy RO cechuje wysoka jakość, która zapewni wydajne działanie przez wiele lat. Jaki filtr odwróconej osmozy wybrać? Czym się kierować czytając ten ranking systemów RO? Jak można zauważyć, cena filtrów odwróconej osmozy z rankingu zależy od kilku czynników. Są nimi np. stopień rozbudowania systemu RO o dodatkowe wkłady. Im więcej jest wkładów oraz im lepszej są jakości, tym cena systemu RO jest wyższa. Jednak podstawowy zestaw do odwróconej osmozy możesz zamówić już za kilkaset złotych. Mamy nadzieję, że powyższy ranking systemów osmotycznych pozwoli Ci zrobić rozeznanie i dokonać wyboru właściwego filtra.

Jaki filtr osmozy do domu wybrać? Podsumowanie rankingu filtrów osmotycznych

Powyższy ranking systemów RO zawiera filtry, które mamy w stałej sprzedaży. To oznacza, że zarówno części zamienne i akcesoria są u nas również dostępne. Zakup filtra osmotycznego właśnie w naszym sklepie zagwarantuje Ci jego wydajne działanie przez lata. Ponadto zapewniamy stały dostęp do wymiennych wkładów. Nie masz pewności, jaki filtr odwróconej osmozy wybrać? Zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu Filtr do domu. Zadzwoń i powiedz, który filtr Cię interesuje. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci czy jest adekwatny do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu również przez maila: sklep@filtrdodomu.pl. Czekamy na Twoje pytania.

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl