Producenci

GBA Polska

GBA to specjalistyczne laboratoria, które od lat przeprowadzają wysokiej jakości badania z zakresu monitorowania jakości środowiska. Laboratoria z sieci GBA Polska wykonują akredytowane badania w zgodzie z aktualnymi przepisami. W naszym sklepie Filtr do domu, możesz zamówić, analizę jakości wody z Twojego ujęcia. W ramach usługi badania wody, Laboranci z GBA osobiście pobierają próbki wody do analizy fizykochemicznej i mikrobiologicznej.

Dzięki współpracy naszej firmy z GBA Polska, możesz w atrakcyjnej cenie zbadać:

  • wodę pitną
  • wodę basenową
  • wodę powierzchniową
  • wodę ze studni głębinowej
  • wodę technologiczną

Zamówienie takiej analizy za pośrednictwem naszego sklepu, jest zdecydowanie korzystniejsze cenowo, niż samodzielny zakup badań w laboratorium.

Labolatoria GBA Polska - wysoka jakość i akredytacja badań 

Czego dowiesz się, zamawiając analizę wody wykonywaną przez GBA? Badania wód wykonywane są metodami z pełnym uwierzytelnieniem i świadectwem jakości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pracownicy GBA osobiście przyjadą pod wskazany adres i wykonają akredytowane pobranie wód podziemnych. W ramach tej usługi zostanie wykonane:

  • badanie parametrów mikrobiologicznych,
  • badania parametrów fizykochemicznych.

To pozwoli Ci określić, jakiej jakości jest woda w Twoim domu. Dowiesz się, czy woda ma podwyższoną twardość oraz czy zawiera groźne bakterie. Masz obawy co do jakości wody, z której korzystasz? 

Kliknij tutaj >>>  Zamów analizę wody <<< Kliknij tutaj

GBA

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Telefon:

505 124 123

sklep@filtrdodomu.pl

więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl